Film dokumentalny o StopNop, edukacja społeczna, walka z hejtem i fake newsami i pseudomedycyną Zakończona 13.07.2019r ID: efkh9a

Film dokumentalny o StopNop, edukacja społeczna, walka z hejtem i fake newsami i pseudomedycyną

Zebrano 104 595 zł
z kwoty 100 000 zł

104 %

100 %
WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

4 349
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Realizacja projektu pod patronatem Naczelnej Rady Lekarskiej.

edit 29.06 - zaczynamy już konkretnie działać i to na dużą skalę, coraz większe możliwości, coraz większy projekt i to nie jeden, dlatego budżet finalnie został zwiększony na 100 000 zł.

!!! aktualności: Prezes StopNop Justyna Socha która oficjalnie wyraziła chęć udziału w filmie, nieoficjalnie podejmuje nieuczciwe próby blokowania zbiórki i walki z moim projektem, namawiając ludzi do fałszywych zgłoszeń do portalu zrzutka. To pokazuje, jak bardzo potrzebny jest ten projekt, więcej info w zakładce aktualności.

Jak wiele osób wie, zajmuje się walką z kłamstwami i oszustwami rozpowszechnianymi przez antyszczepionkowców oraz hejtem w sieci kierowanym w stronę lekarzy i pracowników ochrony zdrowia. Moja działalność obejmuje również powszechny problem naciągania ludzi na pseudomedyczne metody rzekomego diagnozowania i leczenia, w tym biorezonans, badanie żywej kropli krwi itd. Przez lata instytucje oraz towarzystwa naukowe nie radziły sobie z tym problem i przegrywały - szczególnie w mediach społecznościowych i internecie, gdzie propaganda fake newsów rośnie lawinowo.

Przez kilka lat organizacja StopNop i jej zwolennicy bezkarnie straszyli rodziców publikując nierzetelne lub wybiórcze treści dotyczące szczepień i medycyny, oczerniając lekarzy oraz wszystkie osoby promujące rzetelną wiedzę medyczną, promując przy tym rosnący hejt w stronę środowisk medycznych.

W dalszym ciągu organizacja StopNop oraz Justyna Socha publikuje informacje, wprowadzające odbiorców w błąd. Przez długi czas takie działania były nie tylko bezkarne, ale pozostały bez wyraźnego odzewu instytucji, które powinny ukrócić możliwość rozpowszechniania pseudonaukowych i pseudomedycznych treści, często mających cechy porad pseudomedycznych. Moim celem jest realizacja filmu pokazującego na czym polega cały opisany problem.

Całość zebranych środków (wraz z nadwyżką) zostanie przeznaczona na przeciwdziałanie pseudonaukowej i pseudomedycznej działalności, promowaniu rzetelnej wiedzy, medycyny opartej na faktach, działania edukacyjne w mediach społecznościowych. Jak również na działania związane z problemem hejtu wobec pracowników związanych z medycyną, ale nie tylko.
Wszystkie zebrane środki zostaną przeze mnie osobiście rozliczone publicznie, wszelkie wydatki zostaną przedstawione aby każdy wiedział, na co ile wydałem.

Sprzęt zakupiony na tej zbiórce, będzie również wykorzystywany w mojej drugiej działalności związanej z ochroną dzikiej przyrody i ochroną środowiska, aby nie dublować zbiórek i nie mnożyć niepotrzebnie wydatków. Za takie działania nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia, jest to działalność charytatywna, podobnie jak za wszelką działalność związaną z promowaniem nauki i wiedzy, walkę z medycznymi mitami, pseudonauką itd również nie dostaje żadnych wynagrodzeń, jest to moja prywatna działalność, kosztem mojego wolnego czasu. Dlatego zwracam się o wsparcie.

lekarz Dawid Ciemięga


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

wtorek, 25 czerwca 2019 o 14:15

Pani Prezes StopNop Justyna Socha, którą na wstępie zaprosiłem do współpracy, aby dać możliwość udzielenia odpowiedzi na pytania jakie mój film będzie zadawać, oficjalnie zgodziła się wystąpić. Jednak nieoficjalnie zachęca na zamkniętej grupie do prób blokowania tej zbiórki, zachęca ludzi aby poświadczali nieprawdę, i zgłaszali tę zbiórkę jako mowa nienawiści i nieprawdziwe informacje. Cała sprawa pokazana jest w moim poście: https://www.facebook.com/lekarzDawidCiemiega/photos/a.127426224607115/351371542212581/?type=3&theater

czwartek, 20 czerwca 2019 o 16:34

Dziś osiągnęliśmy 50 tysięcy, projekt już ruszył tak naprawdę kilka dni temu. Jest oficjalne poparcie i patronat NIL, odbyły się już pierwsze rozmowy z ekspertami, w kolejnych dniach będę zapraszać gości, których wypowiedzi chciałbym zamieścić w filmie. Na dniach odbędą się konsultacje z dziennikarzami oraz osobami zajmującymi się tego typu produkcjami. Budżet 50 tys nie starczy na realizację całego projektu w zaplanowanej formie, to już wiem po rozmowach z realizatorami, dlatego kwota dziś została podniesiona. Jeśli nie zostanie osiągnięta, w niczym to nie przeszkadza, projekt można zrealizować z mniejszym rozmachem, lub jego dokończenie finansować w miarę upływu czasu. Walka z hejtem to też aktualne działania związane z niewiarygodną falą hejtu wobec lekarzy, związaną z tragiczną śmiercią małego dziecka w Warszawie, setki już ludzi nawołuje do linczu i wręcz zabijania lekarzy, którzy wykonali swoją pracę dobrze, co potwierdza Rzecznik Praw Dziecka, NIL oraz OIL w Warszawie. Podjąłem już wiele czynności w tej sprawie.

poniedziałek, 10 czerwca 2019 o 20:57

Dziękuje za wsparcie, jest ono większe niż zakładałem, sprawa staje się coraz bardziej głośna i coraz więcej osób deklaruje chęć pomocy. Wiele osób sugeruje zwiększenie budżetu, aby zrobić wszystko lepiej, bardziej profesjonalnie, ja pierwotnie zakładałem skromny projekt z dużymi oszczędnościami. Ale teraz ograniczenia przestają być problemem. Dziękuje za wsparcie, zaufanie, dam z siebie wszystko aby Was nie zawieść. Wszystko co zostanie tu uzbierane, zostanie przeznaczone na cele w opisie i do znudzenia będę powtarzać - ze wszystkiego będę się publicznie rozliczać, abyście wiedzieli, na co poszły Wasze pieniądze.

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki!

IG
25 zł

Iwona Gugała

Trzymam kciuki

KK

Kamil Kalisz

Jazda z altmedami !

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

TV

TALGA VASSTERNICH

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

W internecie bądź sobą, chyba że jesteś chamem....to bądź kimś innym :)
Powodzenia.

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Wielki szacunek za walkę z głupotą i hejtem! Popieram i dziękuję za determinację w walce o dobre imię lekarzy. Pozdrowienia!

KO

kasia odyjewska

Trzymam kciuki, doktorze

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

chcę dołożyć choć małą cegiełkę

SB

Szymon Burian

Życzę sukcesu na miarę Sekielskiegi

PK
50 zł

Piotr Kurek

Do takiej zrzutki szkoda by było się nie dołożyć :) Tak trzymaj Dawid!

MT
10 zł

Maja Triebling

Mah, mah! Ciesze się jak głupia, że walka z tym śmiesznym, acz niebezpiecznym procederem zaczyna być brana tak na poważnie i już nie ogranicza się do często czysto emocjonalnej polemiki w mediach społecznościowych. Mam nadzieję, że projekt się uda i będzie profesjonalny na tyle, by przekonać niezdec.. rozwińydowanych i zadać duży cios kampaniom Grzywci i spółki.

