id: ecm4jn

DOBRO POWRACA- ZBIÓRKA NA LECZENIE raka na pniu mózgu (glejak) dla 22-letniej Agnieszki Gil

DOBRO POWRACA- ZBIÓRKA NA LECZENIE raka na pniu mózgu (glejak) dla 22-letniej Agnieszki Gil

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
61 320 zł z 400 000 zł
15%

Aktualności1

  • Witam Kochani Trochę aktualności z życia Agnieszki : Agnieszka po pierwszym rezonansie po chemii i naświetlaniach szpitalnych z 03.06.2019r. otrzymała wynik że guz stoi w miejscu. Dalej przyjmowała kolejne dawki chemii przez następne miesiące. Dnia 07.08.2019r. miała kolejny rezonans głowy by sprawdzić jak ma się guz. Niestety dnia 28.08.2019r. przyszedł zły wynik- GUZ SIĘ POWIĘKSZYŁ... Teraz jest już konkretna decyzja Agnieszki że będzie jezdzić na leczenie się imunologicznee w Niemczech w prywatnej klinice. Cała dokumentacja już w tłumaczeniu. POTRZEBA KOCHANI WASZEJ MOCY BY DAĆ JEJ SZANSĘ NA PODRÓŻE DO NIEMCZECH. AGNIESZCE JEST POTRZEBNA POMOC FINANSOWA NA , SUPLEMENTY DIETY, DOJAZDY , W NAJBLIŻSZYM CZASIE NAWET NA TŁUMACZA I NOCLEG W NIEMCZECH. W międzyczasie wyczuła sobie guza w okolicy kolana. Udała się do lekarza by to skontrolować. Lekarz wyznaczył termin na biopsje nogi na 13.06.2019r. Niestety z biopsji nic nie wyszło, więc została wyznaczona kolejna data na drugą biopsje na 05.07.2019r. Po drugiej biopsji lekarze również nie potrafili opisać guza. Lekarze skierowali Agnieszke na rezonans nogi kończyny dolnej stawowej kolanowej . Odbył się on 14.08.2019r. Po rezonansie dostała ona date na operacje w Krakowie dnia 03.09.2019r. - wycięcie całego guza z okolicy kolana i podanie go do kolejnego badania w celu określenia rodzaju guza. Na tym przygoda z guzem kolana narazie się kończy . Aga jest obecnie po zabiegu. KOCHANI! MYŚLĘ, ŻE KAŻDY Z NAS CHCIAŁBY ŻYĆ W ZDROWIU ZE SWOIMI BLISKIMI, RODZINĄ , PRZYJACIÓŁMI, ZNAJOMYMI. PRZED AGNIESZKĄ CAŁE ŻYCIE MA DOPIERO 23 LATA. JEJ 2 LETNI SYN BŁAŻEJ NAPEWNO CHCĘ SPĘDZIĆ DUŻO CZASU ZE SWOJĄ MAMĄ! WIERZĘ W WAS DOBRYCH LUDZI! ;* WIEM ŻE JESTEŚCIE Z NAMI BO JUŻ WIELE POKAZALIŚCIE I POMAGACIE NA KAŻDYM KROKU! JESTEŚCIE NIESAMOWICI,MACIE WIELKĄ MOC! :) PAMIĘTAJCIE- DOBRO POWRACA SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA WAS WSZYSTKICH ! PRZESYŁAMY WAM POZYTYWNĄ ENERGIE ZA WASZE DOBRE SERCA! :*
    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

,,DOBRO POWRACA"- ZBIÓRKA NA LECZENIE 22-LETNIEJ AGNIESZKI GIL z pod Olkusza Witam wszystkich Moi Drodzy Nazywam się Justyna Mączka. Jestem przyjaciółką Agnieszki Gil i jej rodziny. Agnieszka to 22 letnia mama prawie 2 letniego Błażeja i żona Antoniego. Pochodzi z pod Olkusza. Pewnego dnia jej życie wywróciło się do góry nogami z powodu choroby.Postanowiłam stworzyć zbiórkę pieniędzy, ponieważ Aga choruje na glejaka III stopnia nieoperacyjnego. Jest to guz nieoperacyjny na pniu mózgu.

