id: e3tsgf

Dokończenie budowy samochodu i spełnienie jednego z marzeń

Dokończenie budowy samochodu i spełnienie jednego z marzeń

Opis zrzutki

Dokończenie budowy samochodu i spełnienie jednego z marzeń

Cześć wszystkim!

Na początku powiem, że nie jestem śmiertelnie chory, nikogo nie straciłem (nie licząc dziadków i ojca), nie jestem ofiarą klęski żywiołowej. Jestem zwykłym normalnym człowiekiem, który chciałby spełnić jedno ze swoich marzeń a Ty możesz mi w tym pomóc :)

Zbieram na klatkę bezpieczeństwa, która jest wymogiem obowiązkowym w większych zawodach a od nowego roku praktycznie wszędzie. Zapraszam do lektury poniżej.

Niestety sam nie mogę takowej zrobić i muszę komuś zlecić wykonanie jej. Moja przygoda zaczęła się gdy mój dziadek zostawił po sobie Fiata Seicento 900 LPG. Wyciągnąłem ze stodoły i tam też zacząłem go remontować od podstaw samemu. Obecnie przełożyłem silnik z Fiata Punto 1.2 przy okazji remontując go samemu od podstaw. Staram się robić wszystko sam w stodole przy pomocy narzędzi które mam lub pożyczę w ostateczności korzystam z usług innych np. przy planowaniu głowicy gdzie potrzebne są profesjonalne maszyny. Każdą wolną chwile poświęcam na budowę auta a nocami dokształcam się z wiedzy, której mi brakuje np. przy spawaniu i malowaniu.Niestety dochodzą do momentu, gdzie samemu już nie jestem w stanie wykonać klatki ponieważ musi posiadać także certyfikat stąd też prośba do was. Jeśli masz chęć wspomóż mnie będę bardzo wdzięczny. Jeśli masz własną firmę lub stronę w zamian mogę umieścić Cię na samochodzie. Chciałbym startować SKJS czyli amatorskich zawodach występujących przy okazji Rajdu Polski, Rajdowych Samochodowy Mistrzostw Polski, Rajdu Żubrów i wszystkich imprezach dla amatorów na południu naszego kraju. Być na trasach gdzie kiedyś był Janusz Kulig i Marian Bublewicz

Jeśli masz jakieś pytania, śmiało zadaj!Wszystkim dziękuje z góry za pomoc w realizacji chociaż jednego marzenia :)

Wpłacający 1

MR
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

646 548 zrzutek

i zebrali

402 602 696 zł

A ty na co dziś zbierasz?