id: e6kepf

Książka dla dzieci o mocy wiary, nadziei i miłości

Książka dla dzieci o mocy wiary, nadziei i miłości

4 482 zł 
z 20 000 zł
22%
zakończona 30.01.2022r
40 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

  • Kochani! Udało nam się póki co zebrać ponad 4000 złotych. Za wszystkie Wasze wpłaty gorąco dziękujemy! Pracujemy intensywnie nad tym, by pozyskać więcej sponsorów na wydruk podstawowej lub większej ilości egzemplarzy. W planach mamy akcję na ulicy i imprezę charytatywną dla firm. Śledźcie profil Ministerstwo Boże Wydawnictwo i Fundacja Czynów Niezwykłych na Facebooku, by towarzyszyć nam w tych działaniach. Choć druk przed świętami stanął pod dużym znakiem zapytania, robimy wszystko, co w naszej mocy, by egzemplarze mogły trafić jak najszybciej do Was, jak również do dzieci, które bez nadziei i emocjonalnej bliskości najbliższych (jak bohaterka klasycznej baśni o dziewczynce z zapałkami), wejdą w okres świąteczny. Rodzinny charakter świąt dla dzieci pozbawionych własnej rodziny jest czasem niezwykle smutnym i trudnym do zniesienia. Pomóżcie wnieść w ich życie nadzieję i światło, promując tę zbiórkę razem z nami! Dziękujemy i niech nasz Niebiański Ojciec zawsze Wam błogosławi! Ewelina & Team

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

q94eaa1200c0a3d3.png

Jestem chrześcijanką wierzącą w ewangelię - najpiękniejszą historię znaną ludziom od 2000 lat! Jestem też autorką opartej na jej przekazie książki dla dzieci - pisanej wierszem opowieści o odmienionym losie znanej wszystkim dziewczynki z zapałkami. Tę właśnie książkę chciałabym z Twoim wsparciem wydrukować w ilości minimum 1000 egzemplarzy, a wszystkie książki zasponsorowane przez darczyńców - rozdać za darmo dzieciom z domów dziecka, ośrodków interwencyjnych, szpitali i domów samotnej matki w całej Polsce. Książka jako prezent dla dzieci doświadczonych przez los jest częścią projektu Fundacji Czynów Niezwykłych skierowanego do dzieci z domów dziecka i innych ośrodków interwencyjnych w Polsce. Celem projektu jest profilaktyka zdrowia psychicznego, m.in. dotycząca zaburzeń relacji oraz zapobiegania depresji. Fundacja bazuje na wartościach chrześcijańskich i przekazie Nowego Testamentu, a działa w oparciu o teatr, muzykę i twórczą zabawę.


nd17a8494ba5928e.png


Dzięki Twojemu wsparciu to przesłanie wiary, nadziei i miłości może już wkrótce trafić do setek dzieci i na zawsze odmienić ich los.Obejrzyj multimedialną prezentację projektu lub jeśli lubisz czytać, czytaj dalej :).


w1185001f6e353b4.png

Treść książki odpowiednia jest dla wszystkich dzieci w wieku od lat 4 do 99+ :)


❆ I rzekł: Zaprawdę powiadam wam, jeśli się nie nawrócicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do Królestwa Niebios. (Mt. 18:3) ❆


p1ec17ab592b45ec.png


ie0e93338b5091d4.png

Nasza "Dziewczynka" powstała pierwotnie jako scenariusz musicalu pt. "Najwspanialsza Podróż - Dziewczynka z zapałkami", który przygotowałam w 2016 roku wraz z Fundacją Czynów Niezwykłych w ramach akcji Gwiazdkowa Niespodzianka. Na przestrzeni trzech lat nasze przedstawienie odwiedziło kilka miast Polski, zanosząc nadzieję na odmianę smutnego losu tysiącom potrzebujących dzieci. Widzami były dzieci z domów dziecka oraz z rodzin korzystających ze wsparcia OPS.


df3688d61756de4b.jpeg


Niezwykłym owocem akcji było to, że dzieci które obejrzały musical jako pierwsze, w następnych edycjach weszły w role aktorów, aby przekazać jego przesłanie dalej!


o8e41d553c9bcfaf.jpegl494f04daa29f2fe.jpeg

❅ ❆ ❅ ❆ ❅


Tutaj możesz przeczytać więcej o tej niezwykłej akcji, a poniżej obejrzysz z niej rozgrzewające serce video-relacje.


