id: e328p6

Premiera spektaklu "50 słów" - Fundacja Kamila Maćkowiaka

Premiera spektaklu "50 słów" - Fundacja Kamila Maćkowiaka

Opis zrzutki

Kochani! Fundacja Kamila Maćkowiaka powstała z miłości do teatru i pasji, jaką jest dawanie ludziom najróżniejszych emocji. Działamy bez stałego finansowania, ale bardzo chcemy grać i być ciągle obecni na łódzkiej scenie teatralnej. Zwracamy się do Was z prośbą o pomoc przy współfinansowaniu naszego nowego spektaklu "50 słów" - pomóżcie nam współtworzyć nasz teatr!

Fundacja Kamila Maćkowiaka powstała w 2010 roku. Celem statutowym Fundacji jest realizowanie i wspieranie wydarzeń kulturalnych, propagowanie aktywnego uczestnictwa w kulturze, realizacja własnych projektów teatralnych, a także promocja teatru oraz aktywizacja młodych twórców.

Właśnie zakończyliśmy piąty sezon naszej działalności i powinniśmy udać się na urlop. Ale teatr to, jak zapewne wiecie, takie miejsce, którym żyje się cały rok i przy pracy w którym ciągle wybiega się myślami naprzód.

Przez kilka lat obecności na łódzkiej scenie przyzwyczailiśmy już naszych widzów do tego, że w wakacje przygotowujemy coś nowego i pracujemy pełną parą. I słowo „para” to słowo najbardziej tutaj odpowiednie. Nasza kolejna sztuka, do której próby właśnie się rozpoczęły, to właśnie tekst na dwie osoby, parę. W głównych rolach zobaczycie Katarzynę Cynke i Kamila Maćkowiaka, czyli duet, który wielu z Was pamięta ze spektaklu granego w Teatrze Jaracza – „Zszywanie”.

Niestety nasza fundacja nie posiada stałego dofinansowania a praca nad spektaklami wymaga nie tylko dużej ilości energii, ale też środków pieniężnych.

Dlatego prosimy Was o pomoc i obiecujemy dać w zamian to, co potrafimy najlepiej – emocje.

Nie zastanawiajcie się ile dać, czy jest sens wpłacić kilka złotych. Każda kwota, przemnożona przez dużą liczbę osób, urośnie do większej sumy.

Jeśli już wsparliście ten cel lub z różnych względów nie możecie mi teraz pomóc, podajcie tę wiadomość dalej. Udostępnijcie informację o zbiórce na Facebooku.

Będziemy bardzo wdzięczni za każde wsparcie z Waszej strony!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 40

MZ
Michał Ziarno
5 000 zł
DK
Marcelina
500 zł
JF
Justyna Ficek
350 zł
AI
Agnieszka i Łukasz Sieradzanowie
350 zł
LS
Liliana Szlagowska
250 zł
MS
Marta Sobczyk - Bieniek
250 zł
BP
Beata Płuciennik
250 zł
MJ
Maria Jagodzińska
250 zł
MD
Małgosia Dzieciniak, Fundacja TeArt
250 zł
SO
Szymon Olczak
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 20 zł i więcej
Podziękowanie
Specjalne podziękowanie z niespodzianką przesłane drogą mailową
rozwiń

wybrano 9 razy (pozostało 141 z 150)

Wpłać 50 zł i więcej
Plakat z autografami

Plakat promujący spektakl "50 słów" z autografami Katarzyny Cynke i Kamila Maćkowiaka,

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 97 z 100)

Wpłać 90 zł i więcej
Pakiet promocyjny Fundacji

Pakiet promocyjny, w którym znajdują się : plakat promujący spektakl "50 słów" z autografami Katarzyny Cynke i Kamila Maćkowiaka, smycz do kluczy z logo Fundacji, kubek z logo Fundacji, program spektaklu "Diva Show" 

rozwiń

wybrano 7 razy (pozostało 43 z 50)

Wpłać 120 zł i więcej
Podziękowanie oraz plakat

Imienne podziękowanie na stronie internetowej Fundacji oraz plakat promujący spektakl "50 słów" z autografami Katarzyny Cynke i Kamila Maćkowiaka

rozwiń

(pozostało 100 z 100)

