W Polsce też możemy tworzyć przyszłość! .Technologie XXI wieku. ID: e2mkb8

W Polsce też możemy tworzyć przyszłość! .Technologie XXI wieku. ID: e2mkb8

129 zł z 40 000 zł

0%

129 zł

129 zł

z 40 000 zł

zakończona

zakończona

05.01.2018r

5

5

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 3

  • Jeszcze kilka dni i ruszy prawdziwa strona internetowa :) Dziękuję za wsparcie, szczególnie ostatniej osobie na dziś dzień, bo już straciłem wiarę, że ktokolwiek prócz znajomych jest w stanie uwierzyć we mnie i moje umiejętności. Dziękuję.
    Czytaj więcej
  • Hej, utworzyłem swoją stronę aby udowadniać Wam, że to co mówię to prawda:) . Zdaję sobie sprawę, że może nie wydaję się być zbyt wiarygodny - udowodnię Wam, że jest inaczej! https://web.facebook.com/ElectroOptimum/ Polub lub obserwuj - niedługo pojawią się filmy i posty z tworzenia urządzeń.
    Czytaj więcej
  • Tutaj będę zamieszczać to, co dzięki Wam moi drodzy udało mi się osiągnąć.
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Twoja złotówka pomoże rozwijać polską myśl techniczną! Przeczytaj opis i zobacz jak bardzo możesz pomóc!

Faza projektowa - płytka PCB pewnego mojego urządzenia w widoku 3D

Dzień dobry jestem Mateusz lat 23, będę pisać krótko i zwięźle gdyż nie chcę marnować Twojego czasu. Jestem z małej miejscowości w woj. Mazowieckim, skończyłem ZS Elektronicznych, nie studiuje nie marnuję czasu. Uczę się w domu i moim warsztacie gdzie spędzam po 20h dziennie. Elektronika i technologia to moja pasja od 7 r. ż. Już w szkole podstawowej wiedziałem co chcę w życiu robić. Jest tak do teraz. Od dwóch lat wykonuję usługi elektryczne ale szczerze to nie jest to w czym naprawdę mam potencjał. Wcześniej pracowałem dla pewnej dużej firmy jako elektronik konstruktor.

Sam nauczyłem się elektroniki – mógłbym rzec zaawansowanej sam projektuje, programuje – wykonuję również modele 3D i symulacje wytrzymałościowe, (nie tylko elektroniki samej w sobie ale całych urządzeń). Chcę w tym kierunku się rozwijać zacząć sprzedawać urządzenia naszej polskiej produkcji - możliwości są ogromne - dużo płacisz za paliwo?

Mam wiele pomysłów jak pomóc ludziom niepełnosprawnych, starszym, tym którym nogi odmawiają posłuszeństwa, którzy mają słaby już wzrok, czy słuch i nie są wstanie zareagować tak szybko jak młodsi zdrowi ludzie, również kierowcom i wielu innym. Też każdemu z nas, nawet Tobie, w zaoszczędzeniu sporej ilości pieniędzy (nawiązuję do ceny paliw i mandatów ;)). Szczerze, nie chcę tutaj wprost mówić jakie urządzenia i rzeczy chcę produkować, gdyż ktoś kto ma pieniądze mógłby to przejąć zanim ja zacznę to robić...

Teraz dla Ciebie to tylko kilka złotych - później zaoszczędzisz tysiące w ciągu roku - uwierz mi, lżej nie będzie...

Tak, tak, wiem pewnie mi nie wierzysz, bo w końcu wielu ludzi tak mówiło i nic z tego nie wyszło. Już mówię dlaczego, jedni mówią "chciałbym zrobić to, czy tamto" coś im nie wyjdzie i słomiany zapał wychodzi na wierzch. Ja mówię, że "zrobię to, bo chcę! I wiem jak tego dokonać." Na tym polega ta ogromna różnica, która gwarantuje, że wykorzystam szansę, którą otrzymam dzięki Tobie i innym.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam na moją stronę na facebook’u: https://web.facebook.com/ElectroOptimum/ (ma dopiero kilka dni, ale prężnie się rozwija). Witryna internetowa w przygotowaniu. Możesz również skontaktować się ze mną przez pocztę e-mail: [email protected].