Poniżej przedstawienie, w którym główne role odgrywały dzieci z domów dziecka w Pęcherach:A tutaj Backstage z naszego występu w Skarżysku-Kamiennej:d444958eef5a3ec6.png

Czasy, w jakich obecnie żyjemy, okazały się dla wielu dzieci niezwykle trudne. Jako psycholog i chrześcijanka obserwuję, jak wzrasta częstość występowania depresji, prób samobójczych i innego rodzaju problemów psychicznych u coraz młodszych dzieci. Jeszcze trudniej jest dzieciom niemającym szczęścia wychowywania się w zdrowej, kochającej rodzinie: stykającymi się z różnego rodzaju przemocą lub emocjonalnym opuszczeniem. Lekarze psychiatrzy opuszczają dziecięce placówki wsparcia psychicznego, a za zamkniętymi w wyniki restrykcji drzwiami szpitali dziecięcych w samotności przebywają chore dzieci z placówek wychowawczych. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, jako chrześcijanie i ludzie dobrej woli POTRZEBUJEMY ZANIEŚĆ IM NADZIEJĘ.


Forma książki omija problem różnego rodzaju obostrzeń i ograniczeń, pomagając nam dotrzeć z przesłaniem ewangelii do dzieci z ośrodków opieki zastępczej i szpitali w najróżniejszych zakątkach Polski. Wierzymy, że wleje ona w małe serca nową nadzieję, a trudny dla wielu z nich czas oświeci Bożym światłem.


r104aabbe18de1e8.png


❅ "A król, odpowiadając, powie im: Zaprawdę powiadam wam, cokolwiek uczyniliście jednemu z tych najmniejszych moich braci, mnie uczyniliście." (Mt. 25:40) ❅


p42fb829d0c297cd.png

Książka ma na celu obdarowanie dzieci nadzieją wynikającą z wiary w prawdziwość przesłania biblijnej Ewangelii oraz wzbudzenie w nich przekonania, że są przez Boga wymarzone, zaakceptowane i ukochane. Pomoże ona rozpalić w dziecięcych sercach iskierkę wiary w cuda oraz w Boży, doskonały plan dla życia każdego z nich. Zachęci dzieci także do czynienia dzieł opartych na miłości do innych ludzi, a serca dorosłych opiekunów lub rodziców zwróci ku większemu zaangażowania się w odmianę losów sierot i innych cierpiących dzieci.


oce58672890c0c45.png


Dzięki przesłaniu książki dzieci zapoznają się z osobą Jezusa Chrystusa jako Zbawiciela i Najlepszego Przyjaciela. Książka w bardzo obrazowy, a jednocześnie przystępny dla dzieci sposób zapoznaje dzieci z pełnym mocy dziełem Jezusa na krzyżu, dzięki któremu możemy otrzymać zbawienie, uzdrowienie oraz napełnienie mocą Ducha Świętego. Pod koniec książki dzieci są zachęcone do przyjęcia zbawienia poprzez wyznanie Jezusa Chrystusa swoim Panem oraz powierzenie Mu swojego życia.


de7864ace4e8db76.png


mdfa54db27746ee6.png

Akcja baśni rozgrywa się w okolicy Świąt Bożego Narodzenia. Dziesięcioletnia Ola wyrusza na ulice miasta sprzedawać zapałki, by wesprzeć Dziadka - jej jedynego opiekuna. Zapałek, jak w klasycznej baśni, nikt nie chce kupić, ale tutaj już zbieżność z bajką Andersena się kończy. Bohaterka postanawia dzielić się światłem zapałek z napotkanymi na ulicy ludźmi. Cztery postacie, które spotyka na swojej drodze, symbolizują jedne z czołowych problemów współczesnego świata:


❅ niskie poczucie własnej wartości

i18f397913ea516c.png


❅ zabijającą marzenia chorobę

z51e06165192c30b.png


❅ egocentryzm połączony z pędem za karierą

i0b5b766e005501f.png


❅ i udrękę samotności 

v648643382665bc1.png


Mimo wielkiego serca Dziewczynki okazanego napotkanym bohaterom, światło jej zapałki jest w stanie pocieszyć ich tylko na krótką chwilę. Wkrótce Ola spotyka jednak na swojej drodze Kogoś, kto chce podarować jej innego rodzaju Światło - takie, które nigdy nie zgaśnie! Dzięki temu spotkaniu życie wszystkich bohaterów ulegnie wielkiej przemianie, a miłość i gorąca wiara połączy ich losy w najbardziej niezwykły sposób. 


