id: ekd8uh

Wiosenne odświeżenie food truck'a!

Wiosenne odświeżenie food truck'a!

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
4 500 zł
z 6 500
69%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 035 624 zrzutki i zebrali 1 103 306 463 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kim jesteśmy?

Społeczna 21 sp. z o.o. non-profit to przedsiębiorstwo społeczne, które zatrudnia 10 osób w trudnej sytuacji życiowej, w tym 7 z zespołem Downa: Agę, Karolinę, Natalię, Bartka, Krystiana, Maćka i Grzegorza.

Prowadzimy foodtruck nad Zalewem Nowohuckim w Krakowie, gdzie sprzedajemy pyszne frytki belgijskie, a także pracownię rękodzielniczą i sklepik z rękodziełem Zręczne Drobiazgi. Niedługo będziemy również prowadzić swoją własną kawiarnię, w której pracę znajdą 4 osoby z zespołem Downa... ale o tym innym razem :)

gcfd2805df64fc9c.jpeg

Jesteśmy przedsiębiorstwem społecznym i spółką z o.o. non-profit, co oznacza, że wszystkie zyski z naszej działalności przekazujemy na rehabilitację społeczno-zawodową naszych pracowników z niepełnosprawnością i dalszy rozwój firmy.


Dlaczego prosimy o wsparcie?

Nasz food truck działa już kilka lat - niezależnie od pory roku i pogody czeka w pełnej gotowości, aby poczęstować Was pysznymi frytkami, batatami, gulaszem! Za nami prawie 1000 dni aktywności, a wraz z nimi różne mniejsze i większe awarie - wiadomo, każdy sprzęt się zużywa... tym razem dopadły nas dwa poważne tematy: konieczność poprawy hydrauliki i naprawy naszej super automatycznej frytownicy (jest taka, aby zminimalizować ryzyko poparzenia się naszych pracowników z niepełnosprawnością).


Łączny koszt: bagatela... jedyne 13 tys. zł...


Połowę już mamy, ale każda złotówka Twojego wsparcia jest na wagę złota! Pomóż nam odświeżyć naszego truck'a tak, aby służył nam jeszcze na długo!


a5f465ec0472b9a5.jpegWszystkie zdjęcia autorstwa Agaty Piłat :)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 22

MK
marta
2 500 zł
IR
Irena Ruggiero
107 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł
JC
Jacek Ciągło
20 zł
KG
K GIlewski
50 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
33 zł
MC
Monika
300 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!