id: eh7frf

Przystań Chwały - Koncert Świąteczny

Przystań Chwały - Koncert Świąteczny

Nasi użytkownicy założyli 978 829 zrzutek i zebrali 998 820 947 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Miło nam poinformować, że patronem medialnym naszego wydarzenia będzie Radio Plus. xQRWnXm6c4QNYbT7.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Często słyszymy: muzyka łagodzi obyczaje. To prawda. Kto z nas po ciężkim dniu w pracy czy w szkole nie próbował ukoić nerwów dobrą muzyką, ten wie, że to działa :) Jednak czasem w muzyce chodzi o coś więcej. W starożytności św. Augustyn mawiał, że: kto śpiewa - podwójnie się modli. Wierzymy, że taka modlitwa, choć dziś już trochę zapomniana, może być odpowiedzią na pustkę, strach czy bezsilność, w obliczu problemów dnia codziennego :)


I właśnie na taką śpiewaną modlitwę chcielibyśmy Cię zaprosić 6 stycznia 2023 r. o godz. 16.00 do Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Radomiu na ulicy Reja 7!

v5cc70fd5e4551c5.jpg

Podczas koncertu świątecznego wystąpią, zagrają i zaśpiewają dwa zespoły. Chór Ewangelicki im. Oskara Kolberga z Radomia, który wykona dla Państwa koncert kolęd. Drugim wykonawcą będzie projekt Przystań Chwały, który zagra koncert uwielbienia. Przewidujemy także wspólny występ obu zespołów. Wydarzenie ma charakter ponadwyznaniowy. Wierzymy, że modlitwa i uwielbienie Boga ma właśnie taki wymiar. Kierujemy zaproszenie do wszyskich ! 


Stawiamy na jakość muzyczną. Zdajemy sobie sprawę, że dobre doświadczenia werbalne, słuchowe pomagają także w duchowym doświadczaniu. Nasz zespół składa się z profesjonalnych muzyków z Radomia, Warszawy i okolic, a także młodych, utalentowanych solistów. Kierownikiem zespołu jest Łukasz Bizoń, muzyk, gitarzysta, realizator i producent muzyczny współpracujący z wieloma regionalnymi i ogólnopolskimi artystami. To on wraz z żoną Malwiną jest pomysłodawcą muzycznego wydarzenia Przystań Chwały. Od lat noszą w sercu potrzebę muzycznego uwielbienia Boga.


Chór Ewangelicki im. Oskara Kolberga z Radomia. Dyrygentem jest ks. Katarzyna Rudkowska. Na swojej stronie www tak piszą o sobie: jesteśmy chórem z pasją i misją, śpiewamy wśród ludzi i dla ludzi, nie dla nagród, sławy czy pieniędzy. Jesteśmy rodziną chórową, którą łączy pasja do muzyki i miłość do Boga.

p381c9bb7140fdb1.jpg

Aby koncert mógł się odbyć, potrzebujemy wsparcia finansowego. Kwota zebrana podczas tej zbiórki zostanie przeznaczona na wynagrodzenie dla obsługujących wydarzenie, sprawy techniczne i nagłośnienie. To zagwarantuje wysoką jakość koncertu. A jeśli uda się uzbierać wyższą kwotę to postaramy się o nagranie całego wydarzenia audio-video i udostępnienie fragmentów na platformach społecznościowych.


Z góry dziękujemy za wszelką pomoc !Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 9

MC
100 zł
MR
Michał Retelewski
400 zł
JO
AMOK
200 zł
PZ
:-)
200 zł
MB
Mirosława Bizoń
100 zł
JU
Jumaku
50 zł
JS
Joanna K.
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AM
Anna
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!