Nagranie płyty CD Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów im. Tadeusza Grudzińskiego
Nagranie płyty CD Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów im. Tadeusza Grudzińskiego
Opis zrzutki
Szanowni Państwo,
przymierzamy się do nagrania płyty CD! Będzie to 10 płyta Orkiestry (ostatnia była wydana 8 lat temu). Zgorzelecka Orkiestra Mandolinistów istnieje od 1989 roku i niewątpliwie jest wizytówką kulturalną Zgorzelca. W Polsce niewiele jest zespołów, które mogą poszczycić się takim składem instrumentalnym (mandoliny, mandole, gitary, akordeony, instrumenty perkusyjne).
Orkiestra ma w swoim repertuarze już ponad 600 utworów, z tego tylko niewielka cześć została uwieczniona w formie nagrań. A w ostatnich latach wzrósł poziom techniczny Orkiestry, a muzycy osiągnęli wysoki kunszt muzyczny :)
Nagranie płyty odbędzie się w profesjonalnym studiu nagraniowym. Do tego dochodzi koszt transportu oraz noclegów. Orkiestra liczy 33 osoby i planujemy 2 dni nagraniowe od rana do wieczora.
Jako Stowarzyszenie wspieramy Orkiestrę finansowo. Na ten cel mamy już część funduszy, ale potrzebujemy jeszcze trochę…dlatego zwracamy się o wparcie właśnie do Państwa.
Dla każdego kto wpłaci min. 50 zł przekażemy „świeżutką” płytę w ramach podziękowania! :)
Nasz cel 10 000 zł, ale jeżeli uda się zebrać więcej to fundusze te przeznaczymy na dofinansowanie obozu muzycznego lub też zakup/naprawę instrumentów.
Z góry dziękujemy za każdy grosz!
https://www.facebook.com/zgorzelecka
https://www.youtube.com/@zgorzelecka_ork_mandolinistow
Z miłości do Pana Dyrygenta.
Powodzenia
Już nie mogę się doczekac, kiedy powstanie❤️