id: ej5yty

Debiutancka płyta Lisu "W Dialogu"

Debiutancka płyta Lisu "W Dialogu"

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 152 932 zrzutki i zebrali 1 198 327 465 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

18 maja weszliśmy do Studia Monochrom i nagraliśmy debiutancką płytę "Lisu - W Dialogu". Zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć nas w wydaniu płyty do wpłacania na zrzutkę - każdy kto wpłaci minimum 50 zł otrzyma płytę z małą niespodzianką. Premiera płyty przewidziana jest na 08.12.2023.Lisu

Zespół założony przez Marcina Lisowskiego aka Lisu, jednego z twórców Samoorganizacji Artystycznej Zamek Nadaje, gitarzystę i poetę, znanego z takich zespołów jak Ga-Ga Zielone Żabki, Soulja Hooligans. Zespół współtworzą: Piotr Broda Wołyniec – perkusja, Arkadio Buendi Jaffa – bas, Daniel Osiat Osiatycki – klawisze, Paweł Leman Lemański – saksofon, Maciej Maślak Blejzing – puzon. To spotkanie różnych alternatywnych, muzycznych światów, od reggae i punka, przez ska i funk po jazzowe i hip-hopowe inspiracje.


Debiutancka płyta „Lisu – W dialogu”

Teksty zawarte na płycie dotykają tematu dialogu, obrazując uniwersalne problemy na przykładzie indywidualnych doświadczeń. Okazuje się, że dialog to sztuka trudniejsza niż może się wydawać, wymaga otwarcia na to co na zewnątrz nas, na innych. Jednakże, aby to otwarcie było możliwe, potrzebny jest pierwszy krok, przyjrzenie się samemu sobie.


Nagrania i współprodukcja: Ignacy Gruszecki, Studio Monochrom. Mix, mastering, współprodukcja: Mariusz Dziurawiec. Okładka: pomysł Luisa, zdjęcia Remigiusz Jasiński, wykonanie Artur Pasiek, miejsce Czaisz? Czajownia Wrocław.


Dziękujemy za każde wsparcie, dzięki Wam możemy postawić kolejny krok w naszej twórczości. Poniżej dwa utwory w wersji live, które w wersji studyjnej znajdą się na płycie.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 96

PT
Przemek Turek
50 zł
MN
Marika
60 zł
DS
Domi
50 zł
AL
Aga Lenart
85 zł
GA
Gandalf
200 zł
JA
Jadzia
100 zł
DB
Dorota
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
BK
Bartlomiej Klukowski
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 17

 
2500 znaków