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na dalsze sukcesy :)

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Jedziesz z nimi :)

AB
10 zł

Agata Burkat

Powodzenia!

PW

Piotr Waciński

Powodzenia Kolego

PK
25 zł

Paulina Kośniewska

Jest Pan niesamowity i w pełni popieram!!!

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

Na pohybel łajdactwu!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

mówisz i masz :)

Dorzucam swoją cegiełkę. Niech Pan działa!

CP
20 zł

Ciprian Pitis

Dość przyzwolenia i głosu dla wszelakiej maści pajaców bez edukacji!

SC

Sebastian Czyk

"Gdy wieją wichry zmian, jedni budują mury, inni budują wiatraki".

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

świetna robota, proszę trzymać tak dalej!

Powodzenia! Ekipa pracowniazdrowia.eu

Użytkownik anonimowy
110 zł

Użytkownik anonimowy

Dodaje więcej pieniędzy na drugi projekt o edukacji na temat szczepień, przeciwko pseudomedycynie i walce z fake newsami żeby inni mogli się przekonać że szczepienia są bezpieczne i że są skuteczne. Trzymam kciuki za Ciebie lekarzu Dawid Ciemięga :)

25 zł

Iga Świątek

Powodzenia!

Leszek Cibor

Powodzenia z filmem i projektami! Pana walka o racjonalną medycynę w Internecie jest super potrzebna!

AG

Aleksandra Gudaniec

Medycyna uratowała mi życie, medycyna alternatywna zabrała życie paru bliższych mi i dalszych osób. Pora powiedzieć stop psuedonauce.

Dariusz Dłużeń

Wielkie brawa za walkę z przeciwnikami rozumu!!!

AG
50 zł

Anna Gutkowska

Super pomysł! Wytrąćmy broń nieukom!!!!

PR
25 zł

Piotr Rodak

Powodzenia! Szach-mat dla szarlatanerii!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki, powodzenia

PZ

paweł zaborowski

pozdro 600

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Bardzo potrzebny projekt! Cieszę się, że są jeszcze tacy ludzie jak Pan, którzy zamiast machnąć ręką, wolą walczyć z głupotą i żerowaniem na niewiedzy.
Dorzucam studencki grosz i trzymam kciuki. :)

MD
8 zł

Marcin Dźbik

Medycy wszystkich krajów, łączcie się! Pozdrowienia od studenta WLK SUM ;)

NB
5 zł

Natalia Burchart

Z dumą dokładam cegiełkę do takiego projektu :) powodzenia!

Użytkownik anonimowy
4 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

R
100 zł

Radosław

Popieram!!! Trzymam kciuki za całe 100k!!!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Ala ma kota

AR
50 zł

ANNA Rokosz

Powodzenia Panie Doktorze!

AZ
25 zł

Aleksandra Zielińska

powodzenia. dziękuję.

Użytkownik anonimowy
15 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia !!

PP
10 zł

Patrycja Przybyłowicz

Powodzenia! Dziękuję za to, co robisz.

M
5 zł

Magda

Cieszę się, że mogę dołożyć swoją cegiełkę do tego wspaniałego projektu. Nie mogę się doczekać!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Wielki szacun :)

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki!

BI

Beata I-k

Powodzenia!

Martyna Kursa

Popieram rękami i nogami!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

powodzenia i jazda z tematem!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

ŁN
200 zł

Łukasz Nowak

Pozdrawiam z Kutna, powodzenia!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia, trzymam kciuki za powodzenie.

ŁD
25 zł

Łukasz Drągowski

Powodzenia !

A
5 zł

Anna

Do dzieła!

A
10 zł

Aga

Jestem z Tobą????

DP
25 zł

Dariusz Piotrowski

Oświeć ich! :-D

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia !

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Popieram!!! Czekałam na taki projekt .

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Tak trzymać!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Dziękuję i wspieram!

DH
100 zł

Dorota Halicka-Piszko

Dziękuję za to, co robisz!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia! Życzę, aby film był rewelacyjny i odniósł ogromny sukces oraz zamierzony efekt. Gratuluję też klasy, poczucia humoru oraz tego, że się Panu chce.
Farmaceutka.

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Pseudonauki i Altmedu Bajki dla Dorosłych lubią to :)

Powodzenia!

KK
7 zł

Ktoś Kuryło

Studencka wkładka nieduża ale wysyłam panu wszystko co mi zostało na koncie pod koniec miesiąca - życzę powodzenia i wspieram całym serduszkiem, mam nadzieję -przyszła położna :)

FD

Fizjoterapeuta dziecięcy

Dzień dobry Panie Dawidzie!
Pracuję jako fizjoterapeuta w przedszkolu specjalnym z dziećmi o różnym rodzaju niepełnosprawności i nie potrafię już chyba zliczyć ile słyszałam opinii dziadków/rodziców/opiekunów pt. "To wszystko przez szczepienia", "gdybym wiedziała że takie będzie nigdy bym nie zaszc.. rozwińzepiła"itd przykłady można by mnożyć. Gorąco kibicuję Pana działalności i szczerze podziwiam zapał do walki z pseudonauką. Gdy film się ukaże obiecuję propagować go w swoim środowisku! Pozdrawiam.

MJ
50 zł

Marcin Jezienicki

Trzymam kciuki za rzetelną realizację projektu. Pozdrawiam i gorąco kibicuję!

AS
25 zł

Anna Slawinska

Powodzenia, trzymam mocno kciuki

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Dzięki za to co robisz!

KG
100 zł

Konrad Gałęzowski

Dziękuję, że Panu się chce.

A
50 zł

Aleksandra

Powodzenia! Nie mogę sie doczekać ekranizacji :)

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Kurde jak ja Pana szanuję.

DW
25 zł

Dawid Wrona

Powodzenia!

MK
100 zł

Maciej Kulesza

Panie Doktorze - szacunek!

J
5 zł

Jacekśumpozdrawia

Co student może to pomoże :) dziękuję za walkę z tą bandą oszustów

TG
25 zł

Tomek Golabek

Vax'em all!

LS
40 zł

Laura Sinkiewicz

Powodzenia!

S
3 zł

Szymon

Upodlić i zaorać StopNop, najlepiej potem posypać solą żeby na tym nic nie wyrosło ;)

KT
5 zł

Kamil Turek

Bardzo dziękuję za ciężką, charytatywną i niewdzieczną pracę, którą Pan wykonuję dla dobra społeczeństwa, kosztem własnego czasu i nerwów. Pomimo skromnej wpłaty, którą mogę przekazać, niezwykle doceniam, to co Pan dla nas robi.

IJ
10 zł

Izabela Jutsz lama

Dobra robota!

MA
100 zł

Maciek Adamczyk

Trzymam kciuki Panie Dawidzie!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Wykonuje Pan kawał dobrej roboty, ma Pan, Panie Dawidzie, ogromny szacunek u mnie!

A
5 zł

Agnieszka

Powodzenia!

Powodzenia :)

AB
15 zł

Aleksandra Bilińska

Czekam z niecierpliwością na film.

MM
25 zł

Mateusz Mikulski

Dzięki że robicie dobrą robotę!

M
25 zł

Magda

Trzymam kciuki za walkę z pseudonauką i w imię ochrony dzieci dreczonych różnymi terapiami pseudomedycznymi.

MW
10 zł

Magdalena Wroblewska-Kusina

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki!