ffdf433b6e5ede17.png

Jeśli znasz Biblię, to wiesz, że Bóg nie tylko niesamowicie kocha dzieci, ale także w szczególny sposób troszczy się o sieroty i wdowy, błogosławiąc osobom, które im pomagają.


W tym projekcie liczy się każda przekazana złotówka - każda kwota wsparcia zwiększa szanse, że ewangelia dotrze do któregoś z bezcennych, małych serc. Każda wyższa kwota Twojego wsparcia to więcej dzieci, do których dotrze ewangelia, a każde 40 złotych pomoże nam wysłać dodatkowy egzemplarz do domów dziecka i innych ośrodków opiekuńczych.


Czy zechcesz wraz z nami pomóc samotnym oraz wszystkim innym dzieciom uwierzyć, że tuż za rogiem czeka na nie Najlepszy Przyjaciel i Najwspanialsza Podróż życia?


u13f93b965398508.png


r8114f64c323280d.png

Prace nad przemienieniem scenariusza w książkę rozpoczęłam jeszcze w 2019 roku. Okazało się, że doprowadzenie formy tekstu do wersji książkowej jest wyjątkowo wymagające - tekst musiał "płynąć", średniówki się zgadzać, a liczba sylab musiała być równa. Obecnie książka jest w wersji gotowej do wydruku. Składa się z ponad 50 stron tekstu pisanego wierszem oraz pięknych, pełnych ciepła i zimowego klimatu ilustracji, przygotowanych przez utalentowaną ilustratorkę - Darię Sorokę.


Według mojej 7-letniej córki Sofii - mojego najbardziej wymagającego recenzenta - książka jest także bardzo wciągająca i "ma ładne obrazki"!


Książkę planujemy wydrukować w formacie 240x240 mm, na wysokiej jakości błyszczącym papierze kredowym oraz otoczyć piękną, grubą, laminowaną okładką z błyszczącymi lakierowanymi elementami.

la059548608394d7.jpeg


Najlepszą częścią książki jest jednak jej przekaz. Nasza wersja znanej baśni jest osadzonym we współczesności przekazem biblijnej ewangelii - najpiękniejszej historii znanej ludziom od 2000 lat.


Podobnie jak ona, nasza książka pełna jest znaków, cudów oraz niezwykłych zwrotów akcji.


g28df70048d26bce.png


Zebrane środki przeznaczymy na wydruk książek, a wszystkie zasponsorowane przez darczyńców egzemplarze podarujemy nieodpłatnie potrzebującym dzieciom w szpitalach, ośrodkach kryzysowych i domach opieki zastępczej.


PS: Jezus u nas nie jest postacią sztywną i religijną. Nosi koronę, ale też czerwone trampki. Poza trampkami jednak, staraliśmy się, by przekaz książki wiernie odzwierciedlał podstawowe doktryny Nowego Testamentu.


kaa3ca080d51cc19.png

Podstawowym celem kampanii jest zebranie środków na wydruk 1000 kopii książki oraz kosztów wysyłki książek.


c738c70e473c3a60.gif

Jeżeli uda się nam zebrać 100% kwoty, wydrukujemy 1000 egzemplarzy i rozdysponujemy je zgodnie z wpłatami. Wszystkie dodatkowe egzemplarze książki opłacone przez naszych darczyńców przekażemy nieodpłatnie dzieciom z domów dziecka, domów samotnej matki i innych ośrodków pomocy dzieciom.


f62d4844cf6df6a8.gif

Jeśli zbierzemy 150%, dodatkowe finanse przeznaczymy na produkcję profesjonalnego audiobooka, aby przy akompaniamencie pięknych efektów dźwiękowych i klimatycznej ścieżki muzycznej rozgrzać naszą opowieścią jeszcze więcej serc!


