id: ec89dn

Dom marzeń

Dom marzeń

0 zł
łącznie
zakończona
29.02.2020r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 472 zrzutki i zebrali 1 064 873 460 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam, utworzyłam tą zbiórkę ponieważ chciałabym pomóc dokończyć dzieło życia rodziców, którym jest nasz dom w którym obecnie mieszkamy.Pracowali na niego 30lat swojego życia, odmawiając sobie udogodnień i radości z życia żeby osiągnąć założony sobie cel co moim zdaniem się im udało, zawsze miałam ciepły i kochający dom o którym nie jeden dzieciak marzy, budynek to tylko parę ścian.Po 18roku życia od razu poszłam do pracy, młoda, ambitna i nie mająca pojęcia czym jest start w dorosłe życie i jak ciężko jest cokolwiek osiągnąć w tak młodym wieku. Obecnie pracuje na 2etaty, odkładam każdy grosz aby lepiej nam się żyło lecz końca wydatków nie widać a nowych tylko przybywa.Dom który stoi kilkanaście parę lat nadaje się całkowicie do remontu od samych podstaw. Zdaję sobie sprawę z tego, że mam jeszcze parę ładnych lat aby do wszystkiego w życiu dojść lecz niektóre rzeczy potrzebne są na wczoraj a kwota która ma być na to przeznaczona jest dla nas nieosiągalna na ten moment. Zaczynając od dziurawego dachu, koncząc na surowym stanie w którym jest większa część budynku.Można wymieniać bez końca.Każdy, który budował swój kąt jest świadomy kosztów jakie trzeba ponieść za takie przedsięwzięcie. Szczęście miał ten, który mógł liczyć na wsparcie i pomoc rodziny w tej kwestii.Nie będę się więcej rozpisywać, jeżeli Państwo przeznaczą chodźby symboliczną kwotę będę wdzięczna i spokojna o nasze jutro.Z góry dziekuje już wszystkim tym którzy chcieli poznać moją krótką historię z życia.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!