Wpłać 150 zł i więcej
Zaproszenie na próbę

Ekskluzywne dwuosobowe zaproszenie na próbę generalną spektaklu "50 słów" w dniu 23.11.2018

rozwiń

wybrano 5 razy (pozostało 75 z 80)

Wpłać 200 zł i więcej
Zaproszenie na próbę + DVD

Ekskluzywne dwuosobowe zaproszenie na próbę generalną spektaklu "50 słów" w dniu 23.11.2018 oraz płyta DVD z telewizyjną adaptacją spektaklu "Niżyński"

rozwiń

wybrano 4 razy (pozostało 36 z 40)

Wpłać 250 zł i więcej
Zaproszenie na premierę z bankietem + plakat z autografam

Dwuosobowe zaproszenie na premierę spektaklu "50 słów" i bankiet promocyjny w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych w Łodzi oraz plakat promujący spektakl z autografami Katarzyny Cynke i Kamila Maćkowiaka

rozwiń

wybrano 7 razy (pozostało 23 z 30)

Wpłać 350 zł i więcej
Zaproszenie na premierę z bankietem + imienne podziękowanie ze sceny + pakiet promocyjny Fundacji

Dwuosobowe zaproszenie na premierę spektaklu "50 słów" i bankiet promocyjny, imienne podziękowanie ze sceny w czasie przerwy w spektaklu oraz pakiet promocyjny, w którym znajdują się : plakat promujący spektakl "50 słów" z autografami Katarzyny Cynke i Kamila Maćkowiaka, smycz do kluczy z logo Fundacji, kubek z logo Fundacji, program spektaklu "Diva Show" 

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 19 z 20)

Wpłać 500 zł i więcej
Pakiet Deluxe

Dwuosobowe zaproszenie na premierę spektaklu "50 słów", karta podarunkowa Fundacji, umożliwiająca wejście dla dwóch osób na wybrany spektakl, płyta DVD z telewizyjną adaptacją spektaklu "Niżyński", pakiet promocyjny, w którym znajdują się : plakat promujący spektakl "50 słów" z autografami Katarzyny Cynke i Kamila Maćkowiaka, smycz do kluczy z logo Fundacji, kubek z logo Fundacji, program spektaklu "Diva Show" 

rozwiń

(pozostało 20 z 20)

Wpłać 750 zł i więcej
Pakiet Deluxe oraz zaproszenie na bankiet

Dwuosobowe zaproszenie na premierę spektaklu "50 słów" i bankiet promocyjny, karta podarunkowa Fundacji, umożliwiająca wejście dla dwóch osób na wybrany spektakl, płyta DVD z telewizyjną adaptacją spektaklu "Niżyński", pakiet promocyjny, w którym znajdują się : plakat promujący spektakl "50 słów" z autografami Katarzyny Cynke i Kamila Maćkowiaka, smycz do kluczy z logo Fundacji, kubek z logo Fundacji, program spektaklu "Diva Show" 

rozwiń

(pozostało 10 z 10)

Wpłać 1500 zł i więcej
Tytuł mecenasa spektaklu

Tytuł mecenasa spektaklu wraz umieszczenie informacji o mecenacie na materiałach promocyjnych spektaklu "50 słów", dwuosobowe zaproszenie na premierę spektaklu "50 słów" i bankiet promocyjny 

rozwiń

(pozostało 5 z 5)

Wpłać 3000 zł i więcej
Kolacja z Kamilem Maćkowiakiem + tytuł mecenasa spektaklu

Kolacja w towarzystwie Kamila Maćkowiaka na koszt Fundacji, tytuł mecenasa spektaklu wraz umieszczenie informacji o mecenacie na materiałach promocyjnych spektaklu "50 słów", dwuosobowe zaproszenie na premierę spektaklu "50 słów" i bankiet promocyjny

rozwiń

(pozostało 3 z 3)

Wpłać 5000 zł i więcej
Tytuł partnera Fundacji

Tytuł Partnera Fundacji w sezonie 2018/2019, karta Przyjaciela Fundacji, umieszczenie informacji o Partnerze na materiałach promocyjnych, dwuosobowe zaproszenie na premierę spektaklu "50 słów" i bankiet promocyjny

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 2 z 3)

Nasi użytkownicy założyli

742 778 zrzutek

i zebrali

527 444 690 zł

A ty na co dziś zbierasz?