id: ef59j6

Na nowego kompa - streamowanie gier

Na nowego kompa - streamowanie gier

1 zł 
z 4 800 zł
0%
zakończona 31.08.2018r
wspierający
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Zbieram by móc odmienić życie swojej rodziny, tak na serio - czytaj dalej.

Witajcie,

Mam troje dzieci, dwie córki i malutkiego synka. Z racji na komplikacje życiowe wyszło że nie mieszkamy razem. Bardzo chciałbym mieć więcej czasu dla swoich dzieci a cel tej zbiórki jest jedną z tych rzeczy, które pomogą uczynić nasze życie lepszym.

Od jakiegoś czasu nagrywam filmy z gier na YouTube, robię to by móc zapewnić swojej rodzinie dodatkowy zysk wypracowany w tych nielicznych chwilach gdy mogę odpocząć przy grach. Zamiast marnotrawić czas siadam "do kolejnej pracy" i pracuje dalej. YouTube płaci za oglądanie filmów które się wrzuca i chcę aby nagrywane przeze mnie filmy były pasywnym dochodem dzięki czemu nie będę musiał organizować więcej takich zbiórek a dam radę sam podołać za Waszą pomocą.

Znalazłem ofertę w chyba najtańszym sklepie online jaki jest w polsce ofertę na kompa. Zestaw za około 4200 zł bez karty graficznej - tę chcę dokupić dopiero jak stanieją, a zestaw bez niej już jest o wiele mocniejszy od mojego obecnego. Chcę kupić raz a porządnie a nie doinwestowywać kompa co roku. Mój obecny to stary komputer młodszego brata z okolic 2013 roku...

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1

AN
Adam Nowak
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

851 649 zrzutek

i zebrali

736 323 584 zł

A ty na co dziś zbierasz?