id: e75mmk

PROJEKT DIETA MICHASIA, czyli życiowa misja, aby odchudzić każdego, kto tego będzie chciał.

PROJEKT DIETA MICHASIA, czyli życiowa misja, aby odchudzić każdego, kto tego będzie chciał.

Nasi użytkownicy założyli 1 169 829 zrzutek i zebrali 1 218 875 089 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

  Otyłość to WIELKI problem i walczy z nią coraz więcej osób. Jestem przykładem człowieka, który przez całe życie był GRUBASEM, bo żadne diety nie dawały oczekiwanego efektu. W końcu opracowałem zasady zdrowego odżywiania - DIETA MICHASIA, dzięki której schudłem 40 kg. Skoro mi się udało, to innym też może się udać i chcę im pomóc ( taka misja życiowa ).

Założyłem kanał na YouTube - "DIETA MICHASIA ACTIVE-VITAL GRUBAS2017", który ma ponad 8000 Subskrypcji -https://www.youtube.com/channel/UCq4k1HZgczpsEWDSlkB6cfQ

Ponadto jest Grupa wsparcia i burzy mózgów na fb pt "DIETA MICHASIA kiedyś GRUBASY NA REDUKCJI" - https://www.facebook.com/groups/219411015617292 

Od 3 lat na YouTube oraz Fb doradzam CAŁKOWICIE ZA DARMO, jak schudnąć, jak jeść i co robić. Łączna ilość zgubionych kilogramów przez moich podopiecznych, to grubo ponad 1000kg !!!

           Cały pomysł pomagania jest ZUPEŁNIE DARMOWY i robię to, w czasie wolnym po pracy na sprzęcie domowym/amatorskim. Technologia się zmieniła i wymagania sprzętowe także, dlatego abym mógł dalej kręcić i montować filmy, potrzebuję nowego komputera i oprogramowania. Mój komputer ma już 11 lat, ciągle zawiesza się i uniemożliwia pracę. Zestaw komputerowy, profesjonalny program do montażu i obróbki filmów to koszt do 10 000 zł ( połowa tej kwoty pójdzie na licencje i oprogramowania ).

Dla mnie jest to niewyobrażalna suma i nie dysponuję taką dlatego proszę o wsparcie. Będę wdzięczny za każdą wpłatę, za każdą złotówkę. Aby akcja się powiodła wystarczy, aby każdy kto kiedyś skorzystał z moich porad wpłacił tylko 5-10 zł to już będzie sukces.


Zaraz zapewne pojawią się głosy krytyków, że "POPRZEWRACAŁO MU SIĘ W GŁOWIE !!! 10tys NA KOMPUTER ?!?!?". Sam się zdziwiłem, jak duże to są pieniądze. Proszę sprawdzić ceny sprzętu oraz oprogramowania do montażu/edycji filmów, pakiet Win i wykup licencji na te programy. To będzie dobry sprzęt, ale taki ze średniej półki.

Jak widzicie, aby zabrać się na poważnie, to trzeba trochę zainwestować, a ja sam nie dam rady.

Tu jest wszystko wyjaśnione -  https://youtu.be/sZNvHvtMHZQ

 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 63

BG
Beata Gil
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
DP
Z podwórka
100 zł
AN
Bartoldzio
100 zł
AM
Agnieszka Maciej Górscy
100 zł
MP
Monika Pasieczna
DP
zainspirowany
100 zł
EK
Ewa Krupa
100 zł
KZ
Kala
100 zł
BG
Bartek
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków