Pomóż w walce Miłosza o Mistrzostwo Świata

Nasi użytkownicy założyli 1 177 760 zrzutek i zebrali 1 230 588 937 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Prosimy o wsparcie młodego sportowca Miłosza Nycz w sfinansowaniu wyjazdu

na Mistrzostwa Świa Muaythai w Turcji 29.09 - 08.10.2023r. Miłosz został powołany do Reprezentacji Polski przez Polski Związek Muaythai. Niestety brak finansowania młodych sportowców ze środków ministerialnych utrudnia możliwość wyjazdu, dlatego zwracamy się o pomoc do Was! Do pokrycia wszystkich wydatków tj. opłata startowa, lot, wyżywienie, zakwaterowanie, polisa ubezpieczeniowa, potrzebna jest kwota

Miłosz ma zaledwie 11 lat, trenować Tajski boks zaczął już w wieku 7 lat w krakowskim klubie Maximus. Miłosz ciężko pracuje na swoje osiągnięcia, wiele przyjemności musi odłożyć na później, by móc skupić się na treningach i ciągłym szlifowaniu formy. Dzięki swojej determinacji już w wieku 11 lat ma wiele osiągnięć sportowych. W tym roku Miłosz zdobył dwa złote medale:

🥇Mistrz Polski Muaythai - Żary

🥇Mistrz Dolnego Śląska - Jaworzyna

Na obu torniejach został wyróżniony Pucharami dla Najlepszego Zawodnika swojej kategorii wiekowej.

Prosimy o wsparcie finansowe w osiągnięciu kolejnego celu, wyjazd Miłosza na Mistrzostwa Świata 🙏💪