Pomóż AS-kom awansować do 2 ligi :) ID: ek73r2

Pomóż AS-kom awansować do 2 ligi :) ID: ek73r2

5 526 zł z 10 000 zł

55%

5 526 zł

5 526 zł

z 10 000 zł

10 dni

10 dni

do końca

40

40

wspierających
55%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 3

 • Kolejny artykuł o nas :) https://kurierlubelski.pl/dziewczyny-z-zespolu-as-akfon-chca-byc-nowa-sila-lubelskiej-siatkowki/ar/c2-15060288

  Czytaj więcej
 • Łapcie artykuł o nas :) https://expresslubelski.pl/as-akfon-lublin-z-pasji-do-sportu/?fbclid=IwAR1aDMQwSRh_dLvIQjMZUfi42SwJo0hS2PMWmoaQ4K0dy7EWCNYb_J-1taQ

  Czytaj więcej
 • Wznowienie rozgrywek coraz bliżej, toczące się rozmowy z firmami i w najbliższym z miastem...dzieje się :) Udostępniajcie naszą zrzutkę dalej, zróbmy siatkówkę na poziomie w Lublinie :)

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

va58a59dc217e0c8.jpegWśród wielu szczytnych akcji jakie pojawiają się na tym profilu umieszczamy i naszą, która dla wielu wyda się czymś nieistotnym, ale wierzymy, że dotrze ona do ludzi z pasją, którzy z pewnością nas zrozumieją.


Jesteśmy amatorską drużyną siatkarek. Nasza drużyna istnieje od września 2016 roku. Na początku naszym celem była po prostu dobra zabawa. Część z nas miała za sobą grę w klubach zarówno na szczeblu młodzieżowym jak i w kategorii seniorek. Pozostałe dziewczyny dopiero zaczynały przygodę z tym sportem. Szybkie postępy wynikające z ambicji i wspomnianej wyżej pasji przynosiły coraz lepsze rezultaty. Bardzo dobra gra w rozgrywkach amatorskich sprawiła, że nasze cele były coraz wyższe. Świetna organizacja w naszej drużynie pozwalała nam skupić się tylko na siatkówce. Mała ilość gier podsunęła nam pomysł na to by je organizować w postaci eventów sportowych - turniejów halowych i siatkówki plażowej. Mamy za sobą już kilka takich imprez, które z pewnością były udane.

Rozwój AS-ek jak się o nas popularnie mówi, zaskoczył nawet nas same. Coraz popularniejszy fanpage na facebooku (https://www.facebook.com/ASAkfon/ ) i wiele zgłoszeń dziewczyn, które chcą do nas dołączyć to przykładowe tego oznaki. Dwie dziewczyny trafiły do kadry Polski niesłyszących, a nasz team rywalizował jak równy z równym z choćby drużynami akademickimi. Zbliżający się wielkimi krokami nowy sezon miał być potwierdzeniem, że idziemy we właściwym kierunku. Tak właśnie się stało - wygraliśmy wszystkie mecze, po drodze zgarniając turnieje zarówno w rozgrywkach wojewódzkich, ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Na drodze stanęła nam pandemia, która sparaliżowała rozgrywki sportowe w naszym kraju.

Czas bez siatkówki nie jest jednak dla nas stracony:

 • Działamy żeby powołać do życia grupy młodzieżowe od 4 roku życia.
 • Wzmocniliśmy skład o zawodniczki z 1 i 2 ligową przeszłością
 • Stawiamy sobie jeden cel - awans do 2 ligi

z0a9358a5f912533.jpeg Chcemy kontynuować także rozpowszechnianie siatkówki na terenie naszego województwa w którym niewiele się w tym sporcie dzieje. Organizacja turniejów, chęć rywalizowania na coraz wyższym poziomie oraz duża aktywność w już istniejących rozgrywkach sprawia, że nasz budżet zostanie mocno nadwerężony. Możemy oczywiście aktywnie szukać firm, które zechcą nas zasponsorować lecz warto też skorzystać z tej formy działania jaką oferuję ten portal. Jeśli akcja będzie skuteczna, gwarantujemy, że jej efekty przeniesiemy na siatkarskie parkiety odwalając kawał dobrej roboty :-)

Dołóżcie swoją mniejszą bądź większą cegiełkę do tego żebyśmy mimo tego trudnego czasu szli odważnie naprzód. Każda wpłata jest na wagę złota, każde udostępnienie warte co najmniej srebra :)

j6ef248034e1a8ba.jpegw4f7a7c0d203acaf.jpeg

Wpłacający40

 
Dane ukryte
2 500 zł
 
Dane ukryte
1 350 zł
 
Dane ukryte
115 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
80 zł
 
Dane ukryte
80 zł
 
Dane ukryte
80 zł
 
Dane ukryte
80 zł
 
Dane ukryte
80 zł
 
Dane ukryte
80 zł
Zobacz więcej

Komentarze5

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

570 056 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?