Dlatego zwracam się do Ciebie potrzebuję pieniędzy na rozwój, wykonanie prototypów, które potem pokażę. Na narzędzia, które pomogą mi przełożyć projekty z głowy i monitora do realnego namacalnego świata. Nie mam teraz warunków abym mógł zrobić to o czym marzę i co chcę zaprezentować.

Wszystko co napisałem jest prawdziwe i szczere, nie chcę pieniędzy na zabawy/zabawki/auto itd. Jedyne czego pragnę to zrealizować to co mogę stworzyć aby pomagać innym. Wszystkie te pieniądze zainwestuję w siebie. Pomóż mi pomagać. Jednostki tworzą jedność!

A tutaj - łuki elektryczne, z mojej pierwszej sterowanej cewki Tesli. Pole elektryczne, w którym drzemie ogromny potencjał :)

Wszyscy, którzy zdecydują mi się pomóc dostaną wykonane przeze mnie gadżety elektroniczne, będą one adekwatne do kwoty jaką mnie wesprzecie. (czas oczekiwania zależy od stopnia zaawansowania urządzenia - w 99% 60 dni to maksimum).

Jeśli nie jesteś zainteresowany lub nie możesz pomóc w sposób pieniężny, proszę Cię udostępnij to na Facebooku lub w innych miejscach to też jest bardzo ważna pomoc. Dzięki!

Jeśli Pan/Pani zechce się ze mną skontaktować, tudzież poznać więcej szczegółów zapraszam do kontaktu mailowego. [email protected] zapraszam również na facebook'a:

https://web.facebook.com/ElectroOptimum/

Kliknij ;)

Dziękuję, że jesteście - wierzę w Was :)

Pozdrawiam, łącząc wyrazy szacunku

Mateusz Górski

Wpłacający5

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
18 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
1 zł

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 5 zł i więcej

Miejsce na liście wspierających z oficjalnym podziękowaniem na mojej stronie internetowej oraz link do Twojej strony internetowej.

Oraz 5% rabatu na moje produkty(jednorazowo). 

Wybieram

Wpłać 10 zł i więcej

Miejsce na liście wspierających z oficjalnym podziękowaniem na mojej stronie internetowej, oraz link do Twojej strony. 

+Mały upominek zaprojektowany i wykonany przeze mnie, specjalnie dla Ciebie (czas oczekiwania max 30 dni)

Oraz 7% rabatu na moje produkty (jednorazowo).

wybrano 2 razy

Wybieram

Wpłać 50 zł i więcej

Miejsce na liście wspierających z oficjalnym podziękowaniem na mojej stronie internetowej, oraz link do Twojej strony internetowej.

+ Bardziej zaawansowany elektronicznie upominek adekwatny do przekazanej przez Ciebie kwoty. 

+ 15% rabatu na moje produkty (jednorazowo).

wybrano 2 razy

Wybieram

Wpłać 200 zł i więcej

Miejsce na liście wspierających z oficjalnym podziękowaniem na mojej stronie internetowej, oraz link do Twojej strony internetowej/kanału.

+Oficjalne podziękowanie przekazane pocztą tradycyjną.


+Elektroniczny gadżet /urządzenie wykonane specjalnie dla Ciebie, zaprojektowany i wykonany przeze mnie. Wymagany kontakt e-mail w celu ustalenia szczegółów nagrody. (czas oczekiwania do 3ch miesiący w zależności od wysokości kwoty i stopnia zaawansowania projektu nagrody).

+ 10% rabatu na moje produkty (4x inywidualny kod, który możesz przezkazać bliskim)(pozostało 100 z 100)

Wybieram

Wpłać 500 zł i więcej

Miejsce na liście wspierających z oficjalnym podziękowaniem na mojej stronie internetowej, oraz link do Twojej strony internetowej/kanału.

+Oficjalne podziękowanie przekazane pocztą tradycyjną.


+Elektroniczny gadżet /urządzenie wykonane specjalnie dla Ciebie, zaprojektowany i wykonany przeze mnie. Wymagany kontakt e-mail w celu ustalenia szczegółów nagrody. (czas oczekiwania do 3ch miesiący w zależności od wysokości kwoty i stopnia zaawansowania projektu nagrody).

+ 25% rabatu na moje produkty (4x inywidualny kod, który możesz przezkazać bliskim) + 1 rok gwarancji (zamiast 2ch lat gwarancja na zakupiony przez Ciebie produkt będzie wynosić 3 lata).

(pozostało 100 z 100)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

570 486 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?