MK
50 zł

Magdalena Kośny

Powodzenia!

MB
10 zł

Marcin Buczek

Jazda z altmedem.

JS
20 zł

Joanna Szyborska

Tak dla nauki.

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Ah ten Ciemięga.... znowu udało mu się przekonać mnie do przelewu :/

KK
10 zł

Kevin Komar

Powodzenia !

Trzymam kciuki!

KG
5 zł

Kamil Górski

Na walkę z ciemnogrodem ????

DK
15 zł

Dawid Komada

Zgodnia z zaleceniami rządu swiatowego przelewamy srodki z funduszu dezinformacji i wspierania reptylian.
Pozdrawiamy
Big Pharma Izrael

AW
10 zł

Agnieszka Wardak

Trzymam kciuki!

MM
25 zł

Michał Mazur

Bardzo szanuję to co robisz. Tak trzymaj, pozdrawiam.

PK
100 zł

Piotr Kresak

Niech żyje rozum!

GM
20 zł

Gniewko Mazur

Jazda z debilami

J
25 zł

Jakub

Powodzenia - czekam na premię :)

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

You da man.

25 zł

Marcin Żelezik

Bardzo potrzebny film!

W
25 zł

Weronika

Powodzenia

TL
30 zł

tomek Lewandowski

Trzymam kciuki za projekt

MK
25 zł

Marcin Karbowski

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia.

AO

Aleksander Ornoch

Powodzenia Panie Dawidzie!

KN
50 zł

Katarzyna Nagórko

Powodzenia!!! To bardzo ważne co pan robi.

KW
100 zł

Karolina Wereda

Kolejna tura hajsu juz jest na koncie, wiec dorzucam sie jeszcze raz. Pieniadze rzadza. ;) Dziekuje za to co robisz. Dzieki rowniez i Twojej o sobie mam sile, aby walczyc z pomowieniami od pacjenta Adama Nergala Darskiego (wyzwal mnie od prostytutki); tak sie boi, ze zatrudnil az 3 prawnikow. :D

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Popieram!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Dobrze ze w Tychach mamy świetnego pediatre z zasadami, szacunek :)

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

Uda się :-)

AB
30 zł

Aleksandra Biernacka

Wytrwałości doktorze!

DS
100 zł

Dżordż Sorosz

Jaszczurze pozdrowienia z Węgier!

PC
100 zł

Przemek Chroszcz

żarty z antyszczepów się nie starzeją tak jak ich dzieci

Z niecierpliwością czekam na premierę filmu.

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Pozdrawiam, dziękuję za zaangażowanie, i trzymam kciuki za film

E
25 zł

Ewa

Im szybciej, tym lepiej - powstrzymamy manipulatorów

ML
15 zł

Mikołaj Lewicki

Nie dużo, ale zawsze coś

Mam już przelew od Big Pharmy więc się dokładam :)

PM
25 zł

Paweł Mikołajek

Cieszę się że mogę wspomóc tą inicjatywę. Może uda się wytłumaczyć części społeczeństwa rzeczy które byłem przekonany nie wymagają tłumaczenia.

MP
7 zł

Marcin Pliszczyński

Powodzenia w zbiórce i w realizacji filmu. Robi Pan coś bardzo ważnego.

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia! i dziekuje

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Nareszcie ktos utrze nosa AV. Brawo Doktorku :D

MS
50 zł

Mateusz Szczepański

Trzymam kciuki

I

Izabela

Świetna inicjatywa!

Mateusz Grabda

Wspieramy!
facebook.pl/zdrowonatchnieni

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia, trzymam kciuki!! ❤️

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

jedziesz z denialistami!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki!

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

Dorzucam chociaż piątaka.

JG
5 zł

Joanna Gradowska

Dr Parol bullied me into this

EW
25 zł

Ewelina Wojdak

Kilka groszy, ale w imieniu dzieci szczepionych i tych, które ze względów zdrowotnych nie mogą być szczepione a przez wymysły ludzi, którzy NIE są lekarzami i nie mają wiedzy lekarskiej są zagrożone

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki za uzbieranie całości kwoty! Czas pokazać prawdę!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Kaganek oświaty pod strzechy i blokowiska!

LM
10 zł

Lek. MN

Powodzenia!

MB
200 zł

Marcin Bunsch

Powodzenia!

BD
1 000 zł

Bolek Drapella

Walka w słusznej sprawie. Powodzenia!

RJ
50 zł

Radek Jędryszczak

Powodzenia ;)

PM
50 zł

Pawel Malecki

Swietny pomysl. Powodzenia!!!

SS
25 zł

Samanta Szypielewicz

Trzymam kciuki Doktorze!

Michal Matuszewski

Drogi Doktorze! Wielką przyjemnością dorzucam swoją cegiełkę do walki z StopNop, Ziębą, Czerniakiem i resztą znachorstwa.

MW
50 zł

Magdalena Wojtaszewska

powodzenia :)
m.m.

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Słuchałem (TOK FM). Zgadzam się z przekazem. Zaufałem. Wiem, że jest taka potrzeba. Życzę powodzenia w realizacji! / AS

D
10 zł

Damian

Powodzenia.

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Z niecierpliwością czekam!

R
20 zł

rastaque

wykop.pl

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

Chociaż tyle, powodzenia!

Marcin Stygienko

Powodzenia

DZ
5 zł

Damian Zieliński

Powodzenia!

K
25 zł

Kate

Dawid, wspieram Cię bardzo mocno!

25 zł

Kamil Ada

Powodzenia!

KW
50 zł

Karolina Wereda

Dorzucam od siebie maly wklad w walke z hejtem, wyzwiskami, pomowieniami lekarzy i podwazaniem ich kompetencji. W chwili obecnej rowniez mnie ten temat dotyczy personalnie.

A
10 zł

Ankaka13

Powodzenia!!

PM
10 zł

Piotr Maślanka

Powodzenia!

KU
3 zł

Karolina Urban

Jak to mówią grosz do grosza ;)

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Brawo za odwagę. Ktoś misi powstrzymać te niedouczoną mniejszość lub ich uswiadamiac

Użytkownik anonimowy
11 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki:)

Użytkownik anonimowy
22 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia.

Użytkownik anonimowy
30 zł

Użytkownik anonimowy

W pełni popieram! Powodzenia!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia! Liczymy na pana!

AP

Anita Pieronczyk

Mozna Panu jakos dodatkowo pomoc?

Adam Świątek

Niech mam choć swój symboliczny wkład w tak ważnym społecznie przedsięwzięciu

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki za te walkę !

SB
20 zł

Sylwester Bednarek

Trzymam kciuki

10 zł

Joanna

niech się robi :)

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

MB
10 zł

Michalina Baros

Powodzenia! Liczę na dokument zawierający możliwie jak najwięcej informacji!

DM
3 zł

Dawid Migacz

Powodzenia

Mam nadzieję, że nie na Justysi zaprzestaniesz. Prócz Czerniaka i Zięby są inne oszołomy- Filapek (twierdzi, że B12 nie istnieje a zanik okresu to dobry objaw w diecie frutariańskiej) czy kanał Zneutralizuj Chemię, który chce leczyć stwardnienie rozsiane hibiskusem a natalizumab to zło.
Oszołomów wi.. rozwińele, wierzących w głupoty jeszcze więcej.

Użytkownik anonimowy
150 zł

Użytkownik anonimowy

Na zdrowie!

MJ
100 zł

Maciej Jędrzejko

Powodzenia Dawid. W interesie kazdego czlowieka myślącego jest wesprzeć ten film.

EK
50 zł

Ewa Kowalewska

Brawo, czekam z niecierpliwością.

