id: edybh3

Prezent dla tymczasów (KociDomTymczasowy Grupy Ratuj)

Prezent dla tymczasów (KociDomTymczasowy Grupy Ratuj)

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 068 774 zrzutki i zebrali 1 166 421 566 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W tym roku z okazji moich urodzin postanowiłam podarować odrobinę luksusu moim tymczasom, czyli podopiecznym Grupy Pomocy Zwierzętom Ratuj


Ponad 1,5 roku temu podjęłam decyzję, że chcę pomagać zwierzętom, realnie, fizycznie, nie tylko przekazując 1% podatku. Zdecydowałam, że będę opiekować się kotami, które czekają na adopcję, dam im "prawie dom", taki na chwilę, ale taki z wielkim sercem, gdzie sierściuchy zobaczą jak mogą mieć fajnie w życiu. Wybór organizacji był prosty, bo Grupę Pomocy Zwierzętom Ratuj założyła znajoma, która od zawsze stawiała dobro zwierząt na pierwszym miejscu, odkąd ją znam walczyła o prawa i dobre warunki życia dla tych bezbronnych istot.

Obserwacja tych maluchów jest fascynująca, a ja lubię robić zdjęcia, więc regularnie uwieczniałam życie z czworonogami. A od jakiegoś czasu prowadzę dla nich instagrama "koci.dom.tymczasowy". Zajrzyjcie i zobaczcie jak wygląda życie z kociakami ;-)

Trafiają do mnie różne futrzaki, te większe i te zupełnie maleńkie (np. 2-dniowe rodzeństwo z matką). Te zdrowe i te z problemami (Kiwaczek - kociak z hipoplazją móżdżku, który znalazł wspaniały dom). Wszystkie są kochane i trafiają do kochających domów. Z każdym jest się trudno rozstać, niezależnie od tego jak długo u mnie był.


Teraz, z okazji moich urodzin (18 czerwca) postanowiłam założyć tę zrzutkę, aby podarować im odrobinę luksusu, kupić rzeczy, których stowarzyszenie nam nie podaruje, bo zwyczajnie nie ma na to funduszy. Zawsze jest wiele faktur (leczenie zwierząt bywa drogie, a jak jest cała masa futer, to wystarczy pomnożyć przez te dziesiątki koszt podstawowej wizyty, szczepień, kastracji), niezbędnych zakupów typu karma, żwirek, kuweta, aby wyposażyć każdy dom tymczasowy w podstawowy zestaw obsługi kota czy psa. To są bardzo duże koszty, a Ratuj nie ma dotacji, utrzymuje się tylko z darowizn i 1% podatku. Dlatego wiem, że moi podopieczni mogą dostać takie luksusowe towary tylko dzięki Wam, jeżeli zechcecie mi pomóc to sfinalizować i wpłacić choćby złotówkę...


Chcę im podarować (między innymi) porządny drapak, który posłuży wielu tymczasom, a te niestety są bardzo kosztowne:(


Może to dużo, może nie...sami oceńcie i pomóżcie mi podarować tym maluchom odrobinę luksusu

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
1 zł
 
Dane ukryte
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!