id: dzxcak

Organizacja koncertu „Arki Noego” na XVII Narodowym Marszu dla Życia i Rodziny 18 września 2022 w Warszawie

Organizacja koncertu „Arki Noego” na XVII Narodowym Marszu dla Życia i Rodziny 18 września 2022 w Warszawie

Nasi użytkownicy założyli 936 852 zrzutki i zebrali 927 619 765 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Już w najbliższą niedzielę 18 września ulicami Warszawy przejdzie XVII Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny. Tym razem, przywiązanie do wartości obrony życia i rodziny, zamanifestujmy idąc pod hasłem „I ślubuję ci”.

Zanim jednak wyruszymy w radosnym przemarszu ulicami Starego Miasta, zapraszamy na koncert „Arki Noego”, który rozpocznie nasze świętowanie.

Repertuar „Arki Noego” doskonale wpisuje się w klimat wydarzenia, w którym uczestniczy wiele małżeństw i rodzin z dziećmi. Ten dziecięcy zespół muzyczny wykonujący piosenki o tematyce religijnej i rodzinnej już pod ponad 20 lat występuje na scenach polskich i zagranicznych, promując wartościowe treści przez profesjonalną muzykę i niebanalne teksty piosenek, które łatwo wpadają w ucho.

To właśnie koncert „Arki Noego” uświetni XVII Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Życia i Rodziny.

Prosimy jednak każdego, dla kogo ochrona i promocja najcenniejszych wartości jest tak ważna jak dla nas, aby pomógł nam zorganizować to wydarzenie, stając się jego współtwórcą i ambasadorem!

Wszelkie akcje prowadzimy wyłącznie dzięki zaangażowaniu oraz hojności naszych Przyjaciół i Darczyńców. Nie wspierają nas wielkie koncerny, partie polityczne czy zagraniczne fundacje. Nie ubiegamy się również o żadne granty. Jesteśmy niezależnym ruchem społecznym, działającym w obronie wartości, ale również je afirmującym.

Organizacja koncertu to duże przedsięwzięcie logistyczne i finansowe: koszty nagłośnienia (4000 zł), wynajęcia sceny (13 000 zł), a także opłacenia muzyków.


Dlaczego warto wesprzeć właśnie to wydarzenie?Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny to wydarzenie promujące takie wartości jak gwarancja pełnego prawa do życia oraz ochrony rodziny, opartej o nierozerwalny związek małżeński kobiety i mężczyzny. Marsze organizowane w całej Polsce mają zawsze pozytywny i radosny charakter. Są pełne atrakcji dla najmłodszych i stają się miejscem budowania wspólnoty wartości.

Honorowy patronat nad tegorocznym Narodowym Marszem dla Życia i Rodziny objęła Konferencja Episkopatu Polski. Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny ma również wielu ambasadorów, którzy zapraszają do wspólnego świętowania. W tym roku w ich gronie są choćby dziennikarz Rafał Patyra, publicysta Jan Pospieszalski, Małopolska Kurator Oświaty Barbara Nowak czy ks. Dominik Chmielewski.

Pomóż nam zorganizować to święto – dla życia, dla rodziny, dla lepszej Polski!


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7

JG
Jan Górecki
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
400 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
KZ
Jonasz Pacześ
100 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!