id: efemnc

Regały na gry - do Klubu Gier Planszowych SKAMA

Regały na gry - do Klubu Gier Planszowych SKAMA

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 168 395 zrzutek i zebrali 1 216 598 261 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Niebawem nasz klub dostanie nowe życie, nareszcie wyjdziemy z małej i ciasnej piwnicy. Niestety nadal pojawia się mały problem. Dotychczas nawet nie mieliśmy miejsca na regały, lub półki, więc nasze gry były przechowywane "gdzie się da", w kartonach, na stołach. Teraz mamy marzenie, żeby wreszcie mogły być poukładane i dostępne na wyciągnięcie ręki dla wszystkich. Dzięki czemu nie będą się niszczyć i posłużą dużo dłużej. Dzięki Wam, naszymi wspólnymi siłami mamy szansę, żeby wspólnie kupić kilka regałów, na których ułożymy wszystkie nasze gry. Ja od siebie się oczywiście również dorzucam. Poza dokupowaniem nowych gier, również chcę zainwestować w regały, niestety sama nie jestem na ten moment w stanie zakupić kilku regałów. Jeden czy dwa to niestety w tym momencie również za mało, bo nie będziemy mogli zmieścić tam naszych gier.

Nasz klub gier planszowych działa od kilku lat. W klubie uczestniczą dzieciaki, młodzież a także dorośli z naszych okolic. Wszystkie gry w klubie mamy pozyskane z własnych środków oraz od wydawnictw.

Niebawem z naszej małej i ciasnej piwnicy, przenosimy się do nowego, większego budynku, nareszcie będziemy mieli okazję, żeby wyciągnąć nasze gry z pudeł i kartonów (tak musimy je niestety przechowywać na chwilę obecną), ponieważ nie mamy potrzebnych do tego regałów. Do tej pory, nie mieliśmy nawet na regały miejsca.

Teraz kiedy będziemy mieli miejsce, co już jest mega! Naszym marzeniem jest, żebyśmy mogli gry przechowywać ładnie poukładane w jednym miejscu. Tak, żeby wszyscy mieli do nich łatwy dostęp.

Zajęcia w naszym klubie gier, są dostępne dla wszystkich codziennie i bezpłatnie. Niestety budowa i wyposażenie nowego budynku, to ogromne koszty, postanowiliśmy więc wraz z dzieciakami, poprosić Was o wsparcie, dzięki Wam mamy szansę na porządne przechowywanie naszych gier, co jest bardzo ważne, gdyż na ten moment, przez to, że nie mamy ich jak przechowywać, gry się niszczą.

Chętnie kupiłabym te regały sama, ale na ten moment nie jestem w stanie kupić ich wystarczająco dużo. Za to z wielką chęcią sama oczywiście również dokładam się! I kupuję jeden regał, jeśli tylko coś się zmieni i będę w stanie kolejne to dokupuje również kolejne.

Z Waszą pomocą, możemy kupić regały do naszego klubu, w wystarczającej ilości.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 2

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Planszówkowe gadżety
W nagrodę wpłacający otrzyma różne gadżety związane z grami planszowymi. 
20 zł

Kupione 3

Zakończona
Inne
Gra planszowa
W nagrodę, wpłacający otrzyma na wyłączność, nową grę planszową. 
50 zł

Kupione 1

Zakończona

Wpłaty 3

GR
GrajDołek
100 zł
AZ
Agnieszka Zaremba
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
AG
Agnieszka
10 zł
 
Paulina Korwek
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 6

 
2500 znaków