Chcę by Wy drodzy ZNAJOMI, PRZYJACIELE i NIEZNAJOMI, a mający WIELKIE SERCA pomogli w zebraniu pieniędzy na leczenie dla Agnieszki. Chcemy spróbować wspólną siłą zebrać pieniążki na leczenie u prywatnych lekarzy, dojazdy do lekarzy, lekarstwa i wszystko co związane z jej chorobą. Chcemy spróbować wygrać tą walkę i się nie poddawać ! Leczenie jest kosztowne. W ich rodzinie pracuje tylko mąż Agi, który utrzymuje ich rodzinę.

TRZYMAM KCIUKI ZA AGE I ZA WAS WSZYSTKICH KTÓRZY WSPOMOGĄ ZBIÓRKĘ- wierzę że

DOBRO POWRACA i że macie OGROMNE SERCA ! Za każdą okazaną pomoc DZIĘKUJEMY!

Przedstawię Wam kilka słów od Agnieszki :

Moja historia zaczęła się w październiku 2018 roku, kiedy w nocy dostałam ataku padaczki. Nie wiedziałam że ją miałam. Zauważył to mój mąż Antoni. Rano wstałam i mąż powiedział mi o tym zdarzeniu.Bardzo nas to zaniepokoiło. Udałam się do lekarza rodzinnego, gdzie on następnie skierował mnie do lekarza neurologa. Lekarza neurologa też zaniepokoiła ta sytuacja więc skierował mnie na oddział neurologiczny w Olkuszu by zrobić rezonans głowy ponieważ miał podejrzenia. Na rezonans zostałam przewieziona do szpitala w Chrzanowie. Z rezonansu wynikło że mam coś na pniu mózgu. Mojego męża z wynikiem odesłali do Krakowa do lekarza specjalizującego się w tej dziedzinie by mógł dokładnie spojrzeć na wynik i go określić czy napewno tam coś jest. Niestety potwierdziło się że coś mam. Lekarz w Krakowie powiedział że trzeba wykonać biopsje ale jest ryzyko że mogę stracić węch, słuch i co tylko możliwe. Mąż się nie zgodził i ja również. Pojechał on do Lublina i do Bydgoszczy do bardzo dobrych specjalistów w celu przeprowadzenia tam biopsji. Udało nam się ją zrobić w Bydgoszczy w listopadzie 2018 r.

W grudniu po 3 tygodniach przyszedł wynik- glejak III stopnia na pniu mózgu nieoperacyjny.....

Zaczęła się walka z życiem i przeciwnością losu. Zaczęłam leczenie w styczniu 2019 roku w Krakowie w szpitalu . Tam przebywałam przez 1.5 miesiąca i byłam leczona chemioterapią i radioterapią. Obecnie zaczynam 5 chemioterapię. Kolejne dawki chemii przyjmuje w domu. Dopiero teraz po kilku miesiącach była możliwość wykonania kontrolnego rezonansu co się dzieje z guzem po przyjętych chemiach i naświetlaniach. Guz stoi w miejscu. Nie powiększył się ani nie zmniejszył. Niestety jest nieoperacyjny więc nie można go wyciąć.

Chce walczyć z życiem..Bardzo dziękuję z góry za okazaną pomoc i wsparcie. Nadzieja jest w WAS- DOBRYCH LUDZIACH O WIELKIM SERCU.

Agnieszka Gil.

Informacje o organizatorze

Zbiórka dla mojej przyjaciółki Agnieszki Gil

Stworzona przez Justyna Mączka i Agnieszka Gil

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1174

W
Wojciech
25 zł
DS
Daniel Szczurek
50 zł
JK
Józef kałas
100 zł
K
Katarzyna Romanowska
25 zł
 
Dane ukryte
5,50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
KS
Katarzyna Stolarczyk
11 zł
 
Dane ukryte
25 zł
OM
OLA MRÓWKA
60 zł
 
Dane ukryte
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze 89

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

686 616 zrzutek

i zebrali

449 425 227 zł

A ty na co dziś zbierasz?