id: ed7j9g

PACZKA NA GWIAZDKĘ 2021

PACZKA NA GWIAZDKĘ 2021

Opis zrzutki

Witamy serdecznie! Zapraszamy Was do wsparcia naszej zbiórki organizowanej w ramach 8 EDYCJI akcji Paczka na Gwiazdkę.

Tym razem akcja zatacza szersze koło. Zaprosiliśmy do udziału w akcji wszystkie szpitale z oddziałami onkologii dziecięcej z calej Polski. Jak co roku przy okazji spełniania gwiazdowych marzeń dzieci leczących się onkologicznie, staramy się zbierać pieniądze na różne inicjatywy. Poniżej znajdziecie krótki opis naszych projektów, które chcielibyśmy przy Waszej pomocy zrealizować.


W tym roku nasza zbiórka prowadzona jest podobnie jak w latach ubiegłych na realizację tych prezentów, które nie znajdą swojego Mikołaja.ve99ef0eeb2e9136.png

Ponadto zbieramy pieniądze na organizację warsztatów online / stacjonarnych (kiedy to będzie możliwe) dla dzieci leczących się onkologicznie. Okres leczenia to czas, podczas którego dzieci nie mogą chodzić do szkoły. Mają ograniczoną możliwość rozwijania swoich zainteresowań, pasji. Dlatego też chcemy zaoferować dzieciom serię warsztatów o różnej tematyce, które pomogą im rozwinąć wybraźnię, poszerzyć horyzonty, nauczyć się czegoś nowego. Chcemy, aby czas spędzony w szpitalu nie kojarzył się wyłącznie z leczeniem. Chcemy umilić dzieciom i młodzieży ten trudny okres w ich życiu i odciągnąć ich myśli chociaż na chwilę od choroby.

w9cf2674dba5743b.png Za tegoroczny cel postawiliśmy sobie również wsparcie rodziców dzieci leczących się onkologicznie. Dla nich to także bardzo trudny czas. Chcemy ich wesprzeć w tej trudnej drodze oferując im różne warsztaty, webinary, zajęcia pozwalające się chociaż troszkę zrelaksować, czy np. spotkania z psychologiem, podczas których będą mogli porozmawiać o swoich emocjach. Takie wsparcie jest bardzo ważne!

r3321ed66ab99528.pngZapraszamy Was do wpłat i do udostępniania naszej zrzutki wśród współpracowników, rodziny i znajomych.

Każda, nawet mala wpłata, to przysłowiowe "ziarnko", mamy nadzieję uzbierać ich całą "miarkę" z Waszą pomocą w tym roku!


Dziękujemy!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1

 
Dane ukryte
70 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

742 773 zrzutki

i zebrali

527 443 141 zł

A ty na co dziś zbierasz?