id: eeypgk

Wspieram Kowala niech po świecie zapier...

Wspieram Kowala niech po świecie zapier...

Nasi użytkownicy założyli 1 035 282 zrzutki i zebrali 1 102 461 897 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

 Cześć,

Z tej strony Kowal Podróżnik. Z racji na ogromne plany podróżnicze w końcu przyszedł czas na założenie swojej grupy wsparcia. Niestety ciągłe podróże to całkiem spory wydatek, a dodatkowo w tym czasie nie mogę zarabiać. W ostatnim czasie dostawałem sporo wiadomości czy można mnie w jakiś sposób wesprzeć i skąd w ogóle biorę pieniądze na tyle podróży. Odpowiedź jest bardzo prosta. Kiedy jestem w Polsce wszystkie wolne chwile spędzam na pracach dorywczych, gdyż przy aktualnym trybie życia nie jestem w stanie znaleźć stałej pracy. Idąc śladem innych podróżników stworzyłem swoją grupę wsparcia dzięki, której będę mógł realizować swoje marzenia, natomiast wspierający otrzymaliby następujące profity w zależności od darowizny przekazanej na rzecz mojego projektu.10 zł – dziękuję, że jesteś ze mną i mnie wspierasz. Bardzo doceniam ten gest i dlatego chciałbym zaprosić Cię do specjalnej grupy wspierających na Facebook’u. Dzięki temu będziesz miał dostęp do pewnych treści wcześniej niż inni.


20 zł – dziękuję, że jesteś ze mną i mnie wspierasz. Dwie dychy to już spora kwota i można by za nią kupić pół litra, dlatego bardzo doceniam ten gest. W zamian za wsparcie możesz liczyć na pocztówkę z mojej podróży oraz dołączenie do grupy patronów na Facebook’u.


30 zł – dziękuję, że jesteś ze mną i mnie wspierasz. Jest to próg dla osób, które bezinteresownie chcą mnie wesprzeć i otrzymać takie same bonusy jak osoby, które wpłaciły 20 zł :)


50 zł – dziękuję, że jesteś ze mną i mnie wspierasz. Pięć dyszek to już spora kwota, dlatego każda osoba, która zdobędzie się na taki gest otrzyma ode mnie magnes z podróży, a także będzie miała możliwość dołączenia do grupy wspierających na Facebook’u


100 zł – dziękuję, że jesteś ze mną i mnie wspierasz. Przecież to jest szok, że chcesz wpłacić tyle siana i w ogóle czytasz ten próg punktowy. Osoby, które wpłacą stówkę mogą liczyć na przekozackie koszulki „Kowal Podróżnik”. Oczywiście zagwarantowany jest również dostęp do grupy na Facebook’u.


200 zł – dziękuję, że jesteś ze mną i mnie wspierasz. Masakra, że nawet pomyślałeś o takiej kwocie. Każda osoba, która zdecyduje się na taki gest otrzyma ode mnie koszulkę, magnes, a także pocztówkę z podróży plus dostęp do grupy na Facebook’u.


300 zł – dziękuję, że jesteś ze mną i mnie wspierasz. To jest kosmiczna kwota i zapewne nikt się na nią nie zdecyduje. Przecież to kupa siana, a ja za 400 zł pojechałem na 8 dniową wycieczkę do Szwajcarii. Każdy kto wpłaci tą kwotę otrzyma ode mnie koszulkę, magnez, pocztówkę. Przyjadę w dowolnie wybrane miejsce w Polsce i osobiście wręczę upominki. Oczywiście dołączysz również do grona patronów na Facebook’u.


500 zł – dziękuję, że jesteś ze mną i mnie wspierasz. Woooow! Co??? Niemożliwe. Jest to oferta raczej skierowana do organizacji lub instytucji, które chciałby zaprosić mnie do poprowadzenia prelekcji i poświęcenia swojego dnia na przygotowanie wystąpienia. Natomiast jeżeli ktoś z osób prywatnych byłby zainteresowany takim wsparciem szczegóły ustalimy w wiadomości prywatnej.


Serdecznie dziękuję za każdą wpłaconą kwotę, gdyż to właśnie zaangażowanie fanów wpływa na ogromny zastrzyk motywacji. Dzięki wam wiem, że godziny poświecone na pisanie bloga, nagrywanie podcastów czy prowadzenie sociali nie idą na marne. DZIĘKUJĘ!


Kowal Podróżnik

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 10

MA
Mart
30 zł
Monika Łokić
50 zł
A.Ł.
50 zł
100 zł
PS
Piotr Sikora
20 zł
ŁR
Ryba
100 zł
BL
Beata Laskowska
20 zł
MW
Mateusz Woźniak
20 zł
KO
Koro
20 zł
DP
Dawid Pańkowski
30 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!