id: e8b2su

Techniczne wsparcie Daktylowej Babeczki

Techniczne wsparcie Daktylowej Babeczki

Nasi użytkownicy założyli 1 167 061 zrzutek i zebrali 1 214 276 996 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

u3f0a42c57d84edb.jpeg

Jesteśmy zespołem strefy Daktylowa Babeczka. Do tej pory gościliśmy na wielu różnych

zlotach, festiwalach takich jak np.: "Bonawentura", "Zew się budzi", "Wibracje", "Harmonia Kosmosu", "Owocowy festiwal", "Organic", "Pannonica",

bywaliśmy niezależnie w różnych miejscach w Polsce, dokarmiając ludzi zdrowym, własnoręcznie przyrządzanym jedzeniem.

Kojarzysz nas? Daj znać :)

s1df7abea4d7ff4f.png


NA CO ZBIERAMY?

Zrzutka wesprze podstawowe narzędzia, które począwszy od sezonu letniego pomogą nam stworzyć..

Strefę pełną Mocy i Magii!


Ową Mocą zasili nas cichy agregat (taki jakiego używają w szpitalach), dzięki któremu będziemy energetycznie niezależni i wolni od udręczających, głośnych wyć starszych modeli agregatów.

Do tej pory często zdarzały się różnego rodzaju komplikacje związne z tym tematem: a to po przyjeździe na miejsce imprezy okazywało się, że prądu nie ma i nie wiadomo kiedy będzie, a co zrobimy z lodówkami itd. to już nasza sprawa...

albo prąd był, ale źle podłączony i nagle paliło nam urządzenia, albo był odłączany, kiedy jeszcze karmiliśmy ludzi...

Dzięki takiemu sprzętowi będziemy mogli zapewnić komfort funkcjonowania zarówno sobie jak i innym wystawcom w Naszej Strefie nawet i w “szczerym polu” o dowolnej porze. Ten agregat ma wielką moc i mamy zamiar dzielić się tym cudem technologii na taką skalę, na jaką tylko się da.

c9683a6f49713716.jpeg

Magiczny klimat zapewni nam natomiast trzymasztowy namiot typu gwiazda, który da schronienie przed deszczem tudzież obdaruje nas niekiedy tak bardzo wyczekiwanym cieniem, będzie krainą różnych bajek, galerią fantazyjnej sztuki, przestrzenią do stworzenia warsztatów, paneli dyskusyjnych, kręgów pieśni, instrumentalnych jam session, potańcówek, wymianek masażowych a przede wszystkim miejscem do wspólnego szamania! Słowem wprowadzi porządny punkt chillu oraz dziecięcy zagajnik do naszego menu!

c4ccc60c893035c2.jpeg


DLACZEGO ZBIERAMY PIENIĄDZE NA PLATFORMIE ZRZUTKA?

Od ponad pół roku jesteśmy intensywnie zaangażowani w rozstrzyganie formalności dotyczących zakupu naszej Ziemi Marzeń. To miejsce, które idealnie wpasowuje się w nasze wizje tworzenia społeczności w otoczeniu natury, przez ludzi wyznających podobne wartości. Wszystkie pieniądze, które posiadamy i których w zasadzie nie posiadamy, ale są w przepływie przez nasze ręce, zainwestowaliśmy na ten cel.

Kolejne kroki takie jak: remont całego gospodarstwa, pielęgnacja terenu, tworzenie nowych zabudowań - pomogą nam w szybszym doprowadzeniu tego miejsca do praktycznego użytku, jednak również wymagać będą od nas sporego wkładu środków finansowych.


Prócz tych działań przygotowujemy się również do sezonu festiwalowego i jak zwykle chcemy to zrobić lepiej niż poprzednio… W ciągu tych 3 lat brania udziału w różnych ogólnopolskich wydarzeniach, każdorazowo nasza strefa samoistnie rozbudowywała się… Cieszy nas to niezmiernie, gdyż cenim sobie kontakt z drugim człowiekiem i zależy nam, aby wszyscy byli zadowoleni i w efekcie dostali więcej niż to, po co przyszli.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim naszym sympatykom: GOŚCIOM, którzy chętnie czekają w kolejce do zamówienia i z apetytem zajadają się naszymi smakołykami, przyczyniając się w ten sposób do naszego sukcesu oraz naszej wewnętrznej, niezastąpionej “armii ogarniaczy”, która z roku na rok stale rośnie - zaczęło się od dwóch osób w zespole, w zeszłym roku współdziałało z nami w szczytowym momencie około dziesięciu osób, a w nadchodzącym sezonie nasza ekipa z pewnością jeszcze się powiększy!

