Zrzutka została wyłączona przez organizatora
7 034 zł 
z 10 000 zł
70%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności3

  • Szanowni Państwo, wy którzy dorzucili się do szczęścia na szych podopiecznych i umożliwi nam tchnąć choć odrobinę więcej magii w te święta, chciałbym Wam wszystkim serdecznie podziękować w imieniu naszych podopiecznych. Dziękujemy Wam z całego serca i korzystając z tego przedświątecznego czasu chcielibyśmy jednocześnie życzyć Wam spokojnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia. Jak tylko Mikołaj dotrze z prezentami na pewno uda nam się go złapać i osobiście podziękuję :)
    Czytaj więcej
  • A tak chcieli nasi podopieczni podziękować Wam osobiście https://bit.ly/2EqnCuo :)
    Czytaj więcej
  • Witajcie! Chcieliśmy wszystkim wpłacającym serdecznie podziękować w imieniu naszych podopiecznych na wasze wielkie serca :) Niemniej to dopiero nasz mały kroczek w drodze do Mikołaja a czasu robi się coraz mniej... Ale nie tracimy wiary i wiemy, że uda nam się, z waszą pomocą oczywiście, złapać Mikołaja z brodę i wspólnie obdarować dzieciaki - te małe i te duże. Więcej informacji na temat naszych działań znajdziecie na naszej stronie www.tecza.org
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

„Kochany Święty Mikołaju, Wiemy, że spełniasz marzenia i dajesz radość dzieciom, dlatego w tym roku i my się do Ciebie zwracamy z prośbą. Czy możesz nam przynieść pod choinkę jakieś fajowe prezenty? Często dostajemy zabawki terapeutyczne czy książeczki edukacyjne, które są nam potrzebne, ale… w tym roku prosimy Cię o SUPER-FAJNY-PREZENT!!! Chcemy się nim po prostu bawić i cieszyć, a nie wciąż uczyć i usprawniać… DZIECI”

Zbieramy fundusze na prezenty świąteczne dla dzieciaków ze sprzężoną niepełnosprawnością z przedszkola oraz podopiecznych ośrodków prowadzonych przez Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących „Tęcza”.

Chcemy spełnić ich marzenia. A cóż lepszego może sprawić im frajdę, jak nie prezent od Świętego Mikołaja!

Zapraszamy do wspierania naszej inicjatywy wszystkich ludzi na świecie, którzy chcą, by na twarzach dzieci tych małych i tych dużych zagościł piękny, promienny i beztroski uśmiech.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 77

preloader

Komentarze 11

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

880 879 zrzutek

i zebrali

811 630 357 zł

A ty na co dziś zbierasz?