AL
50 zł

Aneta Lawrenc-Chrobak

Powodzenia!!!

AA

Anna Ambroziak

Duma i Szacunek!

DB
25 zł

Damian Baranek

Mam nadzieję ze ten film to poczatek drogi. Sam znam mnóstwo osob które poszukują pomocy i nadziei a są po prostu oszukiwane. W koncu jest ktoś kto na prawdę stanie w ich obronie.

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Świetna inicjatywa. Powodzenia!

KJ

Krzysztof J. Filipiak

Znakomita inicjatywa - jak zawsze podziwiam działania Dawida !

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki za powodzenie Pana działań! Popłakałem się czytając pozostałe komentarze ze wzruszenia...

KC
25 zł

Krzysztof Czajor

Dziękuję za Pana zaangażowanie.

MK
25 zł

Maria Kajewska

Powodzenia.

AS
10 zł

anna sobolewska

mam nadzieje ze sie uda:)

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Czekamy na film :)

AP
150 zł

Aleksandra Pusz

Trzymam kciuki za realizację! To bardzo ważny temat!

Powodzenia, wierzę w Ciebie!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Dobrze, że Pan robi to co Pan robi! Dużo siły życzę i sukcesów

AK
50 zł

Artur Kulbaka

Powodzenia :)

MW

Magdalena Witczak

Trzymam kciuki! ????

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki!!! Musi się udać i chociaż obudzić część ludzi, którzy w imię dobra swoich dzieci negują fakty naukowe i narażają nas wszystkich wybuch epidemii!

PM
25 zł

Paweł Mokry

Popieram mocno bardzo!

MD
50 zł

Maciej Dragan

Cieszę się, że ktoś w końcu zajął się tematem. Wątpię, żeby przekonał antyszczepionkowców, ale może trafi do niezdecydowanych. Dziękuję Panie Dawidzie.

BW
25 zł

Barbara Wilk

Powodzenia!!!!! Mam nadzieję, że siły wystarczy !!!!

MF
25 zł

maria Filippowicz

Jestem za! za! za! Dość już tych antynaukowych bzdur.

PH
5 zł

Paweł Hajnos

Mój prywatny bohater od 2017

AJ

Agnieszka, Jakub i Jadzia Pierzchlewicz

Dziękujemy za pana pracę!

Martusia i Basia trzymają za Pana kciuki ???? Powodzenia

KZ

Kaja Zarakowska

Trzymam kciuki!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

????????

M
20 zł

Mateusz

Powodzenia!
Pokażmy tym oszołomom, że szczepienia to wybór z rozsądku, a nie wolność wyboru.
Fight against stupidity!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!!!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

OJ

Ola Jaworska

Brawo ! Trzymam kciuki za ten projekt !

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Brawo za podjęcie tematu w ten sposób! Powodzenia!

AN
50 zł

Adrianna Nowicka

Dziękuję za to, co robisz! STOP proepidemikom

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Świetny pomysł!!!

KS
50 zł

Karol Skoczylas

powodzenia!

MG
50 zł

Mirek Gawron

Powodzenia Panie Łukaszu!
Niech film będzie The Final Cut (osobiście wolę Wish You Were Here ;)

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Panie Doktorze, powodzenia! To niesamowicie budujące, że są tacy lekarze jak Pan

MB
100 zł

Magda Borowiak

Bardzo się cieszę, że Pan jest. Że nie jest Panu wszystko jedno. Dziękuję i wspieram.

KO
25 zł

Kunecka Ola

BS
100 zł

Bartlomiej Stus

Pozdrawiam z Nowej Zelandii i trzymam kciuki za kolege "po fachu".

Użytkownik anonimowy
15 zł

Użytkownik anonimowy

powodzenia!

MP
50 zł

Marek Piotr

Dzieki za podjecie tematu.

Dzięki za inicjatywę! Powodzenia i wyrazy uznania!

MK
22 zł

Magdalena Kawecka

Popieram całym sercem!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Tak trzymać!!!

TM
50 zł

Tomsie Molak-Tomsia

Anti-"Vaxxed" :)
Nie mogę się doczekać

Katarzyna Augustyn

Powodzenia! Trzymam kciuki!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Dawid, trzymam kciuki!

RW
25 zł

Robert Wysocki

Powodzenia!

LS
10 zł

lek. Sławomir Chrzanowski

Powodzenia!

MT
20 zł

Marcin Tomczak

Popieram, pozdrawiam

MJ
25 zł

Marcin Janik

odi profanum vulgus

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

dziękuję za to, że się Pan tego podjął

Wśród fizjoterapeutów altmed ( lub tradycyjna medycyna chińska) rozpowszechnia się wyjątkowo szybko... Pomocy!

100 zł

Jasiek Łuszczki

Powodzenia! Niech powstanie profesjonalnie zrobiony, rzetelny film edukacyjny!

nareszcie ktoś o tym powie więcej!

MP
50 zł

Magdalena Pleśniak

Zdecydowanie popieram. Film-szczepionka na antywacków.

EK
10 zł

Elżbieta Kiszło

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Szkalowanie antyszczepionkowców to nie tylko przyjemność, ale po pierwsze moralny obowiązek

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Doktorze, robisz świetną robotę. Niewdzieczną i irytującą, ale bardzo potrzebną. Dziękujemy!

Zdecydowanie popieram! I zdecydowanie wspieram!

PP
10 zł

Pablo Porębski

Zatrzymajmy antyszczepionkowych morderców dzieci

WH
100 zł

Wanda Halaczek

Powodzenia doktorze. Bardzo Pana cenię.

FS
10 zł

Fabian Szymański

Nareszcie :)

KO
19,99 zł

Kamil Ostrowski

Jak to zrobicie to pokażę to omamionemu znajomemu.

PK
25 zł

Paulina Kwiatkowska

Dziękuję za inicjatywę, popieram!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Tak trzymaj Dawid!! Trzeba walczyć z fake newsami na temat szczepień co anty-szczepionkowcy wygadują. Trzeba otworzyć umysły ludziom co łatwo wierzą we wszystko co inni narzucają (szarlataneria i itp.)

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Świetny pomysł!!!

TG
100 zł

Tomasz Gąsior

Dzięki i powodzenia

AF
4 zł

Agata Fąfera

Trzymam kciuki!

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

JM
5 zł

Joanna Maryniak

Pokazywanie szkodliwej działalności proepidemików to coś, co wspieram całym rozumem.

AM
50 zł

Adrian Marciak

Keep up the good work!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Jesteś Wielki! Podziwiam Twoją wolę walki w słusznej sprawie!

MM
100 zł

Marcin Mikoś

Jestem pediatrią z Poznania, w pełni popieram super inicjatywę, trzymam kciuki!!! :)

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia p. Doktorze!!!

MD
50 zł

MATEUSZ DYBEK

Lelum Polelum

PS
20 zł

Paweł Sosgórnik

Powodzenia w realizacji filmu, trzymam kciuki!

JR

Jarosław Romaniuk

Lekarzu mój internetowo ulubiony! Jako ratmed, zgodnie z linią zakompleksienia zawodowego, powinienem Cię nie szanować. Jest odwrotnie i więc chciałbym dorzucić słowa otuchy. Nie zarażaj się i nie poddawaj! Działaj dalej na rzecz popularyzacji rzetelnej wiedzy i EBM. Dziękuję

MJ
10 zł

M. J.

Ten film jest potrzebny i to prędko. W ciągu ostatnich kilku lat "odżyły" martwe choroby, strach na ulicę wyjść, wokół tykające bomby rozsiewające cholerstwa. Trzymam kciuki za udaną realizację dokumentu, powodzenia

MC
25 zł

Mikołaj Cięszczyk

W końcu!