Kochani, wchodząc z nami w te wszystkie ciekawe interakcje, wymiany poglądów, wspólne tańce, śpiewy i wygłupy dajecie nam poczucie głębszego sensu naszej pracy!

Dziękujemy!

Pragniemy jeszcze sprawniej, praktyczniej i bardziej magicznie dzielić się z wami tym, co w duszy nam gra, dla ogólnego dobra!

s0c1e4df72953fe8.jpeg


JAK TO SIĘ WSZYSTKO ZACZĘŁO?

Zanim pojawił się Food Truck była po prostu “Daktylowa Babeczka”

Food Truck “Daktylowa Babeczka”, który jest sercem naszej bazy, powstał trzy lata temu, jednak jego historia zaczęła się kilka lat wcześniej, kiedy to nasza dyrygentka smaków - Ania poczuła, że czas na życiowe zmiany… Najpierw stopniowo zmieniała swoje nawyki żywieniowe, czując się przy tym coraz lepiej, odzyskując większy kontakt ze sobą i swoim ciałem, a przy tym odkrywając coraz to nowe smaki. Pasja do gotowania, która była żywa od zawsze, rozkwitła w zupełnie nowym wydaniu… A że było tyle nowych rzeczy do wypróbowania, pojawiła się potrzeba podzielenia się nimi z innymi. Najpierw sprzedawała więc swoje pyszne, a przede wszystkim zdrowe, wegańskie i witariańskie “słodkości” zjawiając się co dwa tygodnie na lokalym jarmarku w Toruniu, czasem też w Bydgoszczy. Znalazła tym sposobem stałych klientów i mimo przeprowadzenia się prawie 300 km dalej i braku auta, dojeżdżała na ów jarmark pociągiem z małym dzieckiem i tobołami wypieków.

zef6729437e4d302.jpeg


Podczas podróży nieprzetartymi szlakami po Polsce, Ania poznała Wojtka -człowieka, który tak jak ona zostawił kiedyś wszystko, co znał, i zapragnął wyruszyć w podróż do celu swojego życia… w nieznane, za drogowskaz przyjmując podążanie za radością.

Gdzieś w międzyczasie ich wspólnych dziejów, urodziło się pytanie:

"Czego potrzebuję, aby W PEŁNI realizować swoje pasje i cel swojego życia?"

odpowiedź była prosta...

Ania absolutnie kocha karmić ludzi zdrową i pyszną karmą - aby realizować swoje talenty w pełnym wymiarze swoich możliwości, potrzebuje samochodu i wyposażonej kuchni... czyli Food Trucka!

Myśl narodziła działania i zaczęło się... spisanie wizji, złożenie wniosku, zorganizowanie środków do inwestycji, obronienie projektu na Witariański i Wegański Food Truck DAKTYLOWA BABECZKA... komisja nie była przekonana, że znajdą się osoby, chętne na jedzenie "czegoś takiego"... jednak zaufali wizji Ani!

Zdecydowanie, znaleźli się amatorzy!

Natomiast Wojtek to prawdziwy MAGgyver, złota rączka i inspirator otoczenia. Nowe pomysły, metody optymalnej realizacji zadań przychodzą mu z wrodzoną łatwością. W każdy projekt, który się angażuje wchodzi na 1000%. W swoim życiu miał już firmę, wybudował dom, wychował dzieci... osiągnął tzw. Sukces... ale i jego życie sprowadziło na rozdroże, gdzie zamiast bezpiecznego egzystowania w znanym, choć wątpliwym komforcie, wybrał tworzenie nowego, lepiej funkcjonującego świata na fundamentach prawdy. Techniczne-zadaniowe realizowanie marzeń i podążanie do szczęścia z wyboru serca, to jedyna słuszna droga, według filozofii Wojtka.

