id: dzxrzd

Fotopułapki na śmieciarzy

Fotopułapki na śmieciarzy

 
Daniel Petryczkiewicz

Opis zrzutki

Wolałbym nie zakładać takiej zrzutki.

Wolałbym żyć w kraju w którym produkowane przez nas śmieci są minimalizowane, a jeśli już je produkujemy to nie wyrzucamy ich w lesie. Ale nie żyję w takim kraju. Żyję w kraju, gdzie można grać na nosie całej społeczności, mieć w poważaniu prawo, przyzwoitość i elementarne poczucie dbałości o Planetę, która nas wszystkich żywi i nosi. Niestety państwo jest bezradne w egzekwowaniu praw społeczności do życia w czystym środowisku. W związku z tym trzeba brać sprawy w swoje ręce. Chce zainstalować fotopulapki w miejscach gdzie dochodzi do dzikich wywózek śmieci i przekazywać nagrane filmy na policję tak aby przykładnie karać sprawców. Pomożecie?

Komentarze 3

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik anonimowy

    w lasach sękocińskich i magdaleńskich robią to samo ://

    ukryta
  •  
    Justyna

    Oby udało się pociągnąć do odpowiedzialności tych śmiecących głąbów!

    20 zł
  •  
    Mushroomistic

    Powodzenia! 🔥

    70 zł
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez