Opis zrzutki

W prywatnych wiadomościach i telefonach wyrażacie troskę o nas, dzielicie się dobrym słowem, dodajecie otuchy. Ogromnie Wam za to dziękujemy. Tak, to prawda, nastał dla nas bardzo ciężki czas. Wiemy, że dla wielu z Was również. Jesteśmy pełni nadziei, że już wkrótce całe to zamieszanie się skończy, a my wrócimy do pracy z nowymi pomysłami, znów będziemy gościć Was na zajęciach, weekendowych spotkaniach familijnych, nutkowych urodzinach i w naszej Bawialni.


W kwietniu mija 9 lat, od kiedy jesteśmy z Wami w miejscu, które znacie. Nie jest nam jednak dane celebrować z Wami tę rocznicę. I niestety, nie jesteśmy w stanie przewidzieć, ile jeszcze czasu będziemy zamknięci. Bez Was jest nam i smutno, i zwyczajnie ciężko. Długo powstrzymywaliśmy się z taką prośbą, ale chyba i na nas przyszedł czas. Zdajemy sobie sprawę, że ten okres jest finansowo trudny dla wszystkich. Jeżeli jednak chcielibyście i macie możliwość, aby nas wesprzeć, będziemy Wam za to ogromnie wdzięczni.


Nie możemy Wam obiecywać, że wpłacone pieniądze zamienimy na kawy, zajęcia czy bilety do Bawialni. W obecnej sytuacji takie obietnice byłyby z naszej strony po prostu nieuczciwe – nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co przyniesie los. Potrzebujemy ich na bieżące opłaty – czynsz, media, abonamenty. Przyrzekamy, że kiedy (i jeśli…) staniemy na nogi po zawirowaniach, nadal będziemy mieli dla Was zajęcia na możliwie najwyższym poziomie, bezpłatne spotkania weekendowe – plastyczne, muzyczne, ukulelowe, filmowe, poetyckie, urodziny z najlepszą warszawską ekipą, czystą i cichą Bawialnię i świeżutkie przepyszne naleśniki. I oczywiście duże rabaty.


Za każdą wpłaconą złotówkę ogromnie dziękujemy.


Nutka Café, czyli Damian i Kasia oraz Natalka, Franek i Jasiek Czarneccy

Wpłacający140

TD
Tomek Dawidowski
50 zł
 
Dane ukryte
404 zł
J
Joanna Sokolińska
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
M
Magda
100 zł
D
dorota.ano
40 zł
 
Dane ukryte
320 zł
 
Dane ukryte
10 zł
JA
Jakub Adamczyk
320 zł
SC
Sebastian Cybula
320 zł
Zobacz więcej

Komentarze21

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

493 510 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?