A
20 zł

Aleksandra

Popieram

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Świetna robota

KM
25 zł

Konrad Milaszewski

Trzymam kciuki, może niewiele, ale studencka kieszeń hah

SS

Sadia Syed

Życzę powodzenia w realizacji!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Kill it with fire

ML

Monika Lewandowska

Powodzenia!

MZ
25 zł

Maciej Zieliński

Proponuję dodać do filmu żółte napisy. Większa szansa, że trafi w target.

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Super! Jestem na TAK! :)

NS
25 zł

Natalia Skorupa

Trzymam kciuki!

PL
50 zł

Paulina Ludziak

Popieram całym sercem!

DP
20 zł

Dominika Porazińska

Powodzenia!

BF
100 zł

B. Fiałek

Zabijmy status quo.

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Róbcie tej film jak najszybciej

AF
50 zł

Adam Fabisiak

Powodzenia! :)

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki!

RD
12 zł

Roman Dmowski

Oby więcej takich inicjatyw uświadamiających zwykłych ludzi o manipulacjach pana ptaszka ;)

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

AS
1 zł

Anita Suchodolska

Proszę zaprosić do filmu Justynę Socha żeby film był obiektywny A nie jednostronny.Pozdrawiam i zdrówka życzę i wytrwałości.Udanego filmu.

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia! Z niecierpliwością czekam na film! ????

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

JS
50 zł

Jacek Staszewski

Powodzenia! Bardzo potrzebna akcja!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Mam nadzieję na rzetelność, obiektywność i mimo wszystko szacunek (na filmie, żeby nie robić złego PR) do tych ludzi.

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Położna też się dorzuca!

RD
15 zł

Rafał Dudek

Trzymam kciuki, powodzenia! Rolą lekarzy jest również edukacja.

AM
50 zł

Anna Malinowska

MK
50 zł

Michał Kozłowski

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
500 zł

Użytkownik anonimowy

powodzenia, trzeba pokazać jaka są zakłamana organizacja

AS
10 zł

Adam Sobieraj

Trzyma kciuki też narzeczona... Studentka medycyny... Sara Zięba :D

Użytkownik anonimowy
400 zł

Użytkownik anonimowy

Podziwiam chęci i siły, powodzenia! Swoją drogą smutne, że musisz sam robić to, co w mojej opinii dawno już powinien był zrobić samorząd lekarski.

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki :)

EM
25 zł

Ela ML

Czas skończyć z tym ciemnogrodem! Super inicjatywa!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Proszę w materiale pamiętać o rzeczowym, a przede wszystkim chłodnym przedstawieniu faktów.
Oby ten materiał trafił do jak największej liczby osób!

RR
25 zł

Rafał Roszkowski

Słuszna inicjatywa. Powodzenia!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Popieram w 100%, powodzenia! Dobrze że są ludzie którym się chce walczyć z tą niebezpoeczną głupotą.

SG
20 zł

Sylwia Gołkowska-Krotla

W pełni popieram inicjatywę :) Pozdrawiam i trzymam kciuki.

100 zł

Michał Łapuć

Życzę powodzenia oraz sukcesów w procesie oswiecania ciemnoty narodu

Użytkownik anonimowy
11 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Mocno popieram inicjatywę. Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

AG
10 zł

Asia Gandziarowska

Powodzenia! Trzymam kciuki :)

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

szczytny cel!!

KP
15 zł

Karol Pajdak

Bardzo dobrze, że ktoś w końcu się za to zabrał - i bardzo dobrze, że akurat pan Dawid!

PW
100 zł

Paweł Winiarski

Trzymam serdecznie kciuki i dziękuję za Pańskie działanie przeciw szarlanterii i pseudonauce.

PM
100 zł

Paweł Malita

Dzięki za aktywność społeczną w tej dziedzinie, niejeden by odpuścił.

Powodzenia !

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia

Jazda z antyszczepami

P
25 zł

Piotr

Powodzenia Panie Doktorze

AS
200 zł

Agata Sadowska

Pozdrawiam i trzymam kciuki

GZ
25 zł

Grzegorz Zawadzki

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!!!

Michał Lipiński

Czekam!!!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

„Szacuje się, że tylko od 10 do 20 % wszystkich procedur medycznych, obecnie stosowanych w praktykach lekarskich, okazało się skuteczne w badaniach z grupą kontrolną.” http://www.princeton.edu/ ~ota/disk3/1978/7805_n.html
„Tylko około 15% interwencji medycznych jest poparte solidnymi dowodami… Po cz.. rozwińści dlatego, bo tylko 1% artykułów w czasopismach medycznych jest faktycznie naukowych i częściowo dlatego, bo wiele kuracji w ogóle nie zostało sprawdzonych.”
BMJ. 1991 Oct 5; 303(6806): 798–799.

BU
50 zł

Bartosz Uszacki

Na zdrowie. Popieram w 100% walkę z oszustami i pseudo nauką. Z przyjemnością dorzucam się do dzidy na antyszczepów.

A
25 zł

Agata

Powodzenia

MK
50 zł

Marta Kossek

tak trzymać!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Na co dzień walczę z miłośnikami urojonej boreliozy. Walka ze StopNop wygląda pewnie podobnie. Trzymaj się, Dawidzie!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

KW
10 zł

Karolina Wawerek

Powodzenia

MF
100 zł

Maciej Filipiuk

Doktorze, niech się Pan nie poddaje, razem damy radę!

KW
100 zł

Kuba Wolski

Brawo panie doktorze, zawsze wspierałem i będę wspierał!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Niech moc będzie z Tobą!

Użytkownik anonimowy
15 zł

Użytkownik anonimowy

Do boju!!!

IC
25 zł

Iza Cichowska

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

Mam nadzieję, że uda się osiągnąć cel, a przede wszystkim, że Socha cierpi na patologiczne głoszenie kłamstw i manipulacji.

GS
10 zł

Gosia Slezak

Dokładam cegielke

BK
25 zł

Bartłomiej Kęciński

Powodzenia :-)

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Jedyny znachor, którego szanuję to prof. Wilczur vel Antoni Kosiba!

AT
100 zł

Anna Tylman

Brawa, że panu się chce!

AS
25 zł

Agnieszka Strzelczak

Powodzenia!

AS
25 zł

AgS S

Powodzenia!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Na dobry początek. Powodzenia!

PW
50 zł

Patryk Wertka

Trzymam kciuki za realizację

Karolina Kędzierska-Kapuza

Powodzenia!

