id: e463py

Leczenie zębów Łucji

Leczenie zębów Łucji

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 067 361 zrzutek i zebrali 1 163 317 791 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zwięźle i na temat.

Łucja 16 stycznia skończy 4 latka.

Jest po 3 operacjach serca i dwóch cewnikowaniach. Zmagamy się z udarem niedokrwiennym. Od dwóch lat intensywnie rehabilitujemy niedowład prawostronny. Przez ciężką wadę serca Łucji jesteśmy zmuszeni leczyć Łucję prywatnie u różnych specjalistów. Od rehabilitanta, po neurologa, psychologa, prywatnego stomatologa i kardiologa. Wyniki Łucji na ten moment są stabilne, jednakże kosztorys leczenia Łucji wciąż się nie kończy a wręcz narasta. Najgorszym faktem jest zakup nowego sprzętu m.in ortez wraz z butami ortopedycznymi, ponieważ z poprzednich córka już wyrosła. Niestety nie są to małe koszta, nfz nie pokrywa całej kwoty sprzętów dla dzieci, nie mówiąc o wizytach u specjalistów. Sami wiemy jak to wygląda. We wrześniu zeszłego roku Łucja otrzymała zakaz pojawiania się w placówce, w której ćwiczyłyśmy i uczeszczalysmy na przeróżne zajęcia, ponieważ przekroczyła ograniczona liczbę godzin udzielanych przez narodowy fundusz zdrowia. Dziecko zostało bez pomocy Państwa, pomimo pisemnej prośby.

Dnia 12.01.2022 roku został przedstawiony mi kosztorys leczenia stomatologicznego Łucji. Wiedziałam, że nie będzie to mała suma, ale to co pisemnie otrzymałam zwaliło mnie z nóg. Córka przez swoją poważna wadę serca musi mieć wykonany zabieg pod narkozą, nie ma mowy o innej opcji znieczulenia. Zabieg wykonany musi być jednorazowo, nie ma mowy i inwazyjnym leczeniu, każda ingerencja może wywołać poważne zakażenie jam około sercowych. Nie możemy pozwolić sobie na jednorazowe wizyty u dentysty. W przypadku Łucji konieczne jest leczenie zębów mlecznych. Niestety przez przyjmowane leki jak również przez długotrwałe picie z butelek (przez udar niedokrwienny córka dopiero zaczyna uczyć się pić z kubeczka), próchnica nasila się w szybkim tempie. Kilka zębów zostanie usuniętych, resztę chcielibyśmy leczyć. Jak wspomniałam wcześniej wszystko kosztuje, jednakże jednorazowa wizyta na tak dużą kwotę zwala z nóg. Dlatego ogromnie proszę o pomoc. Każda złotówka się liczy. Za każdą złotówkę będę niezmiernie wdzięczna. Dołączam dowód w postaci kosztorysu, wyceny całości zabiegu.

Wycena całego zabiegu - 10 800 zł.


Ogromnie dziękuję za uwagę i poświęcony czas.

Mama Łucji.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 16

NA
Natalia Ambroziak
25 zł
 
Dane ukryte
15 zł
KK
Karolina Kropka
20 zł
KG
Kinga Gojowy
30 zł
DM
Daria Mzyk
50 zł
PA
PatrycjaGołka
30 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
8 zł
RU
Ruda
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!