o57b30d310d31c47.gif


Jeśli zbierzemy 200% lub więcej, wydrukujemy nie 1000 a 4000 egzemplarzy w niższej cenie. Przekażemy wtedy wszystkie egzemplarze zasponsorowane przez darczyńców dzieciom, dodając do tego dodatkowe 1000 egzemplarzy od nas. Dzięki temu przesłanie będzie miało znacznie zwielokrotniony zasięg. Jak uda się znaleźć uzdolnionego tłumacza do stworzenia przekładu, to wydamy również książkę po angielsku.

l4af556f6ae38ada.png

m796e40eb2df1af1.png

1. TWÓJ PAPIEROWY EGZEMPLARZ KSIĄŻKI Z PODZIĘKOWANIEM!

qd6678476ce69641.png

Piękny egzemplarz świeżo z drukarni wraz z osobistym podziękowaniem za udział w zbiórce trafi w Twoje ręce, gdy tylko zbierzemy pełną kwotę na wydruk i wyślemy książki. Pracujemy intensywnie nad tym, by stało się to jak najszybciej!


Aktualizaca MIKOŁAJKOWA 6.12.2020 - każda osoba, która wpłaci na zrzutkę min. 40 zł otrzyma od nas książkę w wersji e-book na podany przez siebie adres e-mail.


2. MOŻLIWOŚĆ ZASPONSOROWANIA KSIĄŻEK DLA DZIECI Z PLACÓWEK OPIEKUŃCZYCH I RODZIN ZASTĘPCZYCH


KAŻDA WIELOKROTNOŚĆ 40 złotych to także zasponsorowanie książki/książek dla potrzebujących dzieci, m. in. tych, które utraciły jednego lub obojga rodziców biologicznych i pragną poczuć, że ich życie jest BEZCENNE oraz, że są przez kogoś bezwarunkowo kochane.


4. MINI STUDIUM BIBLIJNE DLA DZIECI


Dodatkowo szykuję dla Waszych Dzieci wspaniałe, kolorowe i przystępne w swojej formie małe studium biblijne na niezwykle ważne tematy zawarte w książce! Dostaniecie je ode mnie w wiadomości e-mail lub w formie papierowego folderu - zależnie od efektów finansowych zbiórki.


5. TWOJA OSOBISTA WYCIECZKA MISYJNA!


Jeśli zechcesz wziąć udział we wspólnym rozdawaniu książek, czyli wybrać się z nami do Dzieci jako wolontariusz, możesz skontaktować się z nami w tej sprawie.


6. NAGRODY NIEFIZYCZNE


Najlepsze nagrody to te, które fundujemy nie my, tylko OJCIEC :)


"Zaprawdę powiadam wam, cokolwiek uczyniliście jednemu z tych najmniejszych moich braci, mnie uczyniliście." Mt. 25:40


"A ktokolwiek by napoił jednego z tych maluczkich tylko kubkiem zimnej wody jako ucznia, zaprawdę powiadam wam, nie straci zapłaty swojej." Mt. 10:42


Osobista satysfakcja z wniesienia światła do świata smutnego dziecka to najwspanialsza nagroda!


Dzięki Twojemu wsparciu książki powędrują do dzieci dotkniętych przez zły los, aby zanieść im nadzieję!

Wspierając projekt możesz poczuć się tak, jakbyś to TY był tytułowym bohaterem opowieści o najwspanialszej podróży dziewczynki z zapałkami i zanosił Boże światło w życie potrzebujących!


Marzymy o tym, by każde cierpiące dziecko mogło doświadczyć spotkania z kochającym niebiańskim Ojcem, którego charakter oraz doskonałą wolę dla życia Jego dzieci przekazuje w tak ciepłej i obrazowej formie nasza książka.

a85c5138f6c17f6f.png

eda846be975973a1.png

Ewelina Glonek - to ja, autorka książki oraz scenariusza musicalu "Najwspanialsza Podróż - Dziewczynka z zapałkami". Obecny debiut w roli autorki książki jest spełnieniem słów mojej promotorki na studiach, która po przepuszczeniu mojej pracy przez wszystkie znane programy anty-plagiatowe ("Bo przyznam, wyglądała mi pani na taką blondynkę..."), ogłosiła: "Pani naprawdę powinna pisać", za co też planuję szerzej się w niedalekiej przyszłości zabrać.