S
1 200 zł
SpecK
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
MM
1 000 zł
Mateusz Mazur
B
1 000 zł
Boleslaw i Anna Drapella
Dane ukryte
557 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
H
400 zł
Hubert
Dane ukryte
400 zł
Dane ukryte
AS
400 zł
Arvindh Sharma
310 zł
Paweł Mieczkowski
PG
300 zł
Pawel Grzesiowski
HA
300 zł
Hubert Adamczyk
PM
300 zł
Piotr Mlynczyk
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
I
200 zł
Iga
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
KF
200 zł
Krzysztof Fabijański
200 zł
Jakub Pietrucha
WH
200 zł
Wanda Halaczek
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
AS
200 zł
Arvindh Sharma
KP
200 zł
Krystian Polak
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
TW
200 zł
Tomek Wroński
200 zł
Krzysztof świtek
KK
200 zł
Kamil Kajetanowicz
RO
200 zł
Rafał O.
PZ
200 zł
Piotr Zieliński
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
MD
200 zł
Mirosław Druchowicz
B
200 zł
Bunny
ŁN
200 zł
Łukasz Nowak
MK
200 zł
Michał Kornblit
PS
200 zł
Pawel Szalecki
200 zł
Anna Łabuś
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
JJ
200 zł
Jola Jaros
ZK
200 zł
Zbigniew Kowalski
MB
200 zł
Marcin Bunsch
PS
200 zł
Piast Siwek
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
M
200 zł
Mirek Druchowicz
KB
200 zł
Karol Babiński
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
WH
200 zł
Wanda Halaczek
Michal Matuszewski
200 zł
Michal Matuszewski
DH
200 zł
Dorota Herse
AZ
200 zł
Artur Zajac
AB
200 zł
ANDRZEJ BOBULA
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
AS
200 zł
Agata Sadowska
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
155 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
MT
150 zł
Marcel Tyszkiewicz
AP
150 zł
Aleksandra Pusz
JS
150 zł
Joanna Sternal
WS
125 zł
Wojtek Szymczyk
Jędrzej K.
117 zł
Jędrzej K.
M
111 zł
mantaana
Dane ukryte
110 zł
Dane ukryte
P
100 zł
Przemysław matławski
CP
100 zł
Cezary Piech
ŁS
100 zł
Łukasz Szwed
PC
100 zł
Przemek Chroszcz
KP
100 zł
Katarzyna Pronobis
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
K
100 zł
Katarzyna Zbierska-Rubinkiewicz
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MK
100 zł
Maciej Kulesza
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
RP
100 zł
Rafał Piotrowski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
ML
100 zł
Michał Lipa
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
NC
100 zł
Nat Chm
ŁP
100 zł
Łukasz Pasternak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MM
100 zł
Mateusz Miedzik
E
100 zł
elzbieta zochowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
100 zł
Dominik Marszk
ŁT
100 zł
Łukasz Tworek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
BS
100 zł
Bartlomiej Stus
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PB
100 zł
Przemysław Buczkowski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PD
100 zł
Przemysław Dyk
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
K
100 zł
Konka
Marek Żółkowski
100 zł
Marek Żółkowski
PK
100 zł
Piotr Kresak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Z
100 zł
Zbigniew Szlosser
SK
100 zł
Stanislaw Kucia
DS
100 zł
David Szymańczyk
KC
100 zł
Karolina Czeska
D
100 zł
Dorota
KR
100 zł
Kasia Rodek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PJ
100 zł
Piotr Jarliński
Ł
100 zł
Łukasz
AM
100 zł
Andrzej Młynarczyk
KP
100 zł
Kasper Pumba
PW
100 zł
Paweł Winiarski
KK
100 zł
Katarzyna Korczak
A
100 zł
Anna Kozyra
MP
100 zł
Marcin Pajączkowski
BC
100 zł
Bartosz Cięszczyk
AB
100 zł
Agata Bielesz
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AP
100 zł
Armand Przygodzki
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MM
100 zł
Marcin Mikoś
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
J
100 zł
Joanna
JP
100 zł
Janusz Pietraczuk
KW
100 zł
Karolina Wereda
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KG
100 zł
Konrad Gałęzowski
MA
100 zł
Maciek Adamczyk
GH
100 zł
Grzegorz Hołdys
MM
100 zł
Michał Majka
A
100 zł
Anna
RC
100 zł
Robert Choinka
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MK
100 zł
Małgorzata Krawczyk
DC
100 zł
Dariusz Czubiński
MH
100 zł
Monika Hurek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MM
100 zł
Marcin Miszczyk
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
RG
100 zł
Robert Górski
AW
100 zł
Anna Witkowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KP
100 zł
Katarzyna Paluchowska-Odziemczyk
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
R
100 zł
Radosław
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
TK
100 zł
Tomasz Kiliński
ES
100 zł
Ewa Szcześniak
K
100 zł
Krzysztof
KP
100 zł
Katarzyna Pazdan
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
TS
100 zł
Tomasz Szczepaniak
Patryk Wodziński
100 zł
Patryk Wodziński
AT
100 zł
Anna Tylman
KM
100 zł
Karolina Majdiuk
E
100 zł
elżbieta Pląskowska
SW
100 zł
Szymon Woźniak
MK
100 zł
Marcin Krupinski
100 zł
Robert Łyszcz
E
100 zł
Erebus Etherie
TG
100 zł
Tomasz Gaczynski
MP
100 zł
Marcin Płoska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
100 zł
Paweł Święcicki
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
TG
100 zł
Tomasz Gąsior
DG
100 zł
Dorota Grządziel
PR
100 zł
Paweł Radomski
BS
100 zł
Barbara Sinkowska
DG
100 zł
Dominik Golicki
AS
100 zł
Andrzej Stankiewicz
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Leszek Cibor
100 zł
Leszek Cibor
WH
100 zł
Wanda Halaczek
DS
100 zł
Dżordż Sorosz
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MJ
100 zł
Maciej Jędrzejko
KB
100 zł
Kasia Borek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
P
100 zł
Paweł Śliwiński
JS
100 zł
Justyna Shire
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PP
100 zł
Paula Pacholec
AD
100 zł
Arkadiusz Darocha
M
100 zł
m.domagala
MB
100 zł
Magda Borowiak
KM
100 zł
Krystian Meresinski
MD
100 zł
Marcin Dylewski
MR
100 zł
Marek Rowiński
AC
100 zł
Agnieszka Chowaniec
PD
100 zł
Patryk Drapalski
100 zł
Jasiek Łuszczki
AP
100 zł
Adam Ptasiński
GG
100 zł
Grzegorz Gacoń
U
100 zł
Ulala
RK
100 zł
Radosław Kalinowski
MW
100 zł
Magdalena Włodarczyk
L
100 zł
Lubomir
KM
100 zł
Kamila Mura
KK
100 zł
Katarzyna K
JP
100 zł
Janusz Pietraczuk
P
100 zł
Piotr
S
100 zł
Sylwia
MP
100 zł
Michał Palczak
K
100 zł
Kinga
MW
100 zł
Marcin Wołowiec
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
A
100 zł
Anna
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
GU
100 zł
Grzegorz Urbanek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AL
100 zł
Antoni Leja
MF
100 zł
Magdalena Frydrych
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MW
100 zł
Matylda Wójcik
PS
100 zł
Pawel Szemla
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KS
100 zł
Krzysztof Szczurek
MM
100 zł
Małgorzata Markowska
LG
100 zł
Lek. Grzegorz Kulikowski
PT
100 zł
Piotr Toczko
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KC
100 zł
Karolina Czeska
TJ
100 zł
Tomasz Jankowiak
AZ
100 zł
Albert Zentner
KS
100 zł
Krzysztof Seiler
E
100 zł
Ewela
MB
100 zł
Marika Bajak
TB
100 zł
Tomasz Brzoskwinia
TJ
100 zł
Tomasz Jankowiak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
WO
100 zł
Witold Oleszkiewicz
MG
100 zł
Michał Głowacki
