id: dzybfj

Budowa Szkoły Biblijnej

Budowa Szkoły Biblijnej

Nasi użytkownicy założyli 1 015 147 zrzutek i zebrali 1 061 962 287 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć Wszystkim,

Jesteśmy nowo powstałą fundacją o nazwie „White Stones” zajmującą się działalnością wydawniczą oraz szkoleniową, skierowaną do osób z problemami społecznymi, schematami autodestrukcyjnymi oraz uzależnieniami. Stanowimy grupkę przyjaciół posługujących się Pismem Świętym jako drogowskazem i odpowiedzią na ludzkie problemy i nałogi. Inicjatywa jest czysto świecka i ponad wyznaniowa. Nie wdajemy się w różnice teologiczne, które nie mają przełożenia na praktyczne wyzwolenie jednostki. Nie namawiamy też ludzi do zmiany swojego wyznania. Naszym celem jest wolność człowieka w każdym możliwym wymiarze, aby mógł znaleźć trwały pokój serca oraz bezpieczeństwo i cieszyć się życiem w pełni, trwając w głębokiej i prawdziwie duchowej relacji z Bogiem.

 

Nasza fundacja zamierza wkrótce rozpocząć stałą serię regularnych i całorocznych warsztatów biblijnych w ramach projektu "Ewangelia Wolności" skupionych na ukazaniu ludziom drogi do wolności emocjonalnej oraz uwolnienia się z życiowych nałogów. Siedziba fundacji znajduje się w urokliwym, zalesionym miejscu, gdzie chcemy postawić trwały namiot-kopułę mieszczący około 12 osób na turnus. Udało nam się już pozyskać środki na zakup tego całorocznego namiotu, jednak brakuje nam 25 tys. na postawienie trwałej, wodoszczelnej i ocieplonej platformy wraz z ogrzewaniem podłogowym i podłogą pod naszą szkołę, oraz na

wyposażenia szkoły (projektor, stół konferencyjny, fotele). Gdyby udało się zebrać te pieniądze, to moglibyśmy otworzyć szkołę już tego lata.

 

Załączamy poglądowe zdjęcie namiotu (który będzie służył jako szkoła biblijna) oraz zdjęcia działki, na której fundacja będzie prowadzić warsztaty + zdjęcia ściągniętego z zagranicy i gotowego do montażu namiotu.

 

Będziemy niezmiernie wdzięczni za każdą możliwą darowiznę.

 

Pozdrawiamy serdecznie!

Wojtek Pawełkiewicz (Prezes fundacji) oraz zespół White Stones

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!