Oprawa koncertu Bon Jovi na PGE Narodowym ID: ebb5vv

Oprawa koncertu Bon Jovi na PGE Narodowym ID: ebb5vv

2 450 zł z 2 400 zł

102%

2 450 zł

2 450 zł

z 2 400 zł

zakończona

zakończona

02.07.2019r

101

101

wspierających
102%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 2

  • Osiągneliśmy założoną kwotę, zatem, zgodnie z zapowiedzią, zmieniamy cel z 2000 na 2400 PLN! Jeszcze więcej kartek i jeszcze więcej bonjovi.pl :).
    Czytaj więcej
  • Przez szybką odpowiedź fanów, za którą serdecznie dziękujemy, wprwadzamy kolejny cel - koszulkę dla Jon Bon Jovi.
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Już 12 lipca zespół Bon Jovi wystąpi w Polsce po raz drugi! Tym razem na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Jako polscy fani działający przy fanklubie Always ww.bonjovi.pl, przygotowujemy akcję by ten wieczór był niezapomniany. Planujemy zorganizować prostą, aczkolwiek widowiskową oprawę, którą możemy samodzielnie i bezpiecznie przeprowadzić podczas koncertu. Będzie polska flaga utworzona z podświetlonych czerwonych kartek oraz latarek telefonów podczas utworu „Wanted Dead Or Alive”!

Koncert 12 lipca 2019 r.!

Już 12 lipca zespół Bon Jovi wystąpi w Polsce po raz drugi! Tym razem na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Na co zbieramy?

Zbieramy na organizacje akcji fanowskich, zależnie od tego, ile środkó zbierzemy takie akcje zrobimy na stadionie i poza nim.

Zbieramy na czerwone kartki, które podniesione do góry i podświetlone telefonami wraz z latarkami telefonów fanów z trybun utworzą ogromną flagę Polski. A wszystko to podczas utworu „Wanted Dead Or Alive” .

By efekt był odpowiedni potrzebujemy 10 000 kartek (20 ryz papieru po 500 arkuszy).

Szczegóły organizacyjne zostaną podane na naszym forum (http://www.bonjovi.pl/forum/) oraz na Facebooku (https://www.facebook.com/bonjovipl).

Przygotowujemy specjalną koszulkę dla Jona Bon Jovi. Przy pierwszym koncercie była to koszulka reprezentacji, a tym razem chcemy dać z siebie jeszcze więcej i pokazać, że w Polsce ma najlepszych fanów tworząc specjalny projekt! Głównym elementem koszulki będzie logo używane przez zespół na obecnej trasie, które przerobiliśmy i pokolorowaliśmy w nasze biało-czerwone barwy. Podpis pod sercem będzie zawierał napis "This House Is Your Home". Nawiązujemy tym samym do nazwy ostatniego albumu zespołu, a jednocześnie dajemy znać, że zespół może się czuć w Warszawie jak w New Jersey :).

Najważniejszym elementem projektu jest to, że składa się on z setek/tysięcy zdjęć polskich fanów! Zdjęcia zostaną odpowiednio przerobione i razem stworzą mozaikę. Jesteśmy pewni, że projekt (jeżeli uda się nam go przekazać Jonowi) wywoła w nim bardzo pozytywne odczucia i sam da z siebie 110%, aby koncert w Warszawie również dla nas był niezwykły.

Szczegóły tutaj: https://www.facebook.com/bonjovipl/photos/a.204572295422/10156264300000423/?type=3&theater&hc_location=ufi

Dwa cele osiągnięte - zbieramy dalej. Na co nam dodatkowe fundusze? Przede wszystkim potrzebujemy porządnego opakowania na prezent dla Jona. Chcemy również (jeżeli będzie pozwolenie od organizatora) porządnie "obkleić" stadion informacjami o naszej akcji, tak aby każdy wiedział co i kiedy robić. Na pewno dokupimy dodatkowe arkusze czerwonych kartek oraz czerwone balony na życzenie fanów. Pomysły ciągle się pojawiają i chcemy zebrać większą ilość funduszy tak, aby móc je zrealizować. Jeżeli zostanie jakaś nadwyżka - pokryje opłaty za serwery naszej strony :).

Koszty

Kwoty określone jak wyżej, by akcja mogła zostać zrealizowana. Część tej sumy stanowią podatki. W ramach tej kwoty chcemy także zebrać dotacje na rzecz samego fanklubu - na nasze koszty stałe, takie jak serwery, domeny itp. Sami działamy czysto społecznie...

O Bon Jovi

Zespołu Bon Jovi nie trzeba przedstawiać. Gwiazda najwyższego formatu. Dziesiątki hitów, tysiące koncertów, miliony fanów.

O fanklubie

Fanklub Always www.bonjovi.pl działa już od 18 lat. Organizowaliśmy między innymi oprawę koncertu Bon Jovi w Gdańsku w 2013 roku: flagę, opaski oraz prezent dla Jon Bon Jovi - koszulkę reprezentacji. Na naszym forum internetowym działa liczna grupa sympatycznych, zwariowanych ludzi, których pasją jest muzyka Bon Jovi.

Afterparty

Zaraz po koncercie zapraszamy na imprezę do baru Port Wisła, tuż obok stadionu! Szczegóły w wydarzeniu na facebooku:

https://www.facebook.com/events/2206562409655200/

Wpłacający101

BS
Bartłomiej Smolewski
200 zł
AS
Agnieszka Stepien
100 zł
A
Anna
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KC
Krzysztof Ciępka
50 zł
AZ
Alicja Ziółkowska
50 zł
KC
Karolina Ciosek
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
R
Rafał
50 zł
MG
Maciej Gawryś
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze6

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

534 576 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?