Chrześcijanką jestem od ponad 10 lat, wiernie wspierając w tym czasie pracę Pastorów Kościoła River w Warszawie, Jerzego i Bożeny Piotrowskich. Głoszenia ewangelii wszystkiemu, co się rusza (i chce lub nie chce słuchać) nauczyłam się, pomagając w misji Kościoła Street Church w Calgary, w Kanadzie u Pastora Artura Pawłowskiego, natomiast nauki w zakresie sprawnego omijania bomb, kul i przewrotów wojskowych, jak również innych umiejętności niezbędnych w służbie, pobierałam kończąc 3-letni program Instytutu Biblijnego River w Stambule pod czujnym okiem Pastorów Coreya Ermana i Godwilla Ogbolu.


Z wykształcenia jestem psychologiem, rodzinnie żoną i mamą trójki dzieci, a obecnie, w wolnych od dzieci chwilach, nauczam w Instytucie Biblijnym River w Warszawie, wspieram początki pracy wydawnictwa założonego z mężem, tłumacząc i korygując książki chrześcijańskie oraz rozwijam swoje zawodowe zainteresowania związane z psychologią społeczną, psychoterapią chrześcijańską oraz interwencją kryzysową.


Wszelkie pytania i sugestie do mnie możesz kierować na adres e-mail: [email protected]


v4cf5dd0fa8265ee.png

Michał Glonek - mąż autorki i mózg do spraw mediów: zdjęć, wideo, stron internetowych... Utalentowany mówca, ekspert w sprawach czasów ostatecznych i badacz zawirowań społeczno-politycznych w kontekście wiary chrześcijańskiej. Założył Fundację Czynów Niezwykłych i Instytut Biblijny River w Warszawie. Tłumaczy książki i chrześcijańskie konferencje, robi podkłady głosowe, ładne zdjęcia i krótkie produkcje video. Również lubi tworzyć autorskie chrześcijańskie treści, co od niedawna realizuje na założonym przez siebie blogu www.WiaraBezReligii.pl. Dzięki jego nieocenionemu wsparciu praktycznemu i zachęcie - żona z wiarą rozpoczyna ten projekt.


ua8417ca230c9768.png

Alex Tokarev - wizjoner i inicjator tego projektu. To on wymyślił, że scenariusz naszego Musicalu powinien zostać wydany w formie książki. Ten niezwykły wizjoner, biznesmen i naukowiec (w dziedzinie nauki otrzymał nawet nagrodę w postaci gwiazdy w kosmosie nazwanej jego imieniem i uścisk dłoni prezydenta USA), był pierwszym, który uwierzył w potencjał zmiany małych światów małych dzieci dzięki naszej książce.


Poza tym, Alex sprzedaje smaczną kawę Dagama Cafe – Podróżuj z Da Gama Cafe, ogarnia różnego rodzaju innowacje w biznesie, doradza w finansach i robi dużo innych ciekawych rzeczy.


b0121453e9af3f65.png

Ania Ruszczyk - bojownik-weteran i misjonarka wytrenowana na Brazylijskiej ziemi. Swoją wiarą i pragnieniem czynienia dobrych dzieł wspiera nasz projekt z ramienia Fundacji Czynów Niezwykłych. Współpracuje z międzynarodową organizacją misyjną Alive2Love. Ania dobrze wie, że musisz czynić dobro, ponieważ bardzo chcesz.


o501336b6cc2dd2f.png

Julia Khmarna - specjalistka od wycisku w fitnesie, tańcu i malowaniu dziecięcych buziek. Misjonarka, której gorąca modlitwa stała się viralem w Hondurasie, potrząsając jego mieszkańcami i budząc w nich nadzieję na lepszy los. Wspiera nasz projekt od strony organizacji aktywności ruchowych i artystycznych dla dzieci.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłacający 40

