id: egz2sw

Rehabilitacja po wypadku paralotniowym kolegi Łukasza Mścisza.

Rehabilitacja po wypadku paralotniowym kolegi Łukasza Mścisza.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 167 057 zrzutek i zebrali 1 214 271 907 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności7

 • Aktualnie trwa ciągła i trudna walka o mobilność, walka z trudno gojącą się raną. Codzienna rehabilitacja, fizyko i kinezyterapia, wymagające wyjazdy do komory hiperbarycznej. Jest progres chociaż ciągle na dwóch podporach bez obciążania prawej nogi to widać efekty mozolnej pracy. W tym wszystkim pomoc rodziny i paru bliskich osób jest ogromnym wsparciem - za każdy dzień i dobre slowo Wielkie DZIĘKI !!!
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witajcie! Dnia 9.08.2018 miał miejsce wypadek na paralotni naszego kolegi Łukasza Mścisza. W wyniku wypadku uszkodzony został kręgosłup oraz prawa kończyna dolna. Obecnie jest już po dwóch długich operacjach w Preston. Stan zdrowia znacząco się poprawia. Czeka również na zgodę by przetransferować go do Polski gdzie znacznie łatwiej będzie można sprawować nad nim opiekę, której niewątpliwie wymaga. Do tej pory niesamowicie aktywny człowiek, który sam wielokrotnie bezinteresownie pomagał innym wymaga pomocy innych. Czeka go również długa droga by powrócić do sprawności i samodzielności. Wspólnie z grupą znajomych organizujemy tę zrzutkę na rehabilitację. O sytuacji postaramy się informować na bieżąco. Zachęcam do przeczytania postu Groszka (Łukasza Mścisz). https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1954773381250622&id=100001539379904&comment_id=1966276763433617 Koledzy

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 165

preloader

Komentarze 12

 
2500 znaków