6 934 zł z 10 000 zł

69%

6 934 zł

6 934 zł

z 10 000 zł

zakończona

zakończona

17.12.2018r

76

76

wspierających
69%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 3

  • Szanowni Państwo, wy którzy dorzucili się do szczęścia na szych podopiecznych i umożliwi nam tchnąć choć odrobinę więcej magii w te święta, chciałbym Wam wszystkim serdecznie podziękować w imieniu naszych podopiecznych. Dziękujemy Wam z całego serca i korzystając z tego przedświątecznego czasu chcielibyśmy jednocześnie życzyć Wam spokojnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia. Jak tylko Mikołaj dotrze z prezentami na pewno uda nam się go złapać i osobiście podziękuję :)
    Czytaj więcej
  • A tak chcieli nasi podopieczni podziękować Wam osobiście https://bit.ly/2EqnCuo :)
    Czytaj więcej
  • Witajcie! Chcieliśmy wszystkim wpłacającym serdecznie podziękować w imieniu naszych podopiecznych na wasze wielkie serca :) Niemniej to dopiero nasz mały kroczek w drodze do Mikołaja a czasu robi się coraz mniej... Ale nie tracimy wiary i wiemy, że uda nam się, z waszą pomocą oczywiście, złapać Mikołaja z brodę i wspólnie obdarować dzieciaki - te małe i te duże. Więcej informacji na temat naszych działań znajdziecie na naszej stronie www.tecza.org
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

„Kochany Święty Mikołaju, Wiemy, że spełniasz marzenia i dajesz radość dzieciom, dlatego w tym roku i my się do Ciebie zwracamy z prośbą. Czy możesz nam przynieść pod choinkę jakieś fajowe prezenty? Często dostajemy zabawki terapeutyczne czy książeczki edukacyjne, które są nam potrzebne, ale… w tym roku prosimy Cię o SUPER-FAJNY-PREZENT!!! Chcemy się nim po prostu bawić i cieszyć, a nie wciąż uczyć i usprawniać… DZIECI”

Zbieramy fundusze na prezenty świąteczne dla dzieciaków ze sprzężoną niepełnosprawnością z przedszkola oraz podopiecznych ośrodków prowadzonych przez Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących „Tęcza”.

Chcemy spełnić ich marzenia. A cóż lepszego może sprawić im frajdę, jak nie prezent od Świętego Mikołaja!

Zapraszamy do wspierania naszej inicjatywy wszystkich ludzi na świecie, którzy chcą, by na twarzach dzieci tych małych i tych dużych zagościł piękny, promienny i beztroski uśmiech.

Wpłacający76

 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
454 zł
 
Dane ukryte
400 zł
 
Dane ukryte
400 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze11

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

521 043 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?