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PM
100 zł
Paweł Malita
100 zł
Łukasz Hejnak
100 zł
Piotr Kopalko
A
100 zł
Agnes Agnieszka Polak Ljung
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
100 zł
Michał Łapuć
MZ
100 zł
Marek Zawadzki
PK
100 zł
Paweł Kowalczyk
A
100 zł
aga.szot
M
100 zł
Magda
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MP
100 zł
Michał Paszowski
M
100 zł
marika.lup
DM
100 zł
Dominika M.
SK
100 zł
Szymon Koseski
K
100 zł
Kubek
MS
100 zł
Marlena Szyndler
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
DK
100 zł
Daniel Klein
MO
100 zł
Małgorzata Orzechowska
ZP
100 zł
Zbigniew Parys
MK
100 zł
Magdalena Kobos
100 zł
Małgorzata Solecka
IP
100 zł
Ignacy Przech
KK
100 zł
Karol Kugiejko
MS
100 zł
Mateusz Stępka
D
100 zł
Darek
HS
100 zł
Hanna Soćko
MM
100 zł
Marcin Mikoś
KO
100 zł
Krzysztof Ostrowski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KW
100 zł
Kuba Wolski
WP
100 zł
Wojciech Perekitko
MF
100 zł
Maciej Filipiuk
TP
100 zł
Tomasz Pluszczyk
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
BF
100 zł
B. Fiałek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JM
100 zł
Janusz Mrzigod
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
A
95 zł
Anna Tyrchan
PM
75 zł
Paweł Macieląg
M
60 zł
Magdalena Zadrożna
M
60 zł
Marcin Kucharski
Dane ukryte
60 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
56 zł
Dane ukryte
PW
55 zł
Paweł Witkowski
MK
55 zł
Mateusz Kępka
MS
52 zł
Michał Stankiewicz
Dane ukryte
51 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MS
50 zł
Malgorzata Szteler
SM
50 zł
Sebastian Maciejewski
OS
50 zł
Olga Sitnicka
AL
50 zł
Aneta Lawrenc-Chrobak
JJ
50 zł
Jakub Jurewicz
MG
50 zł
Michał Gzella
TB
50 zł
Tomasz Borusiak
TG
50 zł
Tomasz Gerstel
PP
50 zł
Paweł Pietralik
AD
50 zł
Adam Dąbrowski
ZT
50 zł
Zuza Tarkota
BR
50 zł
Bartosz Rebeś
PG
50 zł
Paweł Gębaczyk
EK
50 zł
Ewa Kowalewska
50 zł
Damian Parol
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MD
50 zł
Maciej Dragan
AR
50 zł
ANNA Rokosz
M
50 zł
Monika Karna
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KP
50 zł
Karolina Parada
MF
50 zł
Mikołaj Front
AP
50 zł
Aneta Paszenda
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JJ
50 zł
Jakub Jędrysiak
MS
50 zł
Michał Szargiej
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PK
50 zł
Piotr Kubica
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Martyna Molak-Tomsia
J
50 zł
Joanna Paliwoda
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
50 zł
Michał Jureczek
KS
50 zł
Katarzyna Salamon
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AM
50 zł
Adam Miller
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JT
50 zł
Joanna Taszakowska
PK
50 zł
Piotr Kalicki
EP
50 zł
Emilia Pietrzyk
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
J
50 zł
Jowka T
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
I
50 zł
Izabela
DD
50 zł
Dariusz Dabrowski
50 zł
Rafał Łaskarzewski
KE
50 zł
Katarzyna E. Witkowska
PW
50 zł
Patryk Wertka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KB
50 zł
Katarzyna Bąk
DP
50 zł
Dorota Pyś-Tarnowska
Barbara Przybyłowska-Jackiewicz
50 zł
Barbara Przybyłowska-Jackiewicz
50 zł
Jakub Loster
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MD
50 zł
Małgorzata Drabko
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MK
50 zł
Magdalena Kośny
KO
50 zł
Katarzyna Oźminkowska
DG
50 zł
Dorota Graszek
50 zł
Tomasz Święconek
ŁŚ
50 zł
Łukasz ŚCCS
Anna Kulczyk-Szymanska
50 zł
Anna Kulczyk-Szymanska
BM
50 zł
Bartosz Muszyński
SP
50 zł
Szymon Piotrowski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
DS
50 zł
Daniel Sobieraj
JK
50 zł
Joanna Kuczyńska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AA
50 zł
Aleksander Adamski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
EW
50 zł
Ela Wojtas
PZ
50 zł
Piotr Zieleniewski
SN
50 zł
Szymon Nowak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MN
50 zł
Monika Nycz
ES
50 zł
Ewa Starzyk
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PC
50 zł
Patrycja Cesnuleviciene
JG
50 zł
Joanna Golenia
KW
50 zł
Krystian Wiśniewski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
DS
50 zł
Dawid Stojanowski
DD
50 zł
dr Dry
KM
50 zł
Katarzyna Michalska
RA
50 zł
Robert Augustyn
K
50 zł
K. Salach
KL
50 zł
Katarzyna Lipka
OR
50 zł
Olga Rostkowska
TW
50 zł
Tadeusz Witkowski
MT
50 zł
Maryla Tomica
BG
50 zł
Barbara Grzech
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
G
50 zł
Gosia
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JM
50 zł
Jakub Mendry
KF
50 zł
Kacper Fiedorowicz
BR
50 zł
Bartosz Rojek
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Ł
50 zł
Łukasz
MK
50 zł
Monika Królak
WD
50 zł
Wojciech Drabio
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
WK
50 zł
Waldemar Kwiatkowski
EP
50 zł
Elżbieta Początek
AN
50 zł
Adrianna Nowicka
MK
50 zł
Michał Kozłowski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
RO
50 zł
Rafał Olszewski
KH
50 zł
Kamila Hetman
RJ
50 zł
Radek Jędryszczak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JS
50 zł
Jacek Staszewski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PM
50 zł
Pawel Malecki
DK
50 zł
Damian Kwiatkowski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
CM
50 zł
Cezary Modrzejewski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
DC
50 zł
Dominika Ciuła
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
D
50 zł
Dr Dry
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MH
50 zł
Marzena Heryszek
MR
50 zł
Maciej Raczyński
AM
50 zł
Aleksandra Myszczuk
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MF
50 zł
Mateusz Falkowski
MF
50 zł
Malgorzata Filonowicz
A
50 zł
Agnieszka
ES
50 zł
Ewa Szcześniak
L
50 zł
Lukasz Kamieniecki-Mruk
GO
50 zł
Grzegorz Orciuch
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
LS
50 zł
Lidia Suchecka
MP
50 zł
Mateusz Przybył
MS
50 zł
Mateusz Szczepański
R
50 zł
Romuald Stefański
KW
50 zł
Kacper Waliński
50 zł
Karolina Brzycka
AK
50 zł
Andrzej Kras
DW
50 zł
Dominika Winiarska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Adam
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
J
50 zł
Jaroslaw Gracka
MN
50 zł
Marek Nowak
KN
50 zł
Katarzyna Nagórko
AM
50 zł
Anna Malinowska
BG
50 zł
Barbara Giżycka
ŁS
50 zł
Łukasz Szczurowski
MP
50 zł
Marek Pettka
K
50 zł
Karol Czaj
K
50 zł
Karolina
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AP
50 zł
Anna Panfil
MP
50 zł
Marlena pilarczyk-Janicka
GP
50 zł
Grzegorz Paleczek
MP
50 zł
Magdalena Pleśniak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JB
50 zł
Jan Bartuszek
MM
50 zł
Michał Matuszewski
DM
50 zł
Dorota Możdżeń
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
E
50 zł
erysman
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
O
50 zł
Olo
EH
50 zł
Elżbieta Habało
MM
50 zł
Mikołaj Michalik
AK
50 zł
Agnieszka Kozłowska
50 zł
Sebastian Cichosz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AK
50 zł
Artur Kulbaka
PL
50 zł
Paulina Ludziak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MC
50 zł
Michał Chruszcz
ZS
50 zł
Ziemowit Strzelczyk
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MR
50 zł
Marta Roczek