 
Dane ukryte
400 zł
AG
Alicja Godula
400 zł
AG
Kazimiera Milewska
400 zł
 
Dane ukryte
300 zł
EG
Wiesław Milewski
300 zł
AS
Anna Streżyńska
200 zł
 
Dane ukryte
177 zł
 
Dane ukryte
120 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 40 zł i więcej
Książka dla dziecka w potrzebie
Zasponsoruj jedną książkę, która trafi do potrzebującego dziecka z rąk Fundacji Czynów Niezwykłych. Wybierz tę opcję, jeśli nie chcesz, by ten egzemplarz trafił na Twój adres.
rozwiń

wybrano 4 razy

przewidywana dostawa: 20 grudnia, 2021

Wybieram
Wpłać 40 zł i więcej
Książka dla Twojego dziecka
Wspierając naszą zbiórkę minimalną kwotą 40 złotych, zamawiasz jeden egzemplarz książki, który trafi pod wskazany przez Ciebie adres.
rozwiń

wybrano 10 razy

przewidywana dostawa: 20 stycznia, 2022

Wybieram
Wpłać 80 zł i więcej
Książka dla Ciebie i dziecka w potrzebie
80 złotych wsparcia oznacza zamówienie pojedynczego egzemplarza książki na swój adres oraz zasponsorowanie jednej książki na rzecz potrzebujących dzieci. Jeśli chcesz, by obydwa egzemplarzetrafiły do Ciebie albo żeby oba zostały przekazane dzieciom przez Fundację, napisz do nas wiadomość.
rozwiń

wybrano 8 razy

przewidywana dostawa: 20 stycznia, 2022

Wybieram
Wpłać 120 zł i więcej
Książka dla Ciebie i dwie dla dzieci w potrzebie.
Wspierając zbiórkę kwotą 120 złotych, dostaniesz od nas książkę na swój adres, a ponadto zasponsorujesz dwie książki na rzecz Fundacji, która przekaże je potrzebującym dzieciom. Jeśli w ramach tego wsparcia zbiórki chciałbyś otrzymać dodatkowe egzemplarze na swój adres (np. sam chcesz książkę komuś podarować), napisz do nas.
rozwiń

wybrano 1 raz

przewidywana dostawa: 20 lutego, 2022

Wybieram
Wpłać 160 zł i więcej
Książka dla Ciebie + trzy dla potrzebujących dzieci
Kwota 160 zł to zamówienie egzemplarza dla siebie oraz trzech egzemplarzy na rzecz Fundacji, która przekaże je dzieciom. Napisz do nas, jeśli chcesz otrzymać więcej książek z tej puli na swój adres i sam je komuś przekazać.
rozwiń

wybrano 1 raz

przewidywana dostawa: 20 stycznia, 2022

Wybieram
Wpłać 200 zł i więcej
Książka dla Ciebie + cztery dla potrzebujących dzieci
Kwota 200 zł to aż 4 egzemplarze dla potrzebujących dzieci i jeden dla Ciebie (jeśli potrzebujesz więcej egzemplarzy w ramach tej puli - napisz do nas.)
rozwiń

wybrano 3 razy

przewidywana dostawa: 20 stycznia, 2022

Wybieram
Wpłać 400 zł i więcej
Książka dla Ciebie i dziewięć dla potrzebujących dzieci.
Wsparcie zbiórki kwotą 400 złotych to aż dziewięć egzemplarzy, które rozdamy dzieciom w potrzebie. Jedna książka (lub więcej z tej puli, jeśli tak zdecydujesz), trafi do Ciebie.
rozwiń

wybrano 4 razy

przewidywana dostawa: 20 stycznia, 2022

Wybieram
Wpłać 600 zł i więcej
Książka dla Ciebie i czternaście (!) dla potrzebujących dzieci
Wsparcie zbiórki kwotą 600 złotych to aż czternaście egzemplarzy, które rozdamy dzieciom w potrzebie. Jedna książka (lub więcej z tej puli, jeśli tak zdecydujesz), trafi do Ciebie.
rozwiń

przewidywana dostawa: 20 stycznia, 2022

Wybieram
Wpłać 1000 zł i więcej
25 egzemplarzy książek dla dzieci + nagroda specjalna
Za tak wysokie wsparcie możesz liczyć na obiadek z autorką (i jej mężem :D) oraz na to, że aż 25 dzieci usłyszy dzięki Tobie Dobrą Nowinę o kochającym, niebiańskim Ojcu oraz posłanym przez Niego na świat Synu.Na pewno też zabierzemy Cię w jedną (lub więcej) z najwspanialszych podróży, podczas których odwiedzać będziemy najbardziej potrzebujące nadziei Dzieci.
rozwiń

przewidywana dostawa: 20 stycznia, 2022

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

852 595 zrzutek

i zebrali

738 358 646 zł

A ty na co dziś zbierasz?