id: e72465

#PrawdziwyPrezentChallenge - laptopy do nauki zdalnej dla pacjentów łódzkiej onkologii dziecięcej

#PrawdziwyPrezentChallenge - laptopy do nauki zdalnej dla pacjentów łódzkiej onkologii dziecięcej

Nasi użytkownicy założyli 915 530 zrzutek i zebrali 881 073 098 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Kochani, w czasie naszej akcji powstał teledysk świątecznej piosenki "Prezent Prawdziwy" . Dedykujemy ją oczywiście małym pacjentom, ale też wszystkim, którzy mając olbrzymie serducha wspierają akcję #PrawdziwyPrezentChallenge.


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Jest „expresyjna” akcja – Onkologia dziecięca dostanie sprzęt do zdalnej edukacji! Dołącz do naszej akcji #PrawdziwyPrezentChallenge.

Święta zbliżają się wielkimi krokami i mimo tego, że nadal pozostajemy w domach, nie chcemy być bezczynni. Wychodzimy z nową inicjatywą - nagramy i zaśpiewamy piosenkę "Prezent Prawdziwy" a Wy składacie życzenia dzieciom z Onkologii - recytując, grając, śpiewając (poniżej link do karaoke z refrenem piosenki), wykonując rysunek ,choćby zabawny - jak tylko macie ochotę. Na wykonanie wyzwania macie 3 doby.

Niebawem muzycy Orkiestry Expresja roześlą swoje nominacje po całej Polsce. Zasady są bardzo proste: filmiki z wykonanym zadaniem wrzucamy na swoje social media z oznaczeniem #PrawdziwyPrezentChallenge w tytule. Jeśli wykonacie zadanie, wpłacacie 10zł na zbiórkę dla dzieciaków i nominujecie kolejne trzy osoby i zobaczcie jaki odjechany pomysł na wykonanie zadania wymyślą. Jeśli natomiast zadania nie wykonacie, kwota wzrasta do 20 zł.

Na jaki cel zbieramy? Chodzi o sprawienie sprzętu do zdalnej edukacji małym pacjentom z Oddziałów Onkologii Dziecięcej Ośrodka Pediatrycznego im. M. Konopnickiej w Łodzi przy ul. Spornej.

Akcję prowadzimy transparentnie - niezależnie od kwoty, jej całość będzie przeznaczona dla dzieciaków. Jeśli wystarczy pieniędzy, kupimy im też konsolę do gry. Sprzęt zostanie na oddziałach onkologicznych i będzie służyć wszystkim pacjentom. Wsparte zostaną : oddział pediatrii, onkologii i hematologii dzieci młodszych i oddział pediatrii, onkologii i hematologii dzieci starszych w Klinice Pediatrii, Onkologii i Hematologii I Katedry Pediatrii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Liczymy, że przyłączycie się do nas, aby w tych trudnych czasach wykrzesać iskierkę radości! 


link do karaoke: https://www.youtube.com/watch?v=NrEwHc2z_5U

Strona orkiestry: https://www.facebook.com/OrkiestraDetaExpresja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 232

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków