id: e2nne6

Budowa woliery dla małych lisków i wsparcie Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwieząt.

Budowa woliery dla małych lisków i wsparcie Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwieząt.

2 832 zł 
z 5 000 zł
56%
zakończona 03.06.2020r
63 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Mieliśmy nadzieję, że nas ominie zły czas, że uda nam się uzyskać w tym roku jakieś dofinansowanie na utrzymanie ośrodka... ale niestety. Dzikie zwierzęta nie cieszą się popularnością w naszym kraju. Spychani jesteśmy na sam koniec potrzeb i obowiązków i nikt nie uważa, żeby pomaganie dzikusom było czymś pilnym i potrzebnym. Jesteśmy zmuszeni znów prosić Was o pomoc. Nie dajemy niestety rady finansowo a zwierzaków z każdym dniem przybywa. Codziennie odbieramy kilkadziesiąt telefonów z prośbą o pomoc. Jesteśmy zmęczeni ciągłym odbijaniem się od drzwi tych, którzy powinni wspierać Ośrodki takie jak nasz. W roku 2019 przyjęliśmy ponad 200 potrzebujących opieki dzikich zwierząt. W tym roku już kilkadziesiąt... a to dopiero początek sezonu. Nie chcielibyśmy dopuścić do takiej sytuacji, w której będziemy zmuszeni odmawiać przyjęcia nowych pacjentów. Prócz opłacania faktur za leczenie i utrzymanie zwierząt musimy też budować kolejne pomieszczenia oraz remontować już istniejące.

W zeszłym tygodniu zostaliśmy poproszeni przez Radio Lublin o przyjęcie do Ośrodka dwóch malutkich, osieroconych lisków. Ich mama została znaleziona martwa niedaleko maluchów. Liskami profesjonalnie zaopiekowała się Klinika Weterynaryjna Lux-Vet. Musimy zbudować im bezpieczne miejsce, w którym będą mogły spokojnie dorosnąć do momentu wypuszczenia ich na wolność.

Bardzo prosimy Was o wsparcie budowy woliery i utrzymanie naszego Ośrodka. Bez Was nie będziemy mogli dalej pomagać. Bardzo dziękujemy.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 63

 
Dane ukryte
200 zł
AK
Agnieszka
100 zł
NK
Natalia Klinska
100 zł
IF
Ilona Fijołek-Mituła
100 zł
AD
Ania D.
100 zł
TM
Tomasz M
100 zł
MC
Michał Celejewski
100 zł
Agata Świdzińska
100 zł
MS
Marlena Soszyńska
100 zł
PK
Paweł Król
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Agata Świdzińska

    Dziękuję za to co robicie :) Dziękuję Uli, że wybrała Was.

    100 zł

Nasi użytkownicy założyli

865 388 zrzutek

i zebrali

766 160 605 zł

A ty na co dziś zbierasz?