id: ecysjx

Organizacja Festynu Seniora 2024

Organizacja Festynu Seniora 2024

Nasi użytkownicy założyli 1 177 263 zrzutki i zebrali 1 229 477 017 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Wyobraź sobie lepszy świat. Taki, w którym ludzie odnaleźli czas na radość z życia, wspólne rozmowy, zabawy, tańce, gdzie uśmiech niesie się docierając wszędzie. Gdzie wiek to tylko liczba, a różnica pokoleń to temat do długich pogawędek. Gdzie Młodsi uczą się od Starszych, a Starsi od Młodszych. Gdzie nikt nie czuje się samotny, ani zapomniany. Gdzie każdy stanowi wartość.

nrKik08PQ2dwNn5B.pngWidziałam taki świat. Widziałam go w zeszłym roku przed kościołem NMP z Lourdes w Krakowie i chciałabym, żeby ten lepszy świat zaistniał i w tym roku chociażby przez jeden dzień. Żebyście również Wy go doświadczyli.


O czym mówię? O Festynie Seniora – wydarzeniu, które z Waszą (i Bożą) pomocą odbędzie się ponownie już 9 czerwca tego roku w Parku św. Wincentego a Paulo przy kościele NMP z Lourdes w Krakowie. Jako Wolontariusze Projektu a Paulo stworzymy miłą przestrzeń, w której przy kawie i herbacie, usiądziemy, spędzimy miło czas i … (nie mogę zdradzić wszystkich atrakcji na początku, czyż nie?)


Kim jesteśmy? Projekt a Paulo to wolontariat działający przy duszpasterstwie akademickim „Na Miasteczku”, który od prawie 7 lat nieprzerwanie pomaga osobom starszym i samotnym w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Poprzez regularne działania oraz organizowane akcje dążymy do tego, by otoczyć wsparciem i opieką naszych Podopiecznych – seniorów. Jeśli czytając to już czujesz to charakterystyczne „drapanie w duszy” i pojawiła się w Tobie choćby mała myśl o treści „może i ja mógłbym dołączyć…” czuj się zaproszony podwójnie. To będzie doskonała okazja, by nas poznać.


zTPK3nPANEJDzRwZ.png

Co planujemy? 9 czerwca tego roku zorganizujemy festyn edukacyjno-rozrywkowy, wychodząc naprzeciw osobom starszym w naszej dzielnicy Krowodrza. Będzie miejsce na rozmowy przy herbatce, pyszny poczęstunek, śpiewy, tańce oraz inne atrakcje o których przekonacie się sami. Zaprezentujemy również dostępne możliwości wsparcia w opiece nad osobami starszymi, w czym pomogą przedstawiciele zaproszonych instytucji wyspecjalizowanych w tym temacie. Jak widzicie – plany są wielkie, a przygotowania ruszyły już pełną parą. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie.

Nie za wszystko damy radę zapłacić dobrymi chęciami i pozytywną energią, choć bardzo byśmy chcieli.

Będziemy wdzięczni za każde okazane wsparcie. Zebrane pieniądze zostaną w całości przeznaczone na organizację Festynu Seniora (zaplecze techniczne, namioty, przygotowanie poczęstunku, stworzenie dekoracji, dostarczenie prądu oraz całą masę innych wydatków). Wspólnie stwórzmy niezapomniany dzień dla seniorów, ich rodzin i wszystkich, którzy będą chcieli odnaleźć czas na radość z życia.

(Zdjęcia pochodzą z zeszłorocznej edycji naszego Festynu Seniora, więc jak widzicie - radość się niesie!)

lKCUqvM3dhi2B7S2.png


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 219

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków