id: efudwu

po kwasicy bez środków do życia

po kwasicy bez środków do życia

 
Damian Adamczyk

Aktualności4

  • Mieszkanie aktualnie opłacone za co bardzo dziękuję ale. Dostałem kolejna receptę więc muszę zwiększyć kwotę 
Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.

Opis zrzutki

Witajcie niestety znów jestem zmuszony zrobić zrzutkę 😫 bardzo potrzebuje waszej pomocy
Po pierwszym dniu krotkiego wyjazdu do Kołobrzegu trafiłem do szpitala z ciężka Kwasica metaboliczna
Musiałem wrócić biletem kretytowym do Wrocławia bo zostałem tam sam 
Tak że straciłem pracę a wynajmuje mieszkanie, zostałem całkowicie bez jakich kolwiek środków do życia oraz nie mam za co wykupić potrzebnych mi leków 
Choruje na cukrzyce od 2012r 
Więc jeśli jest osobą co jest w stanie pomóc stanąć na nogi to bardzo dziękuję pozdrawiam Damian

Komentarze 8

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez