id: eh3hxh

Na drona do poszukiwań oraz sprzęt ratowniczy jedyny w Województwie

Na drona do poszukiwań oraz sprzęt ratowniczy jedyny w Województwie

Nasi użytkownicy założyli 1 169 333 zrzutki i zebrali 1 218 135 937 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Chcielibyśmy Cię serdecznie zachęcić do wsparcia naszej grupy poszukiwawczo-ratowniczej GRS OP BIZON poprzez udział w zrzutce na zrzutka.pl. Jesteśmy niezwykłą grupą ludzi, którzy poświęcają swój czas i wysiłek, aby chronić nasze społeczności i pomagać w nagłych sytuacjach.

Jako członkowie GRS OP BIZON, codziennie stawiamy czoła trudnym wyzwaniom. Poszukujemy zaginionych osób, udzielamy pomocy w przypadku klęsk żywiołowych i ratujemy życie w sytuacjach kryzysowych. Nasza determinacja i odwaga są nieocenione dla naszego społeczeństwa.

Ale aby kontynuować naszą ważną misję, potrzebujemy Twojego wsparcia. Zebrane środki z naszej zrzutki zostaną przeznaczone na zakup drona do akcji poszukiwawczych, podstawowego sprzętu oraz paliwa, które są niezbędne do prowadzenia naszych działań ratunkowych. To obejmuje urządzenia nawigacyjne, wyposażenie medyczne, narzędzia ratownicze i wiele innych niezbędnych elementów.

Nasz sztab do działań poszukiwawczych dociera do niemal wszystkich poszukiwań w Województwie Kujawsko-Pomorskim, rocznie jeździmy na ponad 150 akcji, więc Twoja pomoc może mieć ogromne znaczenie. Każda wpłata, mała czy duża, przyczyni się do zwiększenia naszych możliwości w działaniu na rzecz bezpieczeństwa i ochrony naszej społeczności. Razem możemy wspierać naszą misję i dawać nadzieję tym, którzy nas potrzebują w najtrudniejszych chwilach.

Dlatego proszę Ciebie, dołącz do nas i wesprzyj GRS OP BIZON poprzez udział w naszej zrzutce na zrzutka.pl. Twoja hojność i wsparcie będą miały realny wpływ na ochronę i ratowanie życia ludzi w naszym regionie. Wspólnymi siłami możemy uczynić świat lepszym miejscem.

Dziękuję za Twoją życzliwość i wsparcie!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 22

 
Użytkownik niezarejestrowany
5 zł
AD
Amadeusz Dominiak
20 zł
XX
XXX
10 zł
XY
xyz
20 zł
AW
Angelika Wiśniewska
20 zł
MW
Magda Walczak
50 zł
ML
Mikołaj Lisowski
EJ
Elżbieta Jankowska
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków