id: e5cp69

zbieram na Kurs Trenera Radykalnego Wybaczania

zbieram na Kurs Trenera Radykalnego Wybaczania

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 169 828 zrzutek i zebrali 1 218 875 089 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbieram na Kurs Trenerski Radykalnego Wybaczania.

Kochani.

Zbieram na Kurs Trenerski Radykalnego Wybaczania organizowany przez Instytut Metody Tippinga w Polsce, certyfikowany przez Instytut Colina Tippinga z USA, twórcy metody.

Ci, którzy mnie znają wiedzą, że od kilku lat czekałam aż w Polsce taki kurs będzie organizowany, gdyż są w Polsce jest tylko jedna osoba, która posiada stosowne uprawnienia zdobyte właśnie w USA w Instytucie Tippinga, umożliwiające jej szkolenie kolejnych trenerów.

I właśnie Instytut Tippinga w Polsce organizuje teraz w październiku pierwszą edycję kursów trenerskich, druga edycja rozpocznie się w styczniu 2019 roku. Bardzo mi zależy aby ten kurs odbyć, zdobyć uprawnienia i móc legalnie stosować techniki RW pomagając ludziom. To wspaniała metoda terapeutyczna, cudowna filozofia życia, która zmieniła moje spojrzenie na świat i życie. Bardzo chciałabym móc przekazywać ją dalej by inni też mogli doświadczyć cudownej mocy wybaczania.

Bym jednak mogła pomagać Wam, najpierw potrzebuję Waszej pomocy, by móc odbyć ten kurs, który kosztuje 4500 zł. W ramach kursu są 4 zjazdy weekendowe, w sumie 8 dni, godzinna konsultacja z prowadzącym kurs, oraz Międzynarodowy Certyfikat Trenerski Instytutu Colina Tippinga.

Za pomoc jaką będą Wasze wpłaty umożliwiające mi odbycie Kursu odwdzięczę się później prowadząc dla Was spotkania z RW, szkolenia i pomoc w tym, byście mogli doświadczyć mocy Wybaczania na sobie.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

 
30 zł
 
1 zł
AM
Anna Murawska
ukryta