id: e72465

#PrawdziwyPrezentChallenge - laptopy do nauki zdalnej dla pacjentów łódzkiej onkologii dziecięcej

#PrawdziwyPrezentChallenge - laptopy do nauki zdalnej dla pacjentów łódzkiej onkologii dziecięcej

Nasi użytkownicy założyli 1 167 475 zrzutek i zebrali 1 215 094 674 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Kochani, w czasie naszej akcji powstał teledysk świątecznej piosenki "Prezent Prawdziwy" . Dedykujemy ją oczywiście małym pacjentom, ale też wszystkim, którzy mając olbrzymie serducha wspierają akcję #PrawdziwyPrezentChallenge.


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Jest „expresyjna” akcja – Onkologia dziecięca dostanie sprzęt do zdalnej edukacji! Dołącz do naszej akcji #PrawdziwyPrezentChallenge.

Święta zbliżają się wielkimi krokami i mimo tego, że nadal pozostajemy w domach, nie chcemy być bezczynni. Wychodzimy z nową inicjatywą - nagramy i zaśpiewamy piosenkę "Prezent Prawdziwy" a Wy składacie życzenia dzieciom z Onkologii - recytując, grając, śpiewając (poniżej link do karaoke z refrenem piosenki), wykonując rysunek ,choćby zabawny - jak tylko macie ochotę. Na wykonanie wyzwania macie 3 doby.

Niebawem muzycy Orkiestry Expresja roześlą swoje nominacje po całej Polsce. Zasady są bardzo proste: filmiki z wykonanym zadaniem wrzucamy na swoje social media z oznaczeniem #PrawdziwyPrezentChallenge w tytule. Jeśli wykonacie zadanie, wpłacacie 10zł na zbiórkę dla dzieciaków i nominujecie kolejne trzy osoby i zobaczcie jaki odjechany pomysł na wykonanie zadania wymyślą. Jeśli natomiast zadania nie wykonacie, kwota wzrasta do 20 zł.

Na jaki cel zbieramy? Chodzi o sprawienie sprzętu do zdalnej edukacji małym pacjentom z Oddziałów Onkologii Dziecięcej Ośrodka Pediatrycznego im. M. Konopnickiej w Łodzi przy ul. Spornej.

Akcję prowadzimy transparentnie - niezależnie od kwoty, jej całość będzie przeznaczona dla dzieciaków. Jeśli wystarczy pieniędzy, kupimy im też konsolę do gry. Sprzęt zostanie na oddziałach onkologicznych i będzie służyć wszystkim pacjentom. Wsparte zostaną : oddział pediatrii, onkologii i hematologii dzieci młodszych i oddział pediatrii, onkologii i hematologii dzieci starszych w Klinice Pediatrii, Onkologii i Hematologii I Katedry Pediatrii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Liczymy, że przyłączycie się do nas, aby w tych trudnych czasach wykrzesać iskierkę radości! 


link do karaoke: https://www.youtube.com/watch?v=NrEwHc2z_5U

Strona orkiestry: https://www.facebook.com/OrkiestraDetaExpresja

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 232

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków