Wpłać na zrzutkę: Nagranie płyty zespołu MONOTYP – autorski projekt Latających Talerzy

 
Jerzy Janik
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Płyta zespołu MONOTYP bez autografu

  Dziękujemy! Płyta należy do Ciebie.

  rozwiń
  Płyta zespołu MONOTYP bez autografu
 • Płyta zespołu MONOTYP z autografem

  Cudownie! Jesteś fanem prawdziwego, rockowego brzmienia. Płyta zespołu Monotyp z naszymi autografami jest Twoja!

  rozwiń
  Płyta zespołu MONOTYP z autografem
 • Płyta z autografami i darmowe zaproszenie na koncert zespołu MONOTYP

  Wow! Zostałeś posiadaczem płyty zespołu Monotyp z autografami i darmowego zaproszenia na koncert promujący wydanie albumu.

  rozwiń
  Płyta z autografami i darmowe zaproszenie na koncert zespołu MONOTYP
 • Płyta, darmowe zaproszenie i Twoje nazwisko na okładce albumu

  Ogarnia nas wzruszenie! Płyta z autografami i darmowe zaproszenie na koncert zespołu Monotyp to dla Ciebie za mało.

  Z radością umieścimy Twoje imię i nazwisko na okładce naszego debiutanckiego albumu.

  rozwiń
  Płyta, darmowe zaproszenie i Twoje nazwisko na okładce albumu
 • Płyta, zaproszenie, nazwisko na okładce i LEKCJA MUZYKI

  Jesteś wielki! Poza zestawem nagród chcemy nauczyć Cię podstaw gry na wybranym instrumencie, obsługiwanym na co dzień przez członków Monotypu. Oddajemy Ci 45 minut naszego muzycznego życia. Decyduj!

  rozwiń
  Płyta, zaproszenie, nazwisko na okładce i LEKCJA MUZYKI
 • Płyta, zaproszenie, nazwisko na okładce, tytuł WSPÓŁPRODUCENTA

  Nasza wdzięczność nie zna granic! Chcemy Cię poznać, dzielić się z Tobą naszymi muzycznymi pomysłami. Poza nagrodami uzyskujesz tytuł WSPÓŁPRODUCENTA albumu. Obiecujemy, dowie się o tym cały świat!

  rozwiń
  Płyta, zaproszenie, nazwisko na okładce, tytuł WSPÓŁPRODUCENTA
 • Brak

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda / oferta
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.