id: ek34m8

Wsparcie Stowarzyszenia "Błysk"

Wsparcie Stowarzyszenia "Błysk"

Nasi użytkownicy założyli 957 436 zrzutek i zebrali 964 052 797 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Stowarzyszenie „Błysk” działające na rzecz rozwoju bezpieczeństwa i wzmocnienia przekazu informacji w regionie jako nadrzędny cel swojej działalności obrały sobie utworzenie OCHOTNICZEJ GRUPY POSZUKIWAWCZEJ oraz SZKOLENIE MAŁOPOLAN Z UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY.


Stowarzyszenie „Błysk” podejmuje szereg działań związanych z poprawą świadomości mieszkańców odnośnie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Na takie działania składają się przede wszystkim szkolenia i pokazy z pierwszej pomocy prowadzone przez odpowiednio przygotowanych ratowników. Pragniemy w najbliższym czasie przeprowadzić również szkolenia dla seniorów, rodziców uczniów szkół i przedszkoli oraz członkiń Kół Gospodyń Wiejskich.


 Aby móc w pełni realizować swoje plany oraz cele statutowe stowarzyszenia planujemy zakup kilku fantomów do nauki RKO, specjalistycznego defibrylatora szkoleniowego AED oraz apteczek i niezbędnego sprzętu, który posłuży do przeprowadzenia wspomnianych wyżej szkoleń. W czasie spotkań podkreślamy także konieczność udzielania pierwszej pomocy, która w wydatnym stopniu może przyczynić się do zwiększenia szans życiowych poszkodowanego lub jego pełnego powrotu do zdrowia.

 jbifChTahbvIgguj.jpg

VrcGOyb7prFfoOnS.jpgDodatkowo nasza działalność ma na celu doposażenie Powstającej Ochotniczej Grupy Poszukiwawczej, która już teraz może poszczycić się udziałem w kilku udanych akcjach poszukiwania osób zaginionych. Jest to możliwe, dzięki Specjalistycznemu Dronowi, którym dysponujemy. Sprzęt jest wyposażonym w kamerę termowizyjną – pozwala to wykonać poszukiwania zaginionej osoby w trudno dostępnym terenie, jak również można zlokalizować epicentrum danego wydarzenia, np. pożaru.UfzaGZPpCj5zj5zc.jpg Mając na celu niesienie pomocy na jak największą skalę, gdyż ludzkie życie i zdrowie jest wartością bezcenną zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie. Chcemy współtworzyć wraz z Państwem krajobraz bezpiecznej i spokojnej Polski. Będzie to możliwe tylko dzięki Państwu pomocy. Nawet wsparcie każdą złotówką będzie bardzo cenne.Dane do przelewu:

Odbiorca: Stowarzyszenie ,,Błysk"

Tytuł przelewu: Wpłata na rzecz Stowarzyszenia

Nr. Konta: 20 1020 4984 0000 4502 0161 4890

oWflUXCRfbObpCXX.jpg 


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 34

TG
Brzesko.Org
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
TM
Tomasz Malaga
50 zł
PZ
Patryk
5 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!