id: efudwu
po kwasicy bez środków do życia
po kwasicy bez środków do życia
Aktualności4
-
Mieszkanie aktualnie opłacone za co bardzo dziękuję ale. Dostałem kolejna receptę więc muszę zwiększyć kwotę
Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.
Opis zrzutki
Witajcie niestety znów jestem zmuszony zrobić zrzutkę 😫 bardzo potrzebuje waszej pomocy
Po pierwszym dniu krotkiego wyjazdu do Kołobrzegu trafiłem do szpitala z ciężka Kwasica metaboliczna
Musiałem wrócić biletem kretytowym do Wrocławia bo zostałem tam sam
Tak że straciłem pracę a wynajmuje mieszkanie, zostałem całkowicie bez jakich kolwiek środków do życia oraz nie mam za co wykupić potrzebnych mi leków
Choruje na cukrzyce od 2012r
Więc jeśli jest osobą co jest w stanie pomóc stanąć na nogi to bardzo dziękuję pozdrawiam Damian
Po pierwszym dniu krotkiego wyjazdu do Kołobrzegu trafiłem do szpitala z ciężka Kwasica metaboliczna
Musiałem wrócić biletem kretytowym do Wrocławia bo zostałem tam sam
Tak że straciłem pracę a wynajmuje mieszkanie, zostałem całkowicie bez jakich kolwiek środków do życia oraz nie mam za co wykupić potrzebnych mi leków
Choruje na cukrzyce od 2012r
Więc jeśli jest osobą co jest w stanie pomóc stanąć na nogi to bardzo dziękuję pozdrawiam Damian
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
Hgmfhr
Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia. Będzie dobrze
Jeszcze będzie przepięknie 🙂
Dużo zdrowia!
Trzym się!