id: e4tm2b

APEL O POMOC DO WSZYSTKICH LUDZI „WIELKIEGO” SERCA - zbiórka dla Agatki na delfinoterapię

APEL O POMOC DO WSZYSTKICH LUDZI „WIELKIEGO” SERCA - zbiórka dla Agatki na delfinoterapię

Nasi użytkownicy założyli 1 169 862 zrzutki i zebrali 1 218 917 547 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

 „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,

 lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma,

lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

 Jan Paweł II


Nasza córeczka Agatka ma porażenie mózgowe, torbielkę na móżdżku oraz padaczkę. Nie potrafi mówić, chociaż bardzo chciałaby. Jest alergikiem, ma refluks żołądkowy III stopnia i wymaga specjalnej diety. Lekarze podejrzewają rzadkie schorzenie genetyczne: Zespół Retta. Walczymy o jej zdrowie odkąd skończyła pół roku..
 

Agatka, aby rozwijać się wymaga stałej, systematycznej, intensywnej i niejednokrotnie drogiej rehabilitacji. Przez lata walki i ciężkiej pracy usprawniającej odzienne funkcjonowanie, osiągnęła już wiele, ale dużo jeszcze przed nami. Staramy się zrobić wszystko, aby nasza córka funkcjonowała coraz lepiej. Dlatego też spróbowaliśmy terapii z udziałem delfinów. To był strzał w dziesiątkę. Agatka stała się bardziej kontaktowa, wyciszyła, poprawiła się równowaga i sprawność fizyczna. Przede wszystkim, zaczęła rozumieć wszystko co się do niej mówi. To bardzo wiele, miała z tym ogromny problem. Po drugim turnusie pojawiły się pierwsze sylaby. To milowy krok w jej rozwoju.
 

Niestety czasem choroba powoduje cofnięcie pewnych funkcji. Ale gdy nadzieja niknie Agatka po turnusie delfinoterapii zaskakuje nas nowymi osiągnięciami. Bardzo nam zależy na kontynuacji delfinoterapii, ponieważ już od pierwszego turnusu efekty zaskoczyły wszystkich. Mamy nadzieję, że kontynuacja tej terapii, połączonej z ogromną naszą i terapeutów pracą zaowocuje w końcu tak bardzo wyczekiwanymi słowami wypływającymi z ust Agatki. Robimy wszystko co w naszej mocy, by dać szansę naszej córeczce na rozwój i dobre życie. Jednak brak odpowiednio wysokich środków pieniężnych nas w tym ograniczają.

Pozwoliliśmy więc zwrócić się do Państwa o wsparcie, ponieważ Wasza pomoc w wyjeździe i kontynuacji tej terapii może mieć ogromny wpływ na przyszłość Agatki.

Bardzo prosimy o każdą możliwą wpłatę, za którą jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Rodzice

Anna i Paweł Sankiewicz

 

 

 

 

 

 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 8

AG
adam gobcewicz
518 zł
 
Dane ukryte
104 zł
AA
Agnieszka Augustyniak
104 zł
SW
Sylwia Walasiak
52 zł
KS
Katarzyna Seta
50 zł
DK
Dorota Kośmider
32 zł
 
Dane ukryte
11 zł
 
Dane ukryte
6 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!