id: efbp4a

Pomóżcie mi sięgnąć po Mistrzostwo Świata!

Pomóżcie mi sięgnąć po Mistrzostwo Świata!

12 035 zł 
z 10 000
120%
70 dni do końca
89 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Cześć!

Mam na imię Masza, mam 17 lat i  trenuję karate tradycyjne od 6 roku życia.

Ta sztuka walki wymaga ode mnie dużo pracy i wytrwałości, a także poświęceń, jednak gdy wyznaczam sobie cel zawsze do niego dążę.

Od małego nauczyłam się jednej rzeczy: NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE, jeśli CIĘŻKO pracujesz. Jednak na drodze stają czasem przeszkody, których nie da się przeskoczyć w pojedynkę.

Dlatego zwracam się do Was o pomoc.


  Jestem obecną mistrzynią Polski w kategorii Fukugo juniorów oraz dwukrotną brązową medalistką w kategorii Kumite i oprócz tego zdobywam medale na wielu turniejach ogólnopolskich. W zeszłym roku zdobyłam pierwszy stopień mistrzowski DAN, a w tym roku zrealizowałam jedno z moich największych marzeń:

dostałam powołanie na Mistrzostwa Świata WTKF w Brazylii, gdzie będę walczyć o medal !!!r72a106996c57035.jpg


 Wszystkie moje osiągnięcia wiążą się z dużymi kosztami dla mnie i moich rodziców. Żeby dokończyć realizację mojego celu jakim jest start w Mistrzostwach Świata, potrzebuję opłacić bilet lotniczy, który niestety jest dużym obciążeniem finansowym. Ponadto w tym roku szykuję się na inne zawody zagraniczne na przykład w Słowenii lub w Portugalii…


 Dlatego zwracam się do Was o wsparcie finansowe. Będę wdzieczna za każdą najmniejszą pomoc, która będzie dla mnie OGROMNYM wsparciem. 

Każdy mój sukces zawdzięczam przede wszystkim tym, co stoją za mną NA DOBRE I NA ZŁE, bo choć zdarzają mi się wzloty i upadki, zawsze wiem, że nie walczę sama. Im więcej takich osób, tym jest mi łatwiej. Dlatego proszę Was o wsparcie. 

 Przede mną CIĘŻKA DROGA, ale proszę, pomóżcie mi w dotarciu do kolejnego celu!❤️ c8fe2920dd221bc6.jpgsc73e8bd992532b9.jpg

Z


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 89

preloader

Komentarze 12

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

893 465 zrzutek

i zebrali

836 305 180 zł

A ty na co dziś zbierasz?