id: e58acm

Pomóż zwiększyć bezpieczeństwo dzieci w samochodach!

Pomóż zwiększyć bezpieczeństwo dzieci w samochodach!

131 zł 
z 4 000 zł
3%
zakończona 30.12.2020r
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zrzutka na działalność Fundacji Kocham Zapinam, promującej bezpieczne przewożenie dzieci w samochodach


Jakiś czas temu zobaczyłam jak w wiadomościach mówili o wypadku samochodowym. Zginęło w nim dwoje dzieci. Patrzyłam na zdjęcia roztrzaskanego samochodu i resztek fotelików - bardzo marnej jakości fotelików. Rodzic prowadzący samochód przeżył. Przeżyło także niemowlę, które było przewożone tyłem do kierunku jazdy, chociaż trafiło do szpitala ze sporymi obrażeniami. Zastanawiałam się wtedy, co musi czuć ten rodzic? A co by czuł gdyby wiedział, że starsze dzieci miałyby szanse przeżyć, gdyby tylko miały odpowiednie foteliki samochodowe?


Nie chciałabym być na miejscu tych rodziców. Podobnie jak nie chciałabym być na miejscu jakiegokolwiek rodzica, który stracił swoje dzieci, bo nie wiedział i nikt mu nie powiedział, że fotelik z marketu, albo podstawka nie uratują życia ich pociech. A ty?


Pomóż naszej Fundacji szerzyć edukację w zakresie bezpiecznego przewożenia dzieci!


Na wiosnę prowadziliśmy webinary na temat bezpiecznego przewożenia dzieci. Teraz też jak najbardziej możemy je prowadzić. Potrzebujemy więc opłacić platformę webinarową i reklamę warsztatów. Potrzebujemy również stworzyć filmiki instruktażowe. Te webinary zostaną przygotowane naprawdę profesjonalnie. Oczywiście chcemy, aby webinary były prowadzone za darmo dla uczestników.Abyś też miał coś z tego, przygotowaliśmy prezenty! Za każdą wpłatę powyżej 20 zł dostaniesz od nas plakat #KochamZapinam do wydruku. Możesz nim potem ozdobić swoje mieszkanie, pokój dziecka lub ścianę w pracy.


r69f730888f9ba8d.jpeg

Fundacja Kocham Zapinam zajmuje się promowaniem bezpiecznego przewożenia dzieci i edukacją w tym zakresie. Organizujemy warsztaty dla rodziców i innych opiekunów dzieci. Tworzymy Poradniki Bezpiecznego Przewożenia Dzieci. Staramy się docierać do jak największej ilości rodziców.

Nasza działalność ma za zadanie przekonać ludzi, że bezpieczne przewożenie dzieci ma znaczenie i sposób podróżowania z dzieckiem samochodem jest bardzo ważny. Każdego roku na polskich drogach giną lub zostają ranne dzieci z powodu źle dopasowanych fotelików samochodowych, fotelików marnej jakości oraz źle zapiętych pasów fotelika. Te liczby mogą się zmniejszyć dzięki edukacji i szerzeniu informacji na temat bezpiecznego przewożenia dzieci.


Na naszym blogu możesz poczytać o bezpiecznym przewożeniu dzieci:

KLIK


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5

NB
Natalia Berdych
50 zł
OV
Olga
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
MW
Martyna
10 zł
 
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 20 zł i więcej
Plakat #KochamZapinam "RWF to nie magia, to fizyka"

W podzięce za Twoje wsparcie, przekazujemy Ci nasz plakat #KochamZapinam "RWF to nie magia, to fizyka". Możesz nim udekorować swoje mieszkanie, pokój dziecka czy ścianę w pracy :-D

Plakat będzie przesłany maile do wydruku. Najlepiej sprawdza się drukowany na papierze kredowym.

rozwiń

Nasi użytkownicy założyli

864 583 zrzutki

i zebrali

762 581 888 zł

A ty na co dziś zbierasz?