id: xxyy5g

Działalność i utrzymanie Resetu Obywatelskiego - zbiórka na honoraria autorskie i koszty emisji programu

Działalność i utrzymanie Resetu Obywatelskiego - zbiórka na honoraria autorskie i koszty emisji programu

Aktualności 4

  • Od stycznia nowość - program Karoliny Rogaskiej "Po równo"


    Czytaj więcej
  • m23c144c6678183a.jpeg

    Czytaj więcej

  • Czytaj więcej
  • Nasza aktualna ramówka, ale szykują się nowości o których wkrótce!gadaed004f616abf.jpeg

    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Reset Obywatelski - miejsce swobodnej myśli i wolnego słowa, bez kompromisów i bez cenzury. Tworzone tak przez dziennikarzy, jak i odbiorców, bo medium obywatelskie, w którym dochodzi do wymiany myśli, poglądów musi być interaktywne. Burzenie czterech ścian między dziennikarzami a odbiorcami daje nową jakość tak przekazu, jak odbioru. Słuchamy innych i zapraszamy do rozmowy. Słowem - obywatelujemy razem. 

Przyświeca nam jeden z podstawowych celów zawodu dziennikarskiego - służenie społeczeństwu. Nie jesteśmy platformą informacyjną, nie bawimy się w infotainment. Dziennikarstwo informacyjne daje nam jednak podstawy, by wymieniać myśli z różnymi specjalistami, ekspertami i naukowcami w danej dziedzinie, tłumaczyć rzeczy niezrozumiałe, zawiłe, lub które w mediach głównego nurtu tylko się dotyka. Tworzymy medium, w którym chcemy poddawać w wątpliwość problemy otaczającego świata, chcemy otwarcie rozmawiać o trudnych tematach i nie zamykać się na jedną stronę. Poruszamy tematy, których próżno szukać w innych miejscach. 


Chcemy łączyć narzędzia, jakie daje nam technologia razem z naszym zawodowym doświadczeniem. Reset Obywatelski to medium, które ma połączyć zalety telewizji, radia i internetu, unikając ich wad. Na początek jako kanał na YouTubie, z czasem chcemy stworzyć platformę nie tylko dla oglądających, ale również dla tych słuchających i czytających. 


W skład zespołu Resetu Obywatelskiego wchodzą: Marcin Celiński (redaktor naczelny), Alina Czyżewska, Radosław Gruca, Jan Hartman, Tomasz Konca, Wojciech Krzyżaniak, Dominik Kwiatkowski, Tomasz Piątek, Maciej Rauhut, Karolina Rogaska, Konrad Szołajski, Wojciech Szot, Piotr Szumlewicz, Kornel Wawrzyniak (sekretarz) , Marta Woźniak.Wpłacający 61

WW
waldemar wysokiński
500 zł
PT
Piotr Tomaszkiewicz
300 zł
TB
100 zł
 
Michał Archacki
100 zł
RA
Robert Adamek
100 zł
MK
Milena Karlinska-Nehrebecka
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
P
Przemkowsky
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Zostań naszym sponsorem

Wpłać 25 zł i więcej
Abonament

Zostań abonentem Resetu Obywatelskiego! Jeśli ustawisz cykliczną wpłatę 25 złotych lub więcej - co miesiąc dostaniesz od nas newslettera z informacjami o nowościach, akcjach które wpieramy lub współorganizujemy i z linkami do wybranych programów, które mogłeś przegapić!

wybrano 3 razy

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Producent wykonawczy programu

Zostań producentem programu - wpłacając 100 zł będziesz wymieniony na specjalnej grafice na początku i na końcu jako producent wykonawczy losowo wybranego programu emitowanego przez Reset Obywatelski. Jeśli ustawisz 100 zł jako wpłatę cykliczną - będziesz producentem jednego programu miesięcznie!

wybrano 8 razy

Wybieram
Wpłać 300 zł i więcej
Producent wielokrotny

Przy takiej wpłacie zostaniesz producentem 5 programów - będziesz wymieniony na specjalnej grafice na początku i na końcu jako producent wykonawczy losowo wybranych programów emitowanych przez Reset Obywatelski. Jeśli ustawisz 300 zł jako wpłatę cykliczną - powtórzy się to co miesiąc!

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
Producent taśmowy

To już poważne wejście w biznes audiowizualny... Zostaniesz producentem 10 programów - będziesz wymieniony na specjalnej grafice na początku i na końcu jako producent wykonawczy losowo wybranych programów emitowanych przez Reset Obywatelski. Jeśli ustawisz 500 zł jako wpłatę cykliczną - powtórzy się to co miesiąc!

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 1000 zł i więcej
Sponsor

Takie wsparcie to specjalna graficzna tablica sponsorska przy każdym programie emitowanym w danym miesiącu. Imię Twoje sławne będzie wsród Resetarianek i Resetarian!

(pozostało 20 z 20)

Wybieram

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.