id: ecxury

Paczki na Wileńszczyznę

Paczki na Wileńszczyznę

Nasi użytkownicy założyli 1 189 268 zrzutek i zebrali 1 252 947 261 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Ekipa #GdziewPolscenaweekend dla Kresów ❤


Moja urodzinowa zbiórka na Polaków mieszkających na Kresach wyszła świetnie. Za zebraną kwotę zrobiłam zakupy, a fundacja przekazała je potrzebującym. Tym razem dzięki kilku szczęśliwym zbiegom okoliczności dostałam szansę na wzięcie udziału w naprawdę wyjątkowej akcji - wybraniu się osobiście na Wileńszczyznę i dostarczeniu paczek naszym rodakom.


W okolicach Wilna jest kilkaset polskich wiosek, funkcjonuje około dwudziestu polskich szkół. Jak zbiórka się uda, to zrelacjonuje zakupy, podróż, wytłumaczę Wam historię tych ludzi i pokaże warunki, w jakich żyją, a przede wszystkim realnie możemy im pomóc. Wiem, że to ciężki czas na zbiórki, trwa wojna, szaleje inflacja, ale wierzę, że przy takiej liczbie osób nam się uda.


To kawał naszej historii i dziedzictwa kulturowego, o które musimy dbać. Dzięki pomocy logistycznej pewnych dżentelmenów mam zapewnione busy, opakowania, kierowców, potrzebna jest tylko kasa na produkty.


Koszt zapełnienia jednego busa darami to 10000 i taki wyznaczyłam nam cel.


Na osoby, które dadzą najciekawsze komentarze, opisujące powód wspierania zbiórki, czekają nagrody:


1. Voucher na pobyt w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie, obejmujący 2 noclegi ze śniadaniami i dostępem do strefy wellness dla 2 osób. To luksusowy obiekt, który znajduje się w XII wiecznym klasztorze. Czeka tam na Was doskonała kuchnia, nowoczesne SPA, własny browar i piękna okolica. To jeden z moich ulubionych obiektów w Polsce.


o21e5f452f9c9a41.jpeg

2. Dwa vouchery po 500zł do wykorzystania na https://prezentmarzen.com/ Można za to m.in. wykupić jazdę lamborghini gallardo, lot awionetką dla dwojga, szkolenie na strzelnicy, degustację whisky czy pobyt w SPA. To ogólnopolski portal, więc bez problemu dopasujecie lokalizację.


oc2f1f787ab425b6.jpeg

3. Trzy książki „Gdzie w Polsce na weekend” z dedykacją


td50caa622d75a8d.png

4. Każdy, kto wpłaci powyżej 10zł, otrzyma mojego e-booka „52 pomysły na weekend”.


ofd12edef34f77e3.png

Liczy się każda złotówka, wyjazd planowany jest na początek kwietnia, chcemy zdążyć przed Wielkanocą. 


Cały proces zakupów, pakowania i osobistego dostarczenia zrelacjonuje na swoich social mediach - https://www.instagram.com/gdziewpolscenaweekend/

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 463

preloader

Komentarze 102

preloader