id: e75kg2

Wyjazd drużyny ALPHA TEAM do USA na międzynarodowy turniej First LEGO League SUPERPOWERED

Wyjazd drużyny ALPHA TEAM do USA na międzynarodowy turniej First LEGO League SUPERPOWERED

Nasi użytkownicy założyli 1 187 998 zrzutek i zebrali 1 250 158 395 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Drodzy Darczyńcy!

  Z radością informujemy o zakończeniu zrzutki! Pożyczka została spłacona! A drużyna ALPHA TEAM spełniła swój "american dream" - młodzi inżynierowie pojechali do Stanów, wzięli udział w 3-dniowym międzynarodowym turnieju, osiągnęli tam bardzo przyzwoity wynik w "Robot Games" - 305 punktów i szczęśliwie wrócili do Włodawy:)

  Wyjazd był na bieżąco relacjonowany na stronie drużyny na FB. Kto nie widział, zachęcamy do obejrzenia zdjęć i filmów z tego niezwykle emocjonującego wydarzenia > https://www.facebook.com/profile.php?id=100093047161154


  Chcemy jeszcze raz z całego serca podziękować wszystkim Wam, którzy wsparliście zbiórkę na rzecz drużyny - poprzez wpłaty na zrzutka.pl, bezpośrednio na konto Rady Rodziców MDK we Włodawie, poprzez sponsoring transportu na i z lotniska w Polsce, koszulek, gadżetów promocyjnych, oraz za słowa wsparcia i kibicowanie sześciorgu młodym inżynierom z Włodawy stającym do zawodów w USA w gronie 72 drużyn z całego świata!


  Szczególne podziękowania należą się księdzu Ryszardowi Polekowi proboszczowi parafii Our Lady in Częstochowa w Worcester, który był "game changer" tego przedsięwzięcia! Jego hojność i zaangażowanie już na samym starcie zainicjowały istną reakcję łańcuchową, w której kolejne ogniwa zaczęły się "same" pojawiać! I tym sposobem, dzięki grupie wyjątkowych Polaków mieszkających w USA to graniczące z cudem przedsięwzięcie stało się możliwe! Ks. Ryszard, ks. Tomasz, Jarek, Mariusz, Agnieszka, Bob, Alicja - macie wielkie serca! Dziękujemy!

  xVjEl1kl9wow7us2.jpg

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Krzysztof, dwa Michały, Alicja, Mati i Tadek - razem jako drużyna ALPHA TEAM z Włodawy- 1 kwietnia 2023 wywalczyli wicemistrzostwo Polski w turnieju robotyki First LEGO League edycja 2022/2023 Superpowered!

bIkJUqZvjH6FbOnO.jpgZostali tym samym zaproszeni do zmierzenia się z najlepszymi drużynami z całego świata podczas międzynarodowego turnieju WPI First LEGO League US Open odbywającego się w Worcester w stanie Massachusetts w USA!

Jak fantastyczne jest to wydarzenie zobaczysz klikając w ten link.

Jest jednak mały/duży problem - nie stać ich na wyjazd. A turniej jest już na początku czerwca...


Kosztorys wyjazdu dla zespołu zamknął się kwotą 80 000 zł. Dla rodziców tych młodych robotyków to niestety koszt nie do udźwignięcia.


Mimo to wszyscy od początku wiedzieliśmy jedno - ALPHA TEAM z Włodawy pojedzie do USA na ten turniej!


Zaczęliśmy szukać połączeń lotniczych, noclegów, ubezpieczenia i wczytywać się w przepisy regulujące wjazd do USA. Jednocześnie ruszyliśmy szukać sponsorów - w Polsce i w USA. Jako pierwsza serce okazała Polonia w USA - a konkretnie proboszcz parafii Our Lady in Częstochowa z Worcester, gdzie na lokalnej politechnice odbywa się turniej. Niemal od razu zarezerwowali nam nocleg, zabezpieczyli transfery na miejscu i piszą, że na nas czekają! Po takim hojnym geście nie ma już odwrotu!


Jak już zeszliśmy na ziemię, zobaczyliśmy że nadal brakuje nam 50 000 zł...


A najpilniejszy jest zakup biletów lotniczych, które na ten moment kosztują 35 500 zł. I na ten moment jeszcze w ogóle są.


Krzysztof, dwa Michały, Alicja, Mati i Tadek liczą na ludzi o wielkim sercu i pełnym portfelu, aby mogli dokonać niemożliwego!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 200

preloader