id: ek73r2

Pomóż AS-kom awansować do 2 ligi :)

Pomóż AS-kom awansować do 2 ligi :)

8 126 zł z 10 000 zł
81%
zakończona 30.10.2020r
54 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności3

 • Kolejny artykuł o nas :) https://kurierlubelski.pl/dziewczyny-z-zespolu-as-akfon-chca-byc-nowa-sila-lubelskiej-siatkowki/ar/c2-15060288

  Czytaj więcej
 • Łapcie artykuł o nas :) https://expresslubelski.pl/as-akfon-lublin-z-pasji-do-sportu/?fbclid=IwAR1aDMQwSRh_dLvIQjMZUfi42SwJo0hS2PMWmoaQ4K0dy7EWCNYb_J-1taQ

  Czytaj więcej
 • Wznowienie rozgrywek coraz bliżej, toczące się rozmowy z firmami i w najbliższym z miastem...dzieje się :) Udostępniajcie naszą zrzutkę dalej, zróbmy siatkówkę na poziomie w Lublinie :)

  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

va58a59dc217e0c8.jpegWśród wielu szczytnych akcji jakie pojawiają się na tym profilu umieszczamy i naszą, która dla wielu wyda się czymś nieistotnym, ale wierzymy, że dotrze ona do ludzi z pasją, którzy z pewnością nas zrozumieją.


Jesteśmy amatorską drużyną siatkarek. Nasza drużyna istnieje od września 2016 roku. Na początku naszym celem była po prostu dobra zabawa. Część z nas miała za sobą grę w klubach zarówno na szczeblu młodzieżowym jak i w kategorii seniorek. Pozostałe dziewczyny dopiero zaczynały przygodę z tym sportem. Szybkie postępy wynikające z ambicji i wspomnianej wyżej pasji przynosiły coraz lepsze rezultaty. Bardzo dobra gra w rozgrywkach amatorskich sprawiła, że nasze cele były coraz wyższe. Świetna organizacja w naszej drużynie pozwalała nam skupić się tylko na siatkówce. Mała ilość gier podsunęła nam pomysł na to by je organizować w postaci eventów sportowych - turniejów halowych i siatkówki plażowej. Mamy za sobą już kilka takich imprez, które z pewnością były udane.

Rozwój AS-ek jak się o nas popularnie mówi, zaskoczył nawet nas same. Coraz popularniejszy fanpage na facebooku (https://www.facebook.com/ASAkfon/ ) i wiele zgłoszeń dziewczyn, które chcą do nas dołączyć to przykładowe tego oznaki. Dwie dziewczyny trafiły do kadry Polski niesłyszących, a nasz team rywalizował jak równy z równym z choćby drużynami akademickimi. Zbliżający się wielkimi krokami nowy sezon miał być potwierdzeniem, że idziemy we właściwym kierunku. Tak właśnie się stało - wygraliśmy wszystkie mecze, po drodze zgarniając turnieje zarówno w rozgrywkach wojewódzkich, ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Na drodze stanęła nam pandemia, która sparaliżowała rozgrywki sportowe w naszym kraju.

Czas bez siatkówki nie jest jednak dla nas stracony:

 • Działamy żeby powołać do życia grupy młodzieżowe od 4 roku życia.
 • Wzmocniliśmy skład o zawodniczki z 1 i 2 ligową przeszłością
 • Stawiamy sobie jeden cel - awans do 2 ligi

z0a9358a5f912533.jpeg Chcemy kontynuować także rozpowszechnianie siatkówki na terenie naszego województwa w którym niewiele się w tym sporcie dzieje. Organizacja turniejów, chęć rywalizowania na coraz wyższym poziomie oraz duża aktywność w już istniejących rozgrywkach sprawia, że nasz budżet zostanie mocno nadwerężony. Możemy oczywiście aktywnie szukać firm, które zechcą nas zasponsorować lecz warto też skorzystać z tej formy działania jaką oferuję ten portal. Jeśli akcja będzie skuteczna, gwarantujemy, że jej efekty przeniesiemy na siatkarskie parkiety odwalając kawał dobrej roboty :-)

Dołóżcie swoją mniejszą bądź większą cegiełkę do tego żebyśmy mimo tego trudnego czasu szli odważnie naprzód. Każda wpłata jest na wagę złota, każde udostępnienie warte co najmniej srebra :)

j6ef248034e1a8ba.jpegw4f7a7c0d203acaf.jpeg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 54

 
Dane ukryte
2 500 zł
 
Dane ukryte
1 500 zł
 
Dane ukryte
1 350 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
115 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
80 zł
 
Dane ukryte
80 zł
 
Dane ukryte
80 zł
 
Dane ukryte
80 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

705 111 zrzutek

i zebrali

474 910 588 zł

A ty na co dziś zbierasz?