ULOTKA PATRIOTYCZNA - UCIERAMY NOSA BANKOWEMU BEZPRAWIU ID: eazk5y

ULOTKA PATRIOTYCZNA - UCIERAMY NOSA BANKOWEMU BEZPRAWIU ID: eazk5y

3 289 zł z 45 000 zł

7%

3 289 zł

3 289 zł

z 45 000 zł

zakończona

zakończona

20.08.2016r

77

77

wspierających
7%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Nazywam się Katarzyna Wysocka. Jestem członkiem Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu oraz Ruchu Obywatelskiego Niewolnicy Banków. Jak pewnie część z Was wie, od jakiegoś czasu organizujemy się we Wrocławiu z akcją ulotkową promującą patriotyzm ekonomiczny oraz akcję przenoszenia kont do polskiego Banku Skarbu Państwa. Ulotki były rozdawane m.in. na manifestacjach "frankowiczów" w Warszawie, na wiecach patriotycznych, pikietach antybankowych itd. Pieniądze na druk ulotek zbieraliśmy po znajomych, trafiali się mali sponsorzy. Teraz ulotki się kończą, a chcemy zrobić dużą ogólnopolską akcję ulotkową - stąd spora kwota zbiórki. Jeśli się uda zebrać tyle, ulotki pójdą w ogólnopolskiej gazecie. Jeśli się nie uda, będziemy drukować mniejsze ilości i rozpowszechniać tak, jak do tej pory.

Na filmie poniżej Andrzej Stępkowski, rozdający ulotki pod jednym z banków, podczas swojego protestu. Andrzej będzie w tym miejscu w każdy wtorek i czwartek od 9 do 19 do końca wakacji.

Ulotka - wersja nr 1, pierwsza strona

Ulotka - wersja nr 1, druga strona

Ulotka - wersja nr 2, pierwsza strona

Ulotka - wersja nr 2, druga strona

Jaki jest cel i przekaz ulotki? Generalnie: patriotyzm gospodarczy. Chcemy uświadomić, jak funkcjonują banki i korporacje w naszym kraju i jakie są tego konsekwencje. Jest to szczególnie ważne teraz, kiedy szykuje się kolejny ogromny kryzys finansowy, zagraniczne banki chwieją się w posadach, a nasze depozyty w nich złożone, są zagrożone. Dlatego propagujemy akcję przenoszenia kont do polskiego banku Skarbu Państwa. Polskie pieniądze powinny być w polskim banku, a nie w rękach zagranicznych kapitałów.

Dziękuję za uwagę i proszę o wpłaty.

Wpłacający77

S
stop.bankowym.oszustom
259 zł
 
Katarzyna Wysocka
200 zł
T
tnbk
104 zł
J
jurek76
104 zł
AG
Anita Gregier-Rozwora
104 zł
MD
Maciej Dębowski
104 zł
R
robertplomin
104 zł
BU
Bogusław Urbański
104 zł
 
Beata Głowacka
104 zł
K
karol
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

518 745 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?