Budujemy "schronisko" ID: ee6map

Budujemy "schronisko" ID: ee6map

1 001 zł z 80 000 zł

1%

1 001 zł

1 001 zł

z 80 000 zł

zakończona

zakończona

30.06.2017r

31

31

wspierających
1%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Witamy,

Nazywamy się "Psijaciele", chcemy pomagać dalej i wiemy, że będziemy to robić już zawsze.

Nasz cel :

Musimy stworzyć własny punkt przetrzymań, który będzie działał podobnie do schroniska. Gmina użyczyła nam już teren, teraz musimy go ogrodzić i odpowiednio wyposażyć. Brakuje nam bardzo miejsc, w których możemy zabezpieczać znalezione zwierzęta. Mamy coraz więcej wiadomości z prośbą o interwencje i nie możemy działać.

Dlaczego warto nam pomóc?

Jeśli będziemy mogły zabezpieczać przynajmniej 30 zwierząt, zaczniemy wyciągać z okolicznych schronisk psy, które trafiły do nich kiedyś z naszych gmin i są tam już od kilku lat. Potem zaczniemy wyciągać następne psy i koty, które są "niewidzialne" i w schronisku spędzają prawie całe swoje życie. Jeśli dostaniemy jakikolwiek telefon z prośbą o pomoc, będziemy mogły od razu interweniować. Jeśli znajdziemy zwierzę, nie będziemy musiały wozić go samochodem godzinami wykonując błagalne telefony w poszukiwaniu domu tymczasowego...

Nie mamy własnych środków, nasze prywatne "skarbonki" już dawno się skończyły, stąd pomysł, żeby założyć stowarzyszenie i zalegalizować nasze działania. Zbieramy środki finansowe gdzie się da.. na jarmarkach, festynach, w szkołach, rozdajemy puszki w różnych punktach. Bardzo powoli ale idziemy do przodu. Dzięki akcji na pomagamy.im mamy nadzieję już latem zacząć pracę w terenie.. zacząć stawiać ogrodzenie... składać kojce... to jest nasze marzenie.

Czego nam brakuje?

Ogrodzenia terenu - około 400 metrów bieżących siatki wysokiej na 2 metry, słupki, napinacze, druty.

Kojce dla psów,

Kociarnia - chciałybyśmy stworzyć wolierę z przyłączeniem do kociego domku, w którym koty mogłyby przebywać i mieć bezpieczne legowiska. Kociarnia umożliwiłaby zwierzętom swobodne korzystanie z domku oraz woliery zewnętrznej.

Kontener mieszkalny/użytkowy - zrobiłybyśmy awaryjne przedszkole/ambulatorium dla szczeniaków i kociaków.

Zaplecze socjalne - uznaliśmy, że najlepszą formą będzie zakup domku holenderskiego, ponieważ można go przemieszczać i przystosować do własnych potrzeb. Służyłby nam jako zaplecze socjalne, magazyn karmy oraz wszelkich akcesoriów.

Karma oraz opieka weterynaryjna - na to przeznaczymy wszystkie zaoszczędzone środki finansowe.

Działamy non profit - robimy to bez żadnych korzyści materialnych. Zebraliśmy wszystkie swoje pomysły, przegadaliśmy wiele godzin, nakręcamy siebie nawzajem oraz okolicznych wolontariuszy, mamy chętne ręce do pracy blokują nas tylko pieniądze...

Nasz zespół:

Jesteśmy działającym od niedawna Chojeńskim Stowarzyszeniem Przyjaciół Zwierząt "Psijaciele". W naszym zespole jest 6 dziewczyn, wspólnie pomagamy bezdomnym zwierzętom w naszym regionie oraz walczymy o ich prawa. Ściągamy z łańcuchów, wyciągamy z rąk "złych ludzi", zgarniamy z ulicy, przyganiamy niechciane, ratujemy życie - naszym celem jest niesienie pomocy tym którzy sami sobie nie pomogą, bycie głosem tych, którzy go nie mają. Bez względu na to skąd pochodzi zwierzę, w jakim jest stanie, zawsze stajemy na wysokości zadania. Jesteśmy konsekwentne i do swojego zadania podchodzimy bardzo poważnie. Razem i osobno uratowaliśmy już ponad 120 zwierzaków.

O naszych działaniach najwięcej piszemy na Facebooku.

telefon 722 208 033

e-mail [email protected]

KRS 0000651358

O nas w mediach:

Radio Szczecin - Protest pod cyrkiem Vegas, który wykorzystuje zwierzęta. Walczymy o zakaz wystawiania się cyrków ze zwierzętami w naszej okolicy.

Radio Szczecin - ostatnio przeprowadziłyśmy interwencję w pobliskiej wiosce. 2 letni pies od ponad pół roku był więziony w mieszkaniu, na pół metrowym łańcuchu, nie wychodził z niego przez ten czas, a jedzenie dostawał maksymalnie 2 razy w miesiącu. Nazwałyśmy go czarny, mieszka teraz w Szczecinie,dużo biega, spaceruje po lasach, mieszka z rodziną, która pokochała go bezgranicznie.

Chojna 24 - reklama w lokalnych mediach.

Filmy, które robimy:

Wpłacający31

0D
0hanna Durka
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AK
Agnieszka Kazimierska
80 zł
 
Dane ukryte
50 zł
KK
Kinga Karolczyk
50 zł
UP
Ula Piotrowska
50 zł
RD
Renata Downar-Szumiło
45 zł
DK
Dorota Kosz
30 zł
MP
Małgorzata Pokrzykowska
30 zł
AK
Agnieszka Karasińska
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze7

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

539 693 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?