id: ehng7n

Pomoc dla Darii!

Pomoc dla Darii!

Nasi użytkownicy założyli 1 166 692 zrzutki i zebrali 1 213 486 427 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Decyzją osób, które uczestniczyły w zrzutce, kwota uzyskana podczas akcji pokryje koszty powstania nagrobku w miejscu pochówku. Pozostałe pieniądze zostaną przekazane na inny cel charytatywny (inne potrzebujące dziecko). Tak by chciała Daria, tak też zdecydowała większość z Was. Jeśli któryś z darczyńców nie zgadza się z tą wizją, prosimy o informacje zwrotną w komentarzach, pieniądze zostaną odesłane.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Kochani, Nasza wspólna Koleżanka Daria doznała obszernego, bardzo poważnego poparzenia ciała wskutek wypadku w pracy. W tej chwili nasza Fighterka walczy dzielnie o swoje zdrowie w szpitalu! To jest właśnie ten moment, w którym my musimy powalczyć razem z Nią, by po powrocie do nas mogła skupić się w 100% na swojej rekonwalescencji. Zmobilizujcie się proszę i wrzućcie co łaska - wszelkie formy pomocy są potrzebne, a każda złotówka ułatwi do nich dostęp. There is no „I” in „TEAM”!

Szanowni Darczyńcy, kochani Przyjaciele.

Chcielibyśmy podziękować za ogromny wkład i chęć pomocy jaką bez wahania podjęliście. Okazane serca i wsparcie tliły wciąż nadzieję na szczęśliwy koniec. Życie zdecydowało jednak inaczej. Mamy nadzieje, że Daria jest z nami, uśmiecha się i tak jak my, cieszy z tego, że miłość do drugiego człowieka jest wartością nadrzędną, zwycięża wszystko.Kwota jaką udało nam się wspólnie zgromadzić zostanie przekazana rodzinie Darii. Tych, którzy z różnych względów maja odmienne zdanie proszę o pozostawienie wiadomości o zwrocie wpłat.Dziękujemy.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 723

preloader

Komentarze 49

 
2500 znaków