id: e5bfv5

Na zakup KARETKI FRONTOWEJ dla Ukrainy

Na zakup KARETKI FRONTOWEJ dla Ukrainy

Nasi użytkownicy założyli 1 035 195 zrzutek i zebrali 1 102 265 183 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Bardzo prosze o dalsze datki- Szpitale Lwowa się zapełniają, od razu byśmy w specjalistyke karetkę uzbroili

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

2 karetki, Kodowane radiostacje, Maski p/gaz, Leki i trochę innego sprzętu. Dziękujemy za zrzutkę. W razie pytań zapraszam do kontaktu [email protected] Pomagamy cały czas. Obecnie IFAKI, Leki- w tym dla szpitala dziecięcego w Charkowie.

Zakańczamy obecną zrzutkę- bardzo wszystkim serdecznie z serca dziękujemy:)))) Jesteście wielcy.

Zachęcam do wsparcia zrzutki przyjaciół, za których życie bym oddał- to oni jako jedni z pierwszych pospieszyli z pomocą!!!

https://zrzutka.pl/2658xm?fbclid=IwAR34yPKuwNCWahTOskQ3W5oEdI1AX-0nve4H6hsY9S32Q0w465D3xUROBOs


Dziękujemy Krystyna Masna i Piotr Juszczak


AKT: 2 karetki już są w SŁUŻBIE!!!! - bardzo prosimy o wpłaty. Dziękujemy: Krystyna Masna, Marcin Zawrotniak, Marcin Piejko, Jarek Kozar, Mirosław Masny za znalezienie najlepszych karetek, wypchanie ich po brzegi lekami i sprzętem med., za transport wozów w tereny najbardziej niebezpieczne!!! i nam wszystkim składkowiczom za nieocenioną pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Później zamieszczę maila od księdza z Winnicy- do nich pomoc prawie nie dociera- potrzebują wszystkiego!!!!!!!!!!!! płyny, leki, stazy, opatrunki. jesli ktoś ma kontakt do konkretnych firm mogących pomóc, Winnica prosi o bezpośrednie wsparcie!!!


Nazywam się Piotrek Juszczak- jestem lekarzem z Zamościa (studia jednak zaczynałem we Lwowie), obecnie wspólnie z przyjaciółmi z Ukrainy i Polski robimy, co możemy, żeby wesprzeć walczących sąsiadów. Wysyłamy leki, artykuły medyczne- w tym zestawy ratunkowe, zbieramy na kamizelki kuloodporne. Jesteśmy w stałym kontakcie z oddziałami frontowymi. Są Zrzutki oficjalnie państwowe- świetna sprawa, polecam, sam wpłacałem, jednak nie zawsze ta pomoc nadchodzi na czas i stricte w miejsce, w którym akurat w danym momencie jest potrzeba najbardziej. My staramy się działać uderzeniowo i z pełnym impetem. Jestem chirurgiem, lekarzem ratunkowym i dlatego zdaję sobie sprawę z konieczności działań tu i teraz. Takich działań potrzebują teraz obrońcy i naszej wolności. Wspólnie z Krystyną Masną- również lekarzem postanowiliśmy założyć tę Zrzutkę- jedna karetka już jedzie na Ukrainę na front, rannych natomiast jest nieco więcej. Prosimy w imieniu bohaterów i nas samych o pomoc. Karetka do 30 tys. zł. wstępnie jest namierzona. jeśli uda się kupić taniej, to co zostanie przeznaczymy na leki, kamizelki k-odp. Sprawozdanie z zakupu i przekazania karetki i ew. innych artykułów walczącym oczywiście udostępnimy z pełną przejrzystością. Dla potwierdzenia mojego statusu, dla zastanawiających się 3402832- mój numer PWZ do sprawdzenia w Centralnym Rej. Lekarzy. (zdjęcie poglądowe z neta) Prosimy o wsparcie!!!


W załączeniu dokumenty ze Szpitala Regionalnego Klinicznego we Lwowie z prośbą o wsparcie w tym prośba o zakup karetki, prośba o wsparcie w postaci leków i sprzętu medycznego Miejskiego Szpitala Klinicznego nr 8., 125 Lwowskiego Batalionu Obroty Terytorialnej, Wojskowego Szpitala Klinicznego we Lwowie oraz dokumenty z prośbą o pomoc skierowaną do konkretnych osób.

Nie spodziewaliśmy się takiego zaangażowania Was wszystkich, jesteście mega!!!

Podczas aktualizowania dostaliśmy informacje o pilnej potrzebie karetki na froncie, jutro prawdopodobnie zostanie taka zakupiona i niezwłocznie przekazana walczącym!- relację z zakupu i cenę udostępnimy. Jeśli Bóg da i przy Waszej pomocy karetki pojadą dwie. Pracujemy również nad pozyskaniem niezbędnego sprzętu!!!

Dwie karety zakupione za 48tys. Jedna w pełni wyposażona, druga w wersji load and go- prosto na front. Druga się fotografuje. Trzecia się produkuje.


My name is Piotr Juszczak - I am a medical doktor in Zamość (east Poland) but i was studying medicine in Lviv, Ukraine, trying to help with war in Ukraine with my friends and I are doing what we can to help our fighting neighbors. We are sending medicines, rescue staff, gathering money to buy bulletproof vests. We are in contact with front forces. I am a surgeon, emergency medicine doctor, and I know that we have to act NOW!. With my colleague, also doctor, Krystyna Masna we are raising a fund to buy fully equipped ambulance to help rescue and defend Ukrainian people and soldiers. We ask in the name of our friends and ourselves - we want to raise 30.000 PLN (approx 8000$), if more - the better, we would be able to buy more medical equipment.

We are fully transparent and willing to show every bill to check us. You can check our medical profession numbers ( you can check them in central polish medical register.

Piotr Juszczak 3402832

Krystyna Masna 3133382

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 766

JJ
Janusz Jania
100 zł
JT
Jarek
16 zł
 
Dane ukryte
70 zł
DS
Dorota
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AB
Alekssndra Bozek
50 zł
EK
Ewa Wrona
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
ŁW
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 14

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Slava Ukraini!

  100 zł
 • JB
  Daniel Brogowski

  Hi, my name is Daniel Brogowski. I am 6 years old, and me and brother Jonathan is very sad. I am sad, I wish the war will end.

  55 zł
 • JB
  Jonathan Brogowski

  Hi, my name is Jonathan Brogowski. I am 8 years old and living in Canada. This is my birthday money I have been saving over 3 years. I hope this helps. I am very sad, and I hope there will be peace very soon.

  600 zł
 • JS
  Joanna Szewczuk

  Powodzenia i dzieki za dzialanie!!!!

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Ukraino bądź dzielna!

  20 zł