id: ebauy9

SAMODZIELNOŚĆ placówek Fundacji Kreatywnej Edukacji

SAMODZIELNOŚĆ placówek Fundacji Kreatywnej Edukacji

Nasi użytkownicy założyli 1 014 871 zrzutek i zebrali 1 061 495 261 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Fundacja powstała w 2006 roku z inicjatywy osób, które chcą propagować nowe, aktywne metody uczenia się. Uważamy, iż znakomitą, a niedocenianą w Polsce rolę może i powinna odegrać, obok edukacji formalnej, obecnej w szkole czy na uczelni, edukacja nieformalna. Zakłada ona ustawiczny i wszechstronny rozwój człowieka, w oparciu o partnerskie relacje między nauczycielem i uczniem. 


Zgodnie z tą ideą Fundacja prowadzi placówki edukacyjne (szkoła, przedszkole i opiekun dzienny), w których staramy się zapewnić dzieciom harmonijny rozwój w atmosferze szacunku, propagować kreatywną edukację, rozwijać wrażliwość i kształtować wartości.


rf0e3632c4f576f4.jpeg

Nasze placówki mają świetną kadrę i gromadzą fantastyczną społeczność ludzi, którym zależy na stworzeniu jak najlepszego miejsca edukacji i rozwoju dzieci. Chcielibyśmy, tak jak rozwijają się dzieci, rozwijać i naszą działalność, jednak największą przeszkodą na tej drodze jest brak samodzielności lokalowej. To dlatego Fundacja planuje zakupić dotychczas wynajmowany budynek oraz grunt, na którym moglibyśmy rozbudować placówkę i zapewnić dzieciom jeszcze lepsze warunki do nauki i zabawy.

Część kosztów rozbudowy pokryje dotacja unijna, jednak sami nie udźwigniemy ciężaru zakupu budynku i gruntu.


z95547b577154686.jpegKażda wpłata, którą zdecydujecie się nas wesprzeć, zostanie wykorzystana dla dobra całej społeczności - i to nie tylko szkolnej, ponieważ Fundacja działa także na rzecz osób z zewnątrz - społeczności lokalnej, a także propaguje ideę niedyrektywnej edukacji w całym kraju. Zebrana suma zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów administracyjnych związanych z zakupem budynku, gruntu i rozbudową oraz dostosowanie nowego budynku do potrzeb dzieci. Samodzielność lokalowa otworzy przed nami nowe możliwości, a korzyści - mamy nadzieję - będą też po Waszej stronie.Jeśli chcecie poznać nas lepiej, zapraszamy!


Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 1

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Audiobook "Opowieść wigilijna" wg dzieci z Perpetuum Mobile
W podziękowaniu za wsparcie chcielibyśmy zaproponować Państwu dostęp do oryginalnego audiobooka nagranego przez dzieci ze szkoły Perpetuum Mobile pt. ...
200 zł

Kupione 4

Zakończona

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 8

IW
Iza
400 zł
MO
LULEN
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
MR
Monika Różycka-Soroko
200 zł
DS
Dorota Skublicka-Michalskla
200 zł
MK
Martyna Komendarska-Kilińska
100 zł
DS
Dorota
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Fundacja Kreatywnej Edukacji

    Dziękujemy za Waszą hojność. Inwestycja nabiera nowego wymiaru, przeistacza się, krąży, by spełnić nasze oczekiwania. Za chwilę nowe dokumenty/wnioski złożone do Wydziału Geodezji. Konieczne nowe opinie straży pożarnej. Dziękujemy, że z nami jesteście.