Opis zrzutki

Witajcie,

zwracam się do ludzi o dobrych sercach o pomoc na leczenie dla mojej mamy, która w 2007 roku zachorowała na raka (Rakowiak typu endokrygogennego).


Od tamtej pory przeszła chemioterapię. Po 5 latach walki z rakiem stwierdzono wyleczenie. Niestety po 2 latach nowotwór się odnowił.

W sumie po pięciu operacjach okazało się, że chemioterapia Sandostatyną spowodowała spustoszenie w jelitach, przez co jelita stały się kruche i rozpadające. Lek ten spowodowal też chorobę tarczycy i problemy z nerkami.


Od 4 lat mama nie może funkcjonować normalnie przez ileostomię, która uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Przez chemioterapię oraz ileostomię żywienie tradycyjną metodą jest niemożliwe. Lekarze postanowili zastosować karmienie dożylne, czego następstwem jest podłączenie do kroplówki 20 godzin na dobę każdego dnia.


Po kolejnych badaniach w listopadzie 2020 roku lekarze stwierdzili nawrót nowotworu, zalecili terapię lekiem o nazwie AFINITOR , którego koszty przekraczają nasze możliwości, gdyż 1 opakowanie, 30 tabletek tego leku kosztuje około 30 000zł. Lek nie jest refundowany przez NFZ.


nbe5e3715bd0c00b.jpeg

Liczy się dla nas każda pomoc, za którą z całego serca dziękujemy.

Mam tylko ją.

SYN KRYSTIAN

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 94

JF
Jerzy Figurowicz
ukryta
JF
Jerzy Figurowicz
ukryta
K
Kolega
ukryta
WM
Wiesław Miszczuk
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
KC
Krystian Choroszewski
ukryta
AJ
Anna Jaworska
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
Wojciech Łapiński
ukryta
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

678 312 zrzutek

i zebrali

439 162 480 zł

A ty na co dziś zbierasz?