Dzięki temu jest tu i teraz - 40 kg lżejszy, pełny sił, w odżywczych przyzwyczajeniach w towarzystwie Kobiety, której wizje może realizować w materii, dla ich wspólnego dobra i rozwoju.

aa50fcd99686a1eb.png

Strefa DAKTYLOWA BABECZKA

Food Truck „Daktylowa Babeczka” powstał po to, by dzielić się z Wami pasją tworzenia wysokowartościowego, wegańskiego i witariańskiego jedzenia, które przede wszystkim odżywia ciało i duszę, a do tego cieszy zmysły – pięknie wygląda, cudownie pachnie i wybornie smakuje. Dlatego tak ważna jest dla nas zarówno jakość produktów, z jakich ono powstaje, jak i energia, z jaką jest tworzone. To jedzenie przygotowywane z miłością, tylko z naturalnych składników służących zachowaniu zdrowia i sił witalnych - bazujące głównie na świeżych, sezonowych warzywach i owocach, z dodatkiem kasz, pestek i orzechów, jednak bez soi, rafinowanego cukru, nabiału czy białej mąki…

Serwujemy również własnoręcznie robione napoje.

Wszystko serwujemy w ekologicznych naczyniach:)

Przyjdź i skosztuj naszych specjalności, czyli gryczanych naleśników z warzywami i różnymi pastami, "kotleśników" czyli burgerów w naleśniku z kotletami jaglanymi lub konopnymi RAW, domowymi sosami i dużą ilością świeżych, chrupiących warzyw. Zasiądź przy wspólnym ognisku i rozgrzej się ciepłą zupą, gulaszem lub inną “potrawką dnia”… a może pragniesz się napić – mamy koktajle owocowo-warzywne, świeżo wyciskane soki, kombuchę, herbatkę konopną czy kawę wg 5 przemian... Wreszcie rozpłyń się na chwilę w szerokiej gamie niekonwencjonalnych słodkości. Może będą to np. Muffinki daktylowe z czekoladowym kremem jaglanym lub szpinakowe z kremem z nerkowców, a może sernik jaglany, ciasto transiarza, czy szczęściarza, tarta kokosowa, cytrynowa, czekoladowa, albo witariańskie rożki?!

Wybór należy do Ciebie!ib996a2eb16f9eaf.png


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 7

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Podziękowania
Jesteśmy wdzięczni za każdą złotówkę lub inna formę wsparcia! Chcielibyśmy odwdzięczyć się oficjalnymi podziękowaniami, które zbierzemy i ułożymy po z...
1 zł
Zakończona
Inne
Niebo w gębie!
Znajdź nas na jednej z imprez, na których tego lata będziemy karmić i wybierz sobie smak, którym będziemy mogli cię poczęstować! Może to będzie pyszna...
55 zł

Kupione 2

Zakończona
Inne
PUDEŁKO ROZMAITOŚCI OD WILCZA JAGODA
ZESTAW ROZMAITYCH MYDEŁEK I INNYCH PRODUKTÓW OD WILCZA JAGODA
111 zł

Kupione 2 z 10

Zakończona
Inne
Pobyt w Naszej Bajce dla jednej osoby
Zapraszamy was do naszej Bajki! Przybądźcie, aby rozkoszować się naturą, zdrowym żywieniem, muzyką. Zdobędzie wiedzę na temat wegańskich, kulinarnych ...
444 zł

Kupione 1

Zakończona
Inne
Pobyt w Naszej Bajce dla dwóch osób
Wraz z osobą towarzyszącą zapraszamy was na dwa dni( i jedną noc) do naszej Krainy, gdzie Natura przeplata się z ludzkim dążeniem do udoskonalenia mie...
888 zł
Zakończona
Inne
BON Jedz ile chcesz !!
Jedz ile chcesz podczas jednego dnia festiwalu, na którym się spotkamy ! Jeździmy na naprawdę wspaniałe wydarzenia, które zrzeszają ludzi o wielkim se...
1111 zł
Zakończona
Inne
Pobyt w Naszej Bajce dla 5 osób
Przybądźcie, abyśmy wspólnie mogli celebrować życie w naturze! Muzyka instrumentalna, tańce, łąki, potoki.. ptaki i szum drzew niech przesiąkną naszą ...
2222 zł
Zakończona

Wpłaty 9

MB
Marcel
111 zł
AI
Anna Wawrzyniak
111 zł
SH
Samanta Helt
111 zł
AG
Adelka
100 zł
 
Jacek Sieńko
66 zł
GB
Grzegorz Bartczak
55 zł
AG
Adam Grycko
50 zł
WS
Wiktor Lech
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!