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MK
50 zł
Michał Krzyżanowski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MJ
50 zł
Marta Jaworska
AA
50 zł
Adam Arendarczyk
A
50 zł
Agnieszka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KK
50 zł
Krystyna Kwiatkowska
ŁK
50 zł
Łukasz Krupiński
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
BK
50 zł
Bartosz Kołodziejczyk
AG
50 zł
Anna Gutkowska
JH
50 zł
Jan Horydowiec
UD
50 zł
Uros Drnovsek
BU
50 zł
Bartosz Uszacki
AN
50 zł
Agnieszka Nowinska
MZ
50 zł
Marcin Zagórski
KS
50 zł
Karol Skoczylas
EM
50 zł
Emilia Marlikowska
RA
50 zł
Rafał Attinger
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
50 zł
Maciej Śliwa
PM
50 zł
Piotr Michna
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PW
50 zł
Paweł Wróblewski
AM
50 zł
Adrian Marciak
JS
50 zł
Jurand Silicki
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KK
50 zł
Karol Koziol
DC
50 zł
Dawid Czylok
NN
50 zł
No Name
B
50 zł
Bartosz Muszynski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MD
50 zł
Michał Domaszewski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AB
50 zł
Adam Becmer
MJ
50 zł
Marcin Jezienicki
M
50 zł
Mariusz
MW
50 zł
Małgorzata Walczak
JM
50 zł
Joanna Miernik
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
DP
50 zł
Dariusz Pilecki
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KS
50 zł
Kaja Skorzyńska
KD
50 zł
Karolina Domagalska
MO
50 zł
Mateusz Ozga
PP
50 zł
Piotr Piotrowski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
DZ
50 zł
Dominika Zimny
A
50 zł
Aleksandra
ML
50 zł
Michalina Lech
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
J
50 zł
Jana
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AN
50 zł
Aleksandra Nalikowska-Krzykowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
IM
50 zł
Ida M
P
50 zł
Pati
KK
50 zł
Karol Kaczorowski
MP
50 zł
Marek Piotr
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
50 zł
Joanna Gosz-Biolik
TC
50 zł
Tomasz Cichoń
LA
50 zł
Lek. Agnieszka G-M
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
L
50 zł
Lek. Sandra Gradek
AR
50 zł
Adam Rogacki
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PK
50 zł
Piotr Kurek
AW
50 zł
Anna Wójtowicz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Aleksandra
M
50 zł
Malgorzata
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KP
50 zł
Karolina Prendota
KP
50 zł
Karol Pasternak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Marek Śledziona
50 zł
Marek Śledziona
H
50 zł
Hanna
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
D
50 zł
Daniel
SB
50 zł
Szymon Borzęda
JS
50 zł
Julia Skulimowska
M
50 zł
Michał
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
D
50 zł
Daria Smerd
PM
50 zł
Paweł Maniciak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
SK
50 zł
Sandra Kas-Skrobańska
MK
50 zł
Marta Kwiatkowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PP
50 zł
Przemysław Piela
50 zł
Anna Łuczynska-Sopel
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
LL
50 zł
Linh Lucewicz
P
50 zł
Paweł
TB
50 zł
Tata Bliźniaczek
MC
50 zł
Magdalena Chmiel-Nowak
EC
50 zł
Emilia Cepowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AF
50 zł
Adam Fabisiak
ML
50 zł
Magdalena Litarska
LS
50 zł
Lidia Stachura
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KS
50 zł
Karolina Stachowiak
EK
50 zł
Ewa Kozłowska
MS
50 zł
Maria Studzinska
MP
50 zł
Marek Puszczało
MK
50 zł
Małgosia Kosmala
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Alisia
KN
50 zł
Katarzyna Niekurzak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AD
50 zł
Agnieszka Derdowska
MH
50 zł
Magda Hejmo
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AT
50 zł
Andrzej Tomana
ME
50 zł
Marceli Erm
SG
50 zł
Szymon Grabecki
AM
50 zł
Artur Mitrosz
BS
50 zł
Beata Springer
N
50 zł
Natalia Tsoi
KS
50 zł
Krystyna Solawa-Lipecka
EG
50 zł
Elwira Głód
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PB
50 zł
Piotr Bębenek
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MR
50 zł
Marta Retkiewicz
GK
50 zł
Grażyna Krol
TD
50 zł
Tomasz Dutkowski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MS
50 zł
Małgorzata Szorc
KW
50 zł
Karolina Włodarczyk
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KK
50 zł
Krzysztof Kazmierczak
JW
50 zł
Jakub Walendziak
EW
50 zł
Ewelina Weresniak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PT
50 zł
Paweł Trzcinski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Anna Fijoł
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MG
50 zł
Mirek Gawron
R
50 zł
Robert
JG
50 zł
Joanna Gondorek
MP
50 zł
Monika Pokojska
MW
50 zł
Magdalena Wojtaszewska
F
50 zł
Filip Kierek
PK
50 zł
Pawel Krawczyk
J
50 zł
Joanna Włodarz
TK
50 zł
Tomasz Kendzia
MG
50 zł
Michał Gogolczyk
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
BM
50 zł
Barbara Mirkiewicz
50 zł
Monika Żółkoś
MM
50 zł
Monika Matusiak
E
50 zł
Ewa Ozdoba
JB
50 zł
Jaromir Bracki
MZ
50 zł
Magda Zadrożna
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KZ
50 zł
Karolina Zegarek
MW
50 zł
Małgorzata Wesołowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
BK
50 zł
Bartlomiej Koperski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PB
50 zł
Piotr Brążkowski
KB
50 zł
Karolina Bień
KM
50 zł
Krzysztof Marosz
K
50 zł
Kuba
R
50 zł
Ryszard Wołosiuk
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KW
50 zł
Karolina Wereda
J
50 zł
Jan Fiałkowski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
D
50 zł
dominik
HR
50 zł
Hubert Rachubiński
KU
50 zł
Kacper Urbaniak
ŁG
50 zł
Łukasz Ga
ŁJ
50 zł
Łukasz Jaśkiewicz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
J
50 zł
Jakub Kubala
OB
50 zł
Olga Ber
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Anna
MB
50 zł
Magdalena Balicka-Strc
AC
50 zł
Agata Czerniakiewicz
MW
50 zł
Magdalena Woźniak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KM
50 zł
Kate McKnight
ŁG
50 zł
Łukasz Groszkowski
50 zł
Karolina Buczkowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Aleksander Przybylski
50 zł
Aleksander Przybylski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
DP
50 zł
Dawid Płuciennik
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
K
50 zł
Kamil T
MD
50 zł
Michał Duda
MK
50 zł
Marta Kossek
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Magdalena Lupinska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
IZ
50 zł
Iga Zaniat
BK
50 zł
Beata Kłopocka-Gzyra
TT
50 zł
Tomasz Turcza
KM
50 zł
Katarzyna Miechowicz
MB
50 zł
Maciej Bartkowiak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MD
50 zł
MATEUSZ DYBEK
Monika Neudek
50 zł
Monika Neudek
BS
50 zł
Bartosz Strożek
P
50 zł
Piotr Mróz
EK
50 zł
Emilia Książek
ML
50 zł
Michał Leja
M
50 zł
Malgorzata D
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KW
50 zł
Krzysztof Wójcik
JN
50 zł
Jedrzej Nowak
KW
50 zł
Karol Woźniak
ER
50 zł
Ewa Reszka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
50 zł
Anna Łach
MO
50 zł
Mateusz Owsianny
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MK
50 zł
Małgorzata Kot
MT
50 zł
Marta Tomica
MN
50 zł
Marek Nowak
MB
50 zł
Magdalena Brancewicz
EJ
50 zł
Eleni Jasiukiewicz