id: e5rpbz

VII Trójmiejski Marsz Równości

VII Trójmiejski Marsz Równości

Nasi użytkownicy założyli 913 820 zrzutek i zebrali 877 462 349 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

VII Trójmiejski Marsz Równości przejdzie ulicami Trójmiasta już 28 maja! Jak co roku będzie to piękne, radosne i kolorowe święto różnorodności. To czas gdy możemy pokazać, że MAMY TĘ MOC by zmieniać rzeczywistość! Moc queerowego wyzwolenia, moc queerowej emancypacji, moc naszej różnorodności. Moc wspierania siebie nawzajem, moc naszej dumy z tego kim jesteśmy!

u3b63c6b23bd9454.png

Z roku na rok nasze wydarzenie przyciąga coraz więcej ludzi! W minionym roku w naszych wydarzeniach wzięło udział ponad 10000 osób! Tamten sukces nie byłby możliwy bez WASZEGO wsparcia! Organizacja tak dużego to wiele kosztów, których nie jesteśmy w stanie sami pokryć. Dlatego chcąc sprostać oczekiwaniom osób uczestniczących w naszych wydarzeniach, także w tym roku prosimy Was o pomoc finansową. Bez Was nie będziemy w stanie tego zrobić!


Środki finansowe planujemy przeznaczyć na:

  • oprawę techniczną wydarzenia (nagłośnienie, wynajem i dekoracja platform, zakup banerów, flag itp.)
  • zaproszenie gwiazd polskiej sceny Drag, które zelektryzują nas w czasie przemarszu a potem dadzą pokaz swojego kunsztu na niezwykłym Afterze
  • przygotowanie Tęczowego Pikniku z całą gamą niespodzianek
  • zorganizowanie cyklu wydarzeń okołomarszowych, takich jak filmy, debaty, pokaz teatralny, Żywa Biblioteka, gra miejska czy też tęczowy spływ kajakowy!

k0c4847c8476699e.jpeg

Queery! Osoby niebinarner! Osoby transpłciowe! Osoby spod parasola aseksualności! Osoby biseksualne i panseksualne! Osoby interpłciowe! Osoby poliamoryczne! Osoby lesbijskie i osoby gejowskie! Wszystkie osoby tęczowe! Osoby sojusznicze! 

Wszystkie Osoby, w których sercach płonie queerowa moc!

Bądźcie z nami 28 maja na ulicach Trójmiasta!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 73

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków