APEL O POMOC DO WSZYSTKICH LUDZI „WIELKIEGO” SERCA - zbiórka dla Agatki na delfinoterapię Zakończona 31.01.2016r ID: e4tm2b

APEL O POMOC DO WSZYSTKICH LUDZI „WIELKIEGO” SERCA - zbiórka dla Agatki na delfinoterapię

Zebrano 845 zł
z kwoty 5 000 zł

16 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

 „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,

 lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma,

lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

 Jan Paweł II


Nasza córeczka Agatka ma porażenie mózgowe, torbielkę na móżdżku oraz padaczkę. Nie potrafi mówić, chociaż bardzo chciałaby. Jest alergikiem, ma refluks żołądkowy III stopnia i wymaga specjalnej diety. Lekarze podejrzewają rzadkie schorzenie genetyczne: Zespół Retta. Walczymy o jej zdrowie odkąd skończyła pół roku..
 

Agatka, aby rozwijać się wymaga stałej, systematycznej, intensywnej i niejednokrotnie drogiej rehabilitacji. Przez lata walki i ciężkiej pracy usprawniającej odzienne funkcjonowanie, osiągnęła już wiele, ale dużo jeszcze przed nami. Staramy się zrobić wszystko, aby nasza córka funkcjonowała coraz lepiej. Dlatego też spróbowaliśmy terapii z udziałem delfinów. To był strzał w dziesiątkę. Agatka stała się bardziej kontaktowa, wyciszyła, poprawiła się równowaga i sprawność fizyczna. Przede wszystkim, zaczęła rozumieć wszystko co się do niej mówi. To bardzo wiele, miała z tym ogromny problem. Po drugim turnusie pojawiły się pierwsze sylaby. To milowy krok w jej rozwoju.
 

Niestety czasem choroba powoduje cofnięcie pewnych funkcji. Ale gdy nadzieja niknie Agatka po turnusie delfinoterapii zaskakuje nas nowymi osiągnięciami. Bardzo nam zależy na kontynuacji delfinoterapii, ponieważ już od pierwszego turnusu efekty zaskoczyły wszystkich. Mamy nadzieję, że kontynuacja tej terapii, połączonej z ogromną naszą i terapeutów pracą zaowocuje w końcu tak bardzo wyczekiwanymi słowami wypływającymi z ust Agatki. Robimy wszystko co w naszej mocy, by dać szansę naszej córeczce na rozwój i dobre życie. Jednak brak odpowiednio wysokich środków pieniężnych nas w tym ograniczają.

Pozwoliliśmy więc zwrócić się do Państwa o wsparcie, ponieważ Wasza pomoc w wyjeździe i kontynuacji tej terapii może mieć ogromny wpływ na przyszłość Agatki.

Bardzo prosimy o każdą możliwą wpłatę, za którą jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Rodzice

Anna i Paweł Sankiewicz

 

 

 

 

 

 

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

AG
518 zł
adam gobcewicz
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
AA
104 zł
Agnieszka Augustyniak
SW
52 zł
Sylwia Walasiak
KS
50 zł
Katarzyna Seta
DK
32 zł
Dorota Kośmider
Dane ukryte
11 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
6 zł
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

AG
518 zł
adam gobcewicz

Najwyższa wpłata

AG
518 zł
adam gobcewicz
Nasi użytkownicy założyli

261 530 zrzutek

Pomóż zebrać 5 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.