id: ef59j6

Na nowego kompa - streamowanie gier

Na nowego kompa - streamowanie gier

1 zł
z 4 800
0%
zakończona
31.08.2018r
1
wspierający
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 065 862 zrzutki i zebrali 1 160 402 100 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbieram by móc odmienić życie swojej rodziny, tak na serio - czytaj dalej.

Witajcie,

Mam troje dzieci, dwie córki i malutkiego synka. Z racji na komplikacje życiowe wyszło że nie mieszkamy razem. Bardzo chciałbym mieć więcej czasu dla swoich dzieci a cel tej zbiórki jest jedną z tych rzeczy, które pomogą uczynić nasze życie lepszym.

Od jakiegoś czasu nagrywam filmy z gier na YouTube, robię to by móc zapewnić swojej rodzinie dodatkowy zysk wypracowany w tych nielicznych chwilach gdy mogę odpocząć przy grach. Zamiast marnotrawić czas siadam "do kolejnej pracy" i pracuje dalej. YouTube płaci za oglądanie filmów które się wrzuca i chcę aby nagrywane przeze mnie filmy były pasywnym dochodem dzięki czemu nie będę musiał organizować więcej takich zbiórek a dam radę sam podołać za Waszą pomocą.

Znalazłem ofertę w chyba najtańszym sklepie online jaki jest w polsce ofertę na kompa. Zestaw za około 4200 zł bez karty graficznej - tę chcę dokupić dopiero jak stanieją, a zestaw bez niej już jest o wiele mocniejszy od mojego obecnego. Chcę kupić raz a porządnie a nie doinwestowywać kompa co roku. Mój obecny to stary komputer młodszego brata z okolic 2013 roku...

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

AN
Adam Nowak
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!