id: e48xnz

NA POMOC SHIH TZU, KTÓRE PRZEZ ALERGIE DZIECI TRAFIŁY DO CHLEWIKU

NA POMOC SHIH TZU, KTÓRE PRZEZ ALERGIE DZIECI TRAFIŁY DO CHLEWIKU

Nasi użytkownicy założyli 916 202 zrzutki i zebrali 882 731 103 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

‼️"DZIECKO DOSTAŁO ALERGII DLATEGO PSY TRAFIŁY DO CHLEWIKU” - taki argument usłyszeliśmy, gdy zapytaliśmy co dwa maleńkie psy robią w takie mrozy w ciemnym chlewiku‼️

q780883122b29bcd.jpegKażdy codziennie widział to wszystko z okna, tak wielu ludzi przechodziło obok. Bez reakcji. Tak wiele osób przyglądało się dramatowi tych psów i nie zrobili NIC. Dla niektórych to takie normalne - pies musi pilnować dobytku. Zatem czego pilnowały te 2 młodziutkie psy w typie shih tzu w chlewiku? 

i305b95c4b62aefa.jpegNa usta cisnęły się nam naprawdę najgorsze słowa.. To, co ujrzeliśmy, sprawiło, że łzy napłynęły do oczu, a ręce po prostu nam opadły. 

y61406dc939a2727.jpegCiemny chlewik, wszędzie mocz, odór amoniaku był ogromny. W misce chleb namoczony z wodą i ONE - niczemu niewinne dwie istoty, które wyglądały jakby już miały pogodzić się z losem jaki je spotkał. Ich stan wizualny jest dramatyczny - ich sierść to sklejona warstwa odchodów i moczu, na skórze stado pcheł, zapach psów był ciężki do wytrzymania! Pod kołtunami miały odparzenia! Wafel i Fifi nie znały ciepła miękkiego legowiska, nie jadły dobrej karmy, przysmaków. Nie znały spacerów, zabawy i miłości człowieka, której tak bardzo im brakowało.

j480f093d14bd375.jpegAwaryjnie psiaki zostały umieszczone w hoteliku, jutro przejdą wizytę u groomera, zostaną wykąpane i ostrzyżone. 

s1eb604472b16982.jpegBardzo prosimy, nie odwracaj się od nich, nie bądź obojętny, dorzuć grosik do ich zbiórki. Prosimy o wsparcie finansowe dla odebranych maluchów. Oba psiaki muszą przejść badania krwi